2020’de ikiz annesi olacaklar :)

O zaman bakim konusunda tecrubelisinizdir tek bakmak zorunda olan cok kisi duydum belli bi duzene sokunca ustesinden gelinir insallah

bende araba konusunda kararsızım yanyana olanlardan memnun kalmayanlar var. dolayısı ile prego ibiza ikiz bebek arabasını araştırıyorum. tavsiyesi olan var mı
Ben de Prego İbiza düşünüyorum yan yana olanlar zor oluyormuş bi de bu model tek de kullanılıyor o da avantajlı belki ileride yanına bi baston alırız uygun fiyatlı tek tek sürme şansımız da olur eşlerimiz deyanımızda olunca.fiyatı pahalı geldi açıkcası ama ikinci el satmayı düşünüyorum sonra yarı fiyatına

Herkese merhaba
Kaçıncı haftadasınız nasıl gidior hamilelik??
Kaçıncı haftada doğuma alınıyoruz?
Suyu ve sancı erken gele nasıl gelio belirtisini nasıl anlıcaz??

henüz 18 haftayı bitirdik çok şükür en rahat dönemdeyim şimdilik. hepimize sağlıkla kavuşmak nasip olsun ne kadar dururlarsa o kadar iyi. 2 hafta sonra detaylı ultrason var inş. güzel geçer. yaptıran var mı çok uzun mu sürüyor

Bizim toplam 35 dakika sürdü üstelik fotoda alamadık. Çok şükür sağlıklılar

31+6 günlüğüz çok şükür 32 de bitiyor 30 a kadar tekil gebeliklerden çok daha iyi geldik. Yorgunluk, şikayet anlamında ama 30 dan sonra farkı bir periyoda geçti benimkiler. Karnım iki katına çıktı birden. Kaşıntım var rahatsız edici boyutta. Oturup kalkarken hele yere oturduysam zorlanıyorum. 2 saat çarşıya çıktım sanki on saattir ayakta durmuş gibiydim. 30 dan sonra ×2 oldu her şey. Çok şükür yinede akıntı, sancı, kasılma falan yok. Hareketler birden kısıtlandı ona şaşkınım. Bakalım haftaya çarşamba günü kontrol var

Benimkide 30 dakika sürdü ayrıntılıda aldığım foto daha sonra büyüyünce foto alamıosun
Çünkü ikisi büyüyorlar hocalar bile bulmakta zorlanıo rahim kanalına giriyolar

Bn 34+2 yım akıntı karın ağrısı oluyor sancı karın ağrısı gibi bi şey mi??

Ben bugün kontrole gittim nst bağlandı ilk kez sancım çıktı biraz daha dayan dedi doktor bebekleri alcam dedi tabii acil su gelirse acil gel dedii
35. Hafta içindesin on gün daha sık dişini canım gerekirse kalkmayacağız. İnşallah suyun gelmez. Az kalmış kritik dönemi atlatmaya. Sen hissediyor muydun sancın olduğunu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…