2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Iyi olmasina sevindim kuzum😘❤Cok sukur bizde iyiyiz canim doktor kontrolune de yakin zamanda gittik biri kiz biri erkek gbi gorunuyor dedi doktor ama bakalim bidaha ki gittigimde daha netlesir insallah
Hay maşallah sağlıkla gelsin kuzular kendine dikkat et hamisligin tadını çıkar ben çok özlüyorum hamileliği

Maşallah kuzuya. Sağlıkla devam etsin sağlıkla kavuşun inşallah. Hiç stres yapma tadını çıkar canımm. Ben kalp dinlenme cihazı almıştım takip ediyordum her gün😆😆
Ayyy çok mantıklı aslında 🙈 bu gidişle bende alırım zararı yoktur değil mi olsaydı sen almazdın 🤔 amiiiin inşAllah canım çok saol 😘😘😘

Hayırlı ramazanlar canım benim cumartesi günü sanırım bende doğum Yapicam dr gittim bu hafta kilo almamışlar o yüzden alalım dedi hayırlısı olsun inşallah banada dua et damlacim öpüyorum seni ve Minik paşayı 😘
Oy kuzum benim etmez miyim🤗Allah sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin. Maşallah haftaları gayet iyi doğumun çok çok güzel geçsin inşallah🤲❤️

Ayyy çok mantıklı aslında 🙈 bu gidişle bende alırım zararı yoktur değil mi olsaydı sen almazdın 🤔 amiiiin inşAllah canım çok saol 😘😘😘
Dr a da sormuştum gün içinde abartmadan bakabilirsin demişti😆😆ben sürekli kalp atışını dinliyordum. Tavsiye ederim kuzum

Oy kuzum benim etmez miyim🤗Allah sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin. Maşallah haftaları gayet iyi doğumun çok çok güzel geçsin inşallah🤲
Âmin canım benim inşallah Allah razı olsun tek dileğim sağlıklı olmaları Rabbim doğum yapacak bütün arkadaşlarıma kolaylık versin ❤

Ohhhh cok sukur gecti gitti bak annesi once cok tedirginlik oluyir acaba nasil olacak diye ama eve gelince hersey bitiyor :))))
Iyiyiz bizde buyuduk kocaman adam olduk artik annesine arkadaslik yapiyor :) benimle konusuyor resmen taklit ediyor tabi cok cok anneci de olduk asla benim yanimdan ayrilmak istemiyor gorus acisindan ayrildigim da hemen huzursuzlaniyor iiiinnnnneee diyor:KK66:) baba isten gelince babb babbb diyor acikinca mamma memme dyr:KK66:) tabi hala gece 3 ten sonra saate bir kalkiyoruz ama olsun onada sukur. Artik sallamiyorum buarada seninle konusmustuk. Ayin 25 inden buyana uykusu gelince yatagimiza aliyorum gunduz yaninda yatiyrm meme ile oynuyor avcumu yuzune koyuyorum (bu ilk dogdugundan buyana aliskanlik) hemen uyuyor. Gece zaten kendi yataginda uyuyor hic sallanmadan.gunduz sallamak bitti sukur.

Maşallah paşaya hergun bir gün öncesine göre sahada bilincliler artık canım bizde saat 2 ye kadar iyiyiz sonra bizde de her saat başı emisme var

kızlar hepinizin çok az kalmış. Allah yardımcınız olsun sağlıkla alın kucağınıza bebeklerinizi inşallah.
F fairytale32 canm benim hiç ağrım olmadı. Ağrı kesici iğne yapıldı sabah akşam. Odaya geldiğimde ayılmıştım. Zaten ayılmanı bekleyip getiriyorlar odaya.
Ruhummavi gule gule buyut canim bebegini. Cok sagol.Dogumu yakin arkadaslar Allah yardimcimiz olsun insallah.

Nasılsınız kızlar? :) tedavi aşamasında olan arkadaşlar var mı? Doğumu yaklaşanlara sağlıkla bebislerini kucaklarina almalarini diliyorum. Birde bol bol uyuyun biz hasret kaldik :)
Bizde uyku nimet artık Allah sağlık versin kuzulara ne yapalım
Biz iyiyiz şükür canım

X