2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Hakknda hayirlisi olsn tatlim tabi sona kadr dayanmk en guzel iznini bebisinle gecirirsin bnde ole istiyorm bakalim sonum ne olacak :)
Canim işim masa başı ama sabit oturmak bile zor olmaya basladi. İşallah hepimiz dayaniriz :KK200: Sonucta sabah erken kalkmak zorunda kaliyorum. Gece rahat uyku yok. Ama hersey yumurcaklar için :emir_bebek:

Gecmis olsun canim yaa noluyo dokulmeye basladin erkenden :KK48: benimde aksam ustu yan komsum cat kapi geldi bebislerin ultrasonu buzdolabinin ustunde asiliydi onu gordu hayirli olsun falan filan o gitti hemen yemek yaptim bende. Ama Allah affetsin cocuklarimiz saglikli sihhatli olsun fakat yedikten sonraki o mide bulantisi cok kotu sanki bozuk biseyler yiyip icip gunlerdir uykusuz otobus yolculugu yapmisim ustune gemiye binmisim gibi. Kusamiyorum da istemiyorum kusmakkk ama yedikten sonra gina geliyo suan cok kotuyum mesela midem tas
Valla bilmiyorum yaaa, daha ağırlaşmadan her yerim çıkmaya başladı :KK70:senin ikiz oldugu için belirtiler iki katı olur:bicak:

Canm inşallah dediğin gibi olur düşünmek istemiyorum ama hep aklımda kuzenim hamile onunda ilk ultrason görüntüsü benimkiyle aynı keae boyutu doktoru 10 gün sonra çağırmış ve kalpide bebeğide görmüşler henüz erken belki bnm için ama korku oluyo allahıma emanet inşallah hakkımızda hayırlısı sen nasılsın bebişin nasıl
Vajinal mi bakıyor göbekten mi canım?
Kızlar sizin göbeğiniz çıktımı benim pantolonlarım fln olmuyor pijamalarda aynı şekilde kilo vermeme rağmen göbeğim çıktı erken değilmi ?
Ben gebe kaldığımdan beri hamile kıyafatleri giyip dışarı çıkıyorum

Vajinal maleseff artık karına geçmek istiyom
Canım ben 25 Ekim’de transfer olmuştum son adet tarihim 4 ekimdi. Beşinci gün embriyosu transfer edildi bana yalnız. Ben altı Hafta sonuna doğru kalp atışlarını duydum inşallah sana da nasip olur içini ferah tut

Vajinal maleseff artık karına geçmek istiyom
Ben 7. Haftada gittiğimde ses yoktu ama ekranda kalbin titrediğini gösterdi. 8. Haftada da sesini duyduk şükür. Seninde şu ara 8 haftalık olman lazım diye düşünüyorum. Umarım hersey yolunda gider en kusa zamanda duyarsınız canım. Bu arada başka bir doktordan daha mı görüş alsan?

