2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Selam tebrik ederim
Ikiz gebeliginizde en son betaniz kacti acaba

Selam kizlar en son beta hcgniz kacti acaba?benim 5+4te 13032 iki gün sonra 15093 cikti ikiz olabilirmi

Benim 5.haftada kan değerine bakılmadı 5+3 de keseye bakıldı 2 kese vardı,sizin keselere bakılmadımı?görülür normalde
5+4te karindan gozukmedi vajinal bakinca rahimde bi tane kese görüldü ama doktor tupte bisey daha var dedi

Selam kızlar
9+4 ikizlere hamileyim.
Günler geçmek bilmiyor sanki
Sanırım hamilelik reflüm var
Midem berbat boğazımda hep yanma var
Ve bugün kasıklarımdaki sancı diğer günlere nazaran biraz daha fazla
Benim durumumda olan kimseler var mı aranızda

Selam bende 9+5 ayniymisiz :))
Benim zaman zaman kahverengi kanamalarim oluyor,midem cok iyi degil yemekten sonra cok rahatsiz oluyorum,kasiklarda agri cok olmuyor,doktor magnezyum verdi belki sanada verir o iyi geliyor kasilmalara.bir sonraki kontrol ne zaman? Benim 5 mayis

Benim de 6 mayıs
Aynı gidiyoruz seninle
Kanama ya da lekelenme yaşamıyorum çok şükür
Bugün bel ve kasık ağrım biraz fazla
Diğer günlerde ayakta çok rahat hareket edebiliyordum. Bugün biraz dolaştığım zaman ağrım oluyor..
Kan sulandırıcı iğne kullanıyor musun?

Merhaba
Bn 31 haftadayım ikizlerimden biri 1400 kg uyluğu küçük denildi normal mi?
Sizlerin bu haftada böyle sıkıntılarınız oldu mu?

Merhaba
Bn 31 haftadayım ikizlerimden biri 1400 kg uyluğu küçük denildi normal mi?
Sizlerin bu haftada böyle sıkıntılarınız oldu mu?

Ben de en son 30.haftada gitmiştim biri daha küçüktü ama olabilecek sınırda dedi doktorum ikizlerde olabiliyormuş. Benimki çift yumurta ikizi. Diğer bebeğin kilosu nasıl peki

Ben de en son 30.haftada gitmiştim biri daha küçüktü ama olabilecek sınırda dedi doktorum ikizlerde olabiliyormuş. Benimki çift yumurta ikizi. Diğer bebeğin kilosu nasıl peki
Diğeri gayet iyi dedii
femur uzunluğu da iyi dedi
Ama bunun femuru kısa dedi
Seninkiler kaç kilo
Bnmkiler de çift yumurta ikizi

Bide bişey danışmak istiyorumm
Doğum öncesi sütüm artsın die çay kullanıp sonrasında da gerçekten tabii süt artıran çaya devam ettiniz mi ??

Diğeri gayet iyi dedii
femur uzunluğu da iyi dedi
Ama bunun femuru kısa dedi
Seninkiler kaç kilo
Bnmkiler de çift yumurta ikizi

Benimkilerin kilosunu tam söylemiyor doktorum devlet hastanesi ve eski ultrason cihazı diye. Biri tam haftasında diğeri 10 gün geride ama gelişim olarak iyi dedi karın çevresi geride çıkıyor sanırım. İkizlerde olabilecek düzeydeymiş baştan beri böyle benim. Ayrıntılı ultrasonda da 1 hafta gerideydi çünkü ama doktorum gerilik açılırsa erken alırım bebekleri dedi. Umarım fark açılmaz senin kilo olarak az değil bence bu haftalarda bu kilo olması gerekiyor zaten

merhaba ikiz annelere size danışmak istediğim bir konu var. bende ikiz bebeklerimi bekliyorum sona bırakmadan herşeyi tamamlamak istiyorum. odalarını kurduk. Anne yanı için ne yaptınız ne düşündünüz merak ettim. yatak odama iki beşik çok zor daha minik birşeymi bakmalı yada ikisi birlikte bir süre yatarmı hiç bilemedim. önerisi olan var mı

Ben kızımdan kalan park yatağı kullanacağım bir süre birlikte yatıracağım. Park yataklar çok büyük oluyor zaten 3-4 ay birlikte yatarlar gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…