2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar Hulusi zeyneloğluna tüp bebek yaptıran var mı? kinalikadin kinalikadin sen Hulusi hocaya mı yaptırmıştın? Prosedürü anlatabilir misiniz? Her işleme ve muayeneye Hulusi Bey mi giriyor?
Canım bende Hulusi hoca da yaptırdım. Toplama hariç her işlemi ve muayeneyi Hulusi hoca yapıyor. Kişiye göre yol çiziyor; rahmin verdiği cevaba göre gün aşırı ya da her gün yumurta takibi yapıyor. Embriyo sayısına ve tedavinin seyrine göre taze ya da donmuş transfer yapıyor. Genelde histeroskopi yapar ve herşeyin tamam olduğundan emin olmadan işleme başlamaz.

Canım bende Hulusi hoca da yaptırdım. Toplama hariç her işlemi ve muayeneyi Hulusi hoca yapıyor. Kişiye göre yol çiziyor; rahmin verdiği cevaba göre gün aşırı ya da her gün yumurta takibi yapıyor. Embriyo sayısına ve tedavinin seyrine göre taze ya da donmuş transfer yapıyor. Genelde histeroskopi yapar ve herşeyin tamam olduğundan emin olmadan işleme başlamaz.
Anladım canım teşekkür ederim fiyat ne tutuyor acaba?

Anladım canım teşekkür ederim fiyat ne tutuyor acaba?
Zamlanmış olabilir ama toplama + transfer raporlu 6350₺ civarı; raporsuz 7150₺ civarı hatırlıyorum. Ben bu sene Mart’ta yaptırmıştım. İlk muayene 250₺ sonrasında her 10 güne 1 122₺ ödeniyordu , 10 gün boyunca kontrollere ödeme yapmıyorsun bitiminde gitmen gerekirse 122₺ Ödeme çıkıyor . Histeroskopi yapılan işleme göre 300-800 ₺ arası bi meblağ çıkıyordu. Sekreterini ararsanız daha ayrıntılı bilgi verirler size.

Zamlanmış olabilir ama toplama + transfer raporlu 6350₺ civarı; raporsuz 7150₺ civarı hatırlıyorum. Ben bu sene Mart’ta yaptırmıştım. İlk muayene 250₺ sonrasında her 10 güne 1 122₺ ödeniyordu , 10 gün boyunca kontrollere ödeme yapmıyorsun bitiminde gitmen gerekirse 122₺ Ödeme çıkıyor . Histeroskopi yapılan işleme göre 300-800 ₺ arası bi meblağ çıkıyordu. Sekreterini ararsanız daha ayrıntılı bilgi verirler size.
Teşekkürler canım♥️

Yaaaa kınalııı kuzummm benimmm. Allah razı olsunnn unutmamışsın benii 🤗🤗🤗
evt zor olacak canım.allah sabrını versin yardim etsin inş oğlum 15 aylik ama kıskandı akılları eriyor herşeye
Canım hayırlı olsun ALLAH analı babalı büyütsün; sağlıcakla büyüsün kuzu 🧿
Kizlar gozunuzaydin saglikla buyutun bebislerinizi allah ayirmasin . Yine doldu buralar yeni bebislerle 😍

Kızlar merhaba ben tüp Bebek sürecinde burda yazmıştım 2. Denemem tuttu ve kızımı 19 Kasım'da kucağıma aldım hep bı umut aramıştım burda benim bu yazımda umut arayıp bulamayanlara umut olur inşallah bu yazıyı okuyorsan umudunu sakın kaybetme Rabb'im kabul etmeyeceği duayı kulunun gönlüne dusurmezmis sen yeterki dua et gayret et ve sabret gerisini rabbime bırak Rabb'im dileyen isteyen herkese inşallah bu eşi benzeri olmayan duyguyu taddirsin..

