2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Gözünüz aydın canım erken doğumda özellikle ikizlerde solunum ve emme problemleri olabiliyor zamanla düzelecektir sen üzme kendini. Nasıl oldu doğum hikayen kaç kg doğdu kuzucuklar? Sütün geldiyse bol bol sağ ve gönder. İnşallah çabucak toparlar gelirler evlerine

Ne zaman doğum yaptın canım? Ne kadar doğdular. En son ciğer geliştirici iğneyi yaptıracaktın yaptırdın mı? Rabbim analı babalı büyütsün inşallah tez zamanda evinize çıkmayı nasip etsin iki minik kuşla

İnan doğum hikayemm sokağa cıkma yasağında doğdular ama çok şükür doktorum her şeyi organıze etmiş
Gittiğimde hastaneye herkes beni beklioduu
Direk sezeryana aldılar ama bebeişleri bekledim bekledimm gelmedii sonra yenidoğan yoğumada kalacaklarını söylediler
Bana göre 34+5 günlüktüü
Ama yoğun bakım ünitesi 34 haftalık olarak hesaplıomuş biri 2000 diğeri 2300 doğdu ama sonra 100-180 gram zayıfladılar

Tamamladığın haftayı alıyorlar canım onun için 34 haftalık yazmışlardır. Rabbim tez zamanda evinize çıkmayı nasip etsin duamdasın

Suyun yada sancın mı geldi canım? Tez vakitte sağlıkla kavuştursun Rabbim küvezde çabucak gelişir inşallah emme refleksleri kavuşursunuz.

Suyun yada sancın mı geldi canım? Tez vakitte sağlıkla kavuştursun Rabbim küvezde çabucak gelişir inşallah emme refleksleri kavuşursunuz.
Evet bir anda suyum geldii sabahın 05:00 da hocamı o saate ardım sancıyı hiç anlamadım bn belki ilk bebeklerim die...
direk doğuma aldı tabi nst muayeler kanlar covid bakılıp öyle başladılar doğuma

Rabbim sizi zamanında kavuştursun erken doğum biraz riskli bir süreç emme refleksi solunumu akciğerleri hepsi çok önemli bu arada bizim sütümüzün gelmedi de....

Rabbim sizi zamanında kavuştursun erken doğum biraz riskli bir süreç emme refleksi solunumu akciğerleri hepsi çok önemli bu arada bizim sütümüzün gelmedi de....
Aslında ikizler için iyi bir hafta yine de küvze koyuyorlar demek hayırlısıyla bizde sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inşAllah

Canım niye öyle oldu sancin mi geldi.

ikiz anneleri merak ettiğim bir konu kaç kilo aldınız. tabiki herşeyden önemlisi sağlıkla evlatlarımıza kavuşmak. ben 60 kilo ile hamile kaldım 13. haftaya kadar 62.5 oldum iyiydi ancak birden kilo aldm sonrasında ve şimdi 20. haftada 67.5 oldum

kaçıncı haftadasınız kaç kilo aldınız. ikiz gebelikte toplam kilo alım ortalaması biliyormusunuz nedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…