Kızlar sizinle biraz dertleşmek istedim.Eşim dedesine aşırı düşkün. Şimdi dedesi yoğun bakımda. tam bir ay oldu. Parkinson hastası. Ve sanrım başka rahatsızlıklarıda nuksetti. Mideden beslemeye başladılar. Eşim hergün ağlıyor. Benim doğumada çok az kaldı. Lütfen bana bencil demeyin. Ben teselli ediyorum.Hatta bu halimle 1,5 saatlik yola hastaneye gidip dedesini ziyarete gittik. Şimdi tüm ailenin tek korkusu bizim en mutlu günümüzde kötü haberi almak.Allah bilir ama hastaneden çıkacak durumu da yok. Normalde böle bir düşünce benim aklıma asla gelmezdi. Kayınvalidemi her aradığımda oğlumun en mutlu günü acı günü olacak diye korkuyorum diye diye kafama soktular. Ben ne hayaller kurmuştum. Tüm aile yanımda olacaktı. Şuan tabikide hiç birşey belli değil.Allahın yazdığı olur. Benim ki sadece içimi dökmek sizlere. Eşim diyor ki bana kötü haberi aldığımda sen doğumda olursan ben ne yapacam diyor. 5 yıldır bu anın hayaliyle yaşadık. Ben eşimin bebeği kucağına alınca dünyanın en mutlu erkeği olmasını istiyorum. Ama kötü haber gelirse kursağımızda kalıcak. bunun çözümü elbette yok biliyorum ama anlatarak rahatlamak istedim.
Gecmis olsn canim ins kotu haber almassiniz tabiki biz bilemeyiz hersey biz insanlar icin. Duauncelerin hayellernde cok haklisn tabiki hepimz bunlsrin hasretyle bu gunlere geldk sukurler olsun. Aslinda sana bunlari cok yanstmasalar daha iyi bilnc altina girms biraz seninde:s bol dua et snde. Bizdede dgunumzde dedeme bisi olma ihtimali vardi neseki kotu bisi olmadi annemde bana onu islemsti oda yanls hayatnda bikere yasayacagn sey hevesinle yasamalisin. Tabiki uzulceksn aci duycaksn ama o gun senin icin cok ozel ve tekrari yok gununu guzelce gecrmeye bak bebeginin sana ihtiyaci var onun en guzel gunu dunyaya gozlerini acacak❤

Ben 7. Haftada gittiğimde ses yoktu ama ekranda kalbin titrediğini gösterdi. 8. Haftada da sesini duyduk şükür. Seninde şu ara 8 haftalık olman lazım diye düşünüyorum. Umarım hersey yolunda gider en kusa zamanda duyarsınız canım. Bu arada başka bir doktordan daha mı görüş alsan?
Haftaya istiyorum gitmek şehir dışında yaptrdım ben önce burda bi doktora gitcem kalp atışı yada bebek varmı diye baktırmaya ona görede tüp bebek merkezine gitcem

İnşallah kızlar rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlı anne baba olabilmeyi naaip etsin inşallah
Hayirlisiyla goruo rahatlayacaksn canim ama bebegi gormedn insan rahatlayamiyo bnde cok merk ediyorm. 5. Hftada keseyi girdk 6+2 gnlukte bebegi gormstk bizde o gun kisik az acmsti kalp atisini sansa duymstk :) ama benim bu bebegim normal zamanina gorede ilerdn gidiyo sanirm gelisi oyuzden olabilir obur minnak yavas gec ortaya cikti. Baslarda yavas gidp sora hizlanabilir gonlunu ferah tut❤

Valla helal olsun calisiyosunuz. ben galiba direk isten ayrilirdim. Gozum zor acik kaliyo resmen
Bu aksam ben yokum komaya girmism koltkta 2 saat boynca esim de bolge ziyaretndeydi aramamis uyanmiym die kafami kaldiramadim ya sendw olesn dimi canim ikiz diw mi bolemi ama herkste oluyo uyku agrlik ilk haftalarda snairm

Canim işim masa başı ama sabit oturmak bile zor olmaya basladi. İşallah hepimiz dayaniriz :KK200: Sonucta sabah erken kalkmak zorunda kaliyorum. Gece rahat uyku yok. Ama hersey yumurcaklar için :emir_bebek:
Bnde masa basiyim allahtn ama kafami aykta tutamiyorm bazn bulantidn yatasm geliyo hep:) tabi agirlastn ya surwkli oturmak da gelmz ayni pozisyonda. Hersey yavrular icin aminn ins hayirlisyla tamamlarsn canimbenm❤

Bende kilo verdim ama göbek o biçim kızlar şimdilik eski kıuafetlwrle idare ediyorum bakalım Nubar sonunda falan bir şeyler alırım sanırım
Ay erken mi cikiyo tatlim:) ben suan ayniym tek gebelk olsa 5 e kadr almazdm snairm bu yiyememeyle:) alt karn bolgem cok sertlsti amahafif ciknti ve seklnden hissediyorm kese yerlerni ama gornste aynigm:) raht gens camasr almstm lastk yerinde kasnti oluyo yine bazn gerilmeye bslasi sanirm

X