Merhaba kızlar hiç giremiyorum Artık yoğunluktan.İkizlerim doğdu çok şükür.1.5aylık oldular. Bugünleri de görecekmişim😢 Bana destek olan herkese çok teşekkür ederim.Umudunuzu kaybetmeyin Rabbim istedikten sonra imkansız diye bir şey yok inanın❤
Topiğe yazılan en güzel, en umut verici mesaj olabilir bu♥️

Merhaba kızlar hiç giremiyorum Artık yoğunluktan.İkizlerim doğdu çok şükür.1.5aylık oldular. Bugünleri de görecekmişim😢 Bana destek olan herkese çok teşekkür ederim.Umudunuzu kaybetmeyin Rabbim istedikten sonra imkansız diye bir şey yok inanın❤
Çok şükür canım gözünüz aydın , ALLAH bağışlasın hayırlı mutlu güzel ömürleri olsun yavruların 🙏🏻 Adları ne oldu miniklerimizin 😍

Çok şükür canım gözünüz aydın , ALLAH bağışlasın hayırlı mutlu güzel ömürleri olsun yavruların 🙏🏻 Adları ne oldu miniklerimizin 😍
Koncuy merhaba doğum yaptınmı yenınuye oldum ama takipteydım burayı.
bu arada ilk denemem bugun ignelere basladım tup bebekte..
Ne yiyip ne ıcsem baya okudum topıklerı bakalım neler olacak

Koncuy merhaba doğum yaptınmı yenınuye oldum ama takipteydım burayı.
bu arada ilk denemem bugun ignelere basladım tup bebekte..
Ne yiyip ne ıcsem baya okudum topıklerı bakalım neler olacak
Yaptım çok şükür 🙏🏻 Hoşgeldin hayırlı olsun Akdeniz usulü beslen etkiyi 3,4 kat artıyormuş. kinalikadin kinalikadin ilk sayfada uzun uzun yazmıştı canım yapılması gerekenleri ben çok faydalandım o yazıdan. Birde bence ilik suyunun mücizevi etkisi var tüketebiliyorsan transferden hemen sonra yoğun bir şekilde tüket. Arı ürünleri yumurta ve sperm kalitesi açısından etkili. Ben kabak çekirdeği de çok tüketmiştim. Sonucu pozitif olur inşAllah tedavinin 🙏🏻

Yaptım çok şükür 🙏🏻 Hoşgeldin hayırlı olsun Akdeniz usulü beslen etkiyi 3,4 kat artıyormuş. kinalikadin kinalikadin ilk sayfada uzun uzun yazmıştı canım yapılması gerekenleri ben çok faydalandım o yazıdan. Birde bence ilik suyunun mücizevi etkisi var tüketebiliyorsan transferden hemen sonra yoğun bir şekilde tüket. Arı ürünleri yumurta ve sperm kalitesi açısından etkili. Ben kabak çekirdeği de çok tüketmiştim. Sonucu pozitif olur inşAllah tedavinin 🙏🏻
Yenı basladım canım, ılık suyunu kemiği kaynatıp suyunu dırekt ıceyım mi..
hayırla saglikla büyüt evladını... ❣️

Amiiin inŞAllah Allah razı olsun. İçebilirsen öyle yap ben limonda sıkmıştım içine kupaya koyup içmiştim. İçemiyorsan çorbasını yap😉
Transferde baslayalım ozaman.. Gunde 1kupa ok hazır satılanlar var kavanoz lar da ondan alayım mı yoksa kasaptan alıp kendim mı kaynatayım.
Bugun bır kupa ıctım mesela evde vardı..
İğnelerin 3.gunundeyım salı kontrole gıdıcem

Transferde baslayalım ozaman.. Gunde 1kupa ok hazır satılanlar var kavanoz lar da ondan alayım mı yoksa kasaptan alıp kendim mı kaynatayım.
Bugun bır kupa ıctım mesela evde vardı..
İğnelerin 3.gunundeyım salı kontrole gıdıcem
Ben kendim yaptım imkanın varsa en güzeli kasaptan ilikli kemik alıp kendin kaynatman. Yoksa tabii ki hazır alabilirsin.

X