Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tahlillerinizi Düzen lab da vermenizi öneririm Kaan hoca ordan istiyor bilginiz olsun. İnşallah süreciniz güzel geçer haberleşelim.

Tahlillerinizi Düzen lab da vermenizi öneririm Kaan hoca ordan istiyor bilginiz olsun. İnşallah süreciniz güzel geçer haberleşelim.
Aynen bizde düzende vermeyi düşünüyoruz tesekkür ederim inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız tedaviden testi verince burdan yazarım tesekkür ederim

Oh çok şükür ya bunları okumak bile çok mutlu etti.daha da iyi olur inşallah onun bisikletini sevsinler maşallah benimki hala bisiklet süremiyor tuvalet eğitimi hediyesi scooter sipariş ettim gerçi hala öğrenemedi sen başladın mı

Yok canım ya. Bizimkinde hala hiçbir bez bırakma emaresi yok. Hala dolu bezinden hiç rahatsız olmuyor, tuvaletini yaptığını belli etmiyor, söylemiyor. Acele etmiyorum o yüzden

Annen nabıyo ya aynı mı hala? Asel hanımlar nasıllar? Sen her ay deniyor musun ne yapıyorsun? Hamilelik yasak süren dolunca korunmayı mı bıraktınız?
Yok aslında bırakmadık.Ama yedi gün oldu.Bugun bi uğrarım doktora daha da gelmezse.
Aynı. Üç yıldır evdeyim. İyiler efendim, sürekli çanta al, elbise al, ayakkabı al, dışarı adım atmaya korkar oldum.
Bi de evde söylene söylene geziyo babası gibi.
Sizin yakışıklı nasıllar.

Parmaklarında oynatıyorlar bizi. Biraz ağlak, biraz zırlak, bol koşmalı, bol çeneli bir çocuk oldu. Temmuz sonunda 2,5 yaşını dolduracak

Parmaklarında oynatıyorlar bizi. Biraz ağlak, biraz zırlak, bol koşmalı, bol çeneli bir çocuk oldu. Temmuz sonunda 2,5 yaşını dolduracak
Hem de nasıl? Dün yine yere atmış kendini marketin ortasında. Kalk kızım diyorum. İstemem istemem diye bağırıyor. Cümle aleme seyirlik olduk.

Yok canım ya. Bizimkinde hala hiçbir bez bırakma emaresi yok. Hala dolu bezinden hiç rahatsız olmuyor, tuvaletini yaptığını belli etmiyor, söylemiyor. Acele etmiyorum o yüzden
Zamanı vardır iyi yapıyorsun daha minnaklar zaten benimki kendi çıkarmasa bu işe girmezdim.çok belalı bir eğitimmiş hala kakayı öğrenemedi

Amin nealcim Allah hepimize kolaylık versin ama tuvalet eğitimindeki annelere ekstra versin sabrım tükendi Bal0ncuk sen ne yaptın öğretebildin mi
Düşüncesi bile yorucu. Allah yardımcınız olsun
Nealikomm evet askom 4 aydır ebelik yapiyoree
Eneeeem hayırlı uğurlu olsun. Manisa'dasın hala değil mi? Mega'ya geldin de söylemedinse küserim bak küsüyoruuuuuum küüüüüst Şaka şaka

28 deyiz bakalım aceleciler benim kızlar ya her hafta Dr dayım her gittiğimde hadi hastaneye yatioz diyo bu sefer bayrama denk gelince yırttım ama yatirmadi bugün çağırdı baktı etti haftaya bida gel dedi muhtemel yine yatıracak rahim ağzında kisalma var şekerden bebeklerin suyu ve kilosu fazla şeker düşmedi insulinle de dozu mu arttiracaklar bil.iyorum bakalim.. senin adına da sevindim bak hersey iyiye gidiyor ve gitmeye devam edecek inşallah ama içinde biriktirdimlerini sal ki sana zarar vermesin
Oy maşallah minnaklara tansiyon şeker biraz sıkıntılı.kendine çok iyi bak ben iyi olmaya çalışıyorum tuvalete eğitimine geçtik

8 her ay kontrolünüz var mı? pek girmiyorsun da artık
Ta siyon normale döndü çok şükür sürekli buz kasetiyle geziyorum sıcaktan oluyormusohhh maslahh ins tez zamanda öğrenmistir benim yeğen 3 günde halletti bakalim

Senin yeğen hemen çözmüş benimki 1 haftada öğrendi sağol canısı
Tansiyonun düzelmesine sevindim ben de geçen yaz buz aküsüyle yatıyordum Allah yardımcın olsun yaz gebeliği çok zor. Ama mükafatı güzel olcakkızların olacakmış çok şeker sağlıcakla kucağına al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…