2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kızlar tek yumurta ikizlerine hamileyim.midem çok kötü bugün dayanamayıp prilla dr aldım.doktor yazdı.siz kullandınız mi bulantı için.icin rahat degil

Kızlar tek yumurta ikizlerine hamileyim.midem çok kötü bugün dayanamayıp prilla dr aldım.doktor yazdı.siz kullandınız mi bulantı için.icin rahat degil
Ben kullanmadım ama hamilelere verildiğini duydum,eğer çok kötü durumdaysanız kullanın sakıncası olsa yazmazdı doktor.inşallah rahatlatır biraz

Resim yüklüyorum canım bakar Mısın
canım tek yumurta ikizi. ikiside tek kese içerisinde. Ama bu seni korkutmasın çok var tek yumurta ikizi olan. cinsiyetleri aynı olur ve daha çok benzerler birbirlerine. doktorun bir sıkıntı belirtmediği sürece stres yok herşey yolunda demektir. ikiz gebelikler tekde olsa çift yumurtada olsa biraz zor geçiyor buna hazırlıklı olmalı. Ama bir o kadarda güzel bir duygu sağlıkla kucağına al canım inş.

Ay dayanırlar dımı ya ıkı hafta sonra ıns en gec dıkıs olurum yatsam da ragzıyım yeterkı ıyı olsunlar
bak benim de düşük riskim oldu zor süreçlerden geçtim hepsini kaybedebilirdim. Ama çok şükür ki iyiler. bu süreçte dinlen istirahat et beslenmene dikkat et ve stres yapma bak geçicek 2 hafta dikiş de sorunsuz geçicek.

Ay dayanırlar dımı ya ıkı hafta sonra ıns en gec dıkıs olurum yatsam da ragzıyım yeterkı ıyı olsunlar

Sen doktorun dediklerini dinle mutlaka canım ve Allah'a sığın. Benimde 10.haftamda kanamam olmuştu 4 gün hastanede kaldım ve hep kendimi teselli ettim bu dünyada yiyecek ekmekleri varsa Rabbim onlara bir ömür yazdıysa sağ salim doğarlar dedim. Zor tabi ki ya bişey olursa süreci ama bu da anneliği doğası bundan sonraki hayatında hep o düşünce olacak inşallah operasyonu başarıyla olursun ve sağ salim kavuşursun kuzucuklarına

Masallah cnm senınkılere kavusmaya az kalmıs saglıkla kucagına al ıns banada dua et ıns su dıkıse kdr ve en az 28 haftaları gorurum

Masallah cnm senınkılere kavusmaya az kalmıs saglıkla kucagına al ıns banada dua et ıns su dıkıse kdr ve en az 28 haftaları gorurum

İnsana bu zamanları görmek imkansız geliyor haklısın ama zaman geçiyor. İnşallah herşey gönlüne göre olur ve çok rahat geçer hamileliğin. 13.haftaya kadar riskli dönem demişti benim doktorum 10-13 arası önce hastanede sonra evde yatarak geçirdim. Ve sonrasında hep kendime dikkat ettim yormadım kendimi. İnşallah sen de daha güzel haftaları görürsün

Ilk bebekte erken dogum olunca sımdı bıde ıkız cnm bu haftalarda basladı rıskım aşlah yardımcım olsun yatmaya ragzıyım yeterkı dursunlar buyusunler ya strese gırmemeye calısıyorum yatıyorum artık ıns guEl gunlerı goruruz ya cok ıstıyorum cok zor zamanlar yasadım cunku

İnşAllah canım acaba merak ettiğim tek kese içinde olup çift plesanta olan yok mu yani çift yumurta ikizi olarak doğan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…