2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Süpersin ya yazdıkların çok hoşuma gitti canmmm inşallah bizlerde başlarız tedaviye elbet birgün:KK48::KK33:
İnşAllah canım ya napalım nasipten öte yol yok zamanımızı beklicez , bu arada ne kadar yıpranmazsak o yanımıza kar . Sürekli olumsuz düşün başkaları ne der diye düşün ömür geçiyor can gidiyor inan ki ele de bişey geçmiyor o yüzden önce iyi olalım sonra çaresine bakalım :kahve:

merhaba bnde dun transferımı oldum 2 embrıyo transfer edıldı fakat kabızlık problemı yasadım ıkınmak zorunda kaldm bıraz sızce tutunmaya zarar verir mi?
Merhaba inşAllah tutunurlar size, olanı düşünmeyin zarar verse de vermese de yapacak birşey yok artık geçmişi değiştiremeyiz, şimdiden sonra çaresine bakalım. Kullanılan ilaçlardan dolayı Kabızlık sık sık rastlanan ve de istenmeyen bir durum bu süreçte bol bol sıvı ve bünyenize ne iyi geliyorsa kabızlığı gidermek için onları tüketin hatta doktorunuzdan ilaç tavsiyesi alabilirsiniz, ıkınmamaya da çalışın. Mantık olarak ıkınmak dışarı doğru bir kuvvet uygulamak ama ıkınırsak muhakkak tutunmaz diye de birşey yok hiç belli olmaz, çok fazla kafanıza takmayın sadece bundan sonrası için çaresine yoğunlaşın.

S sinemis25 tugken tugken naptiniz canim aklim sizde kaldi
Kızlar merhaba anca yazabildim kusura bakmayın kendime gelmem biraz zor oldu.İşlemde birşey hissetmedim ama çıktığından beri çok ağrım oldu.2 gündür belim ve kasıklarım çok ağrıyordu bugün de devam etti.Yumurtaların ağrı yapması normal dediler.Sıvı birikmesi olabilirmiş bende onu takip etmeye çalışıyorum.işlemleriniz güzel geçmiştir umarım bişeyler yiyip geri yatıcam.Yazdıklarınızı okuyamıyorum kusura bakmayın yarın kendime gelince bakacağım hepinizi öpüyorum❤️

Merhaba inşAllah tutunurlar size, olanı düşünmeyin zarar verse de vermese de yapacak birşey yok artık geçmişi değiştiremeyiz, şimdiden sonra çaresine bakalım. Kullanılan ilaçlardan dolayı Kabızlık sık sık rastlanan ve de istenmeyen bir durum bu süreçte bol bol sıvı ve bünyenize ne iyi geliyorsa kabızlığı gidermek için onları tüketin hatta doktorunuzdan ilaç tavsiyesi alabilirsiniz, ıkınmamaya da çalışın. Mantık olarak ıkınmak dışarı doğru bir kuvvet uygulamak ama ıkınırsak muhakkak tutunmaz diye de birşey yok hiç belli olmaz, çok fazla kafanıza takmayın sadece bundan sonrası için çaresine yoğunlaşın.
tesekkur ederım cevabınz ıcın . evet haklısınz ama ınsan dusunmeden edemıo. şimdı bı şurup ıctım bırazda suyu fazlalaştrdım. ınsaallah ıse yarar. ılk denememız bu yuzdn bıraz tecrubesızız Rabbım kimsenın cabasını boşa çıkarmasın.

tesekkur ederım cevabınz ıcın . evet haklısınz ama ınsan dusunmeden edemıo. şimdı bı şurup ıctım bırazda suyu fazlalaştrdım. ınsaallah ıse yarar. ılk denememız bu yuzdn bıraz tecrubesızız Rabbım kimsenın cabasını boşa çıkarmasın.
İnşAllah işe yarar . Evet biliyorum kendime de söz geçiremiyorum bakmayın size dediğime . İnşAllah bir sıkıntı olmaz da tutunur bebeğiniz :KK200:

Kızlar merhaba anca yazabildim kusura bakmayın kendime gelmem biraz zor oldu.İşlemde birşey hissetmedim ama çıktığından beri çok ağrım oldu.2 gündür belim ve kasıklarım çok ağrıyordu bugün de devam etti.Yumurtaların ağrı yapması normal dediler.Sıvı birikmesi olabilirmiş bende onu takip etmeye çalışıyorum.işlemleriniz güzel geçmiştir umarım bişeyler yiyip geri yatıcam.Yazdıklarınızı okuyamıyorum kusura bakmayın yarın kendime gelince bakacağım hepinizi öpüyorum❤️
Canım geçmiş olsun inşAllah sıkıntısız devam eder tedavin sende çabucak toparlanırsın:KK25:

merhaba bnde dun transferımı oldum 2 embrıyo transfer edıldı fakat kabızlık problemı yasadım ıkınmak zorunda kaldm bıraz sızce tutunmaya zