2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Aldimm aldimmm Cok gecmis olsun bi an once iyilesir insallah..

Benim en çok yatarken oluyo sayıyorum 30 sn civarı sürüyo günde en az 10- 15 kez oluyo.Nstde sancı çıkmadı idrar enfeksiyonum da yok net birşey söylemedi doktorlar canımı sıkıyor bu durum

Sayın ikiz bebek anneleri naçizane bir sorum olacak , 6. Haftada(6+0’da) bir kalp atışı net ikincisini şüpheli görüp ve yoğun kahverengi lekelenme yaşayıp ikiz gebeliği devam eden var mı aranızda ? Teşekkür ederim

Benim oldu hatta hastaneyede yattım ama hiç bişey yapılmadı bir bebeğimin sonradan kalp atışıda düşüktü ama çok şükür tuttu geriden gelio ama sağlıklı
Hoca benim bu çocuktan hiç umudum yok dedi hatta düşer dedi
Ben çok üzüldüm hatta ağladım
Çok şükür ıyı şuanda
Bol bol dua et

Çok çok teşekkür ederim

15 günlük olduk alışmaya çalışıyoruz. Bide bende 1 çocuk daha var uyku bende de hiç yok. Her gece kızlardan biri bende biri eşimde. Şimdilik annem yanımda ve yardımcı arıyorum. Ve vermem gereken son 4 kilom kaldı. Düşün ne haldeyim

Benim tüp bebek cnm ama tek embriyo koymuşlarda içimde ikiye bölündüler 5 haftalıktı öğrendigimde.

İkiside yanında dimi canım sanki kızın küvözde kalmıştı diye hatırlıyorum ... birde kaçın haftada doğmuşlardı tam olarak ?

Bu arada doğum yapacak kızlar kesinlikle yenidoğan kıyafetler büyük geliyor ama yinede çok almayın derim. Biz de hastane kendi kıyafetlerini giydirdi. Ve ben toplamda yanıma 4 takım kıyafet aldım. (1 tane kullandık) Poşetciden temiz kapanabilir poşetler aldım. Hepsini tek tek takım olarak koydum. Onları da küçük bi hurç yaptım. Evime hastane yakın olduğu için pusetlerini hastaneden çıkacak tulumlarını falan çıkışıma yakın eşimden istedim. Hastanede kirlensin istemedim. Kendim de sezeryan olduğu için gecelik giydim yanıma da yedek aldım ama hiç giymedim. Ve hasta bezi aldım e bebek de depend marka çıkana kadar onları kullandım çok rahat ettim. Ve internetten bi markanın gögüs kalkanını aldım. Şiddetle öneriyorum. Varsa sorularınız alabilirim

Çok teşekkür ederim canım bilgiler icin..doğumdan sonra bebekleri yıkamıyorlar mi? Bir yakınım öyle söyledi de..kullanıp atacağın kıyafet koy bebekler icin dedi doğru mu acaba?

Çok teşekkür ederim canım bilgiler icin..doğumdan sonra bebekleri yıkamıyorlar mi? Bir yakınım öyle söyledi de..kullanıp atacağın kıyafet koy bebekler icin dedi doğru mu acaba?
Yıkadılar o zaman kendi kıyafetlerinden verdim onu giydirdiler. Ertesi günde hastanede

bizimkileri yıkadılar o zaman kendi hazırladığım hastane çıkış kıyafetlerini verdim. Sadece ilk doğduklarında hastaneninkileri giydirdiler. Ama ilk oğlumda ne yıkamışlardı nede hastane kendi kıyafetini vermişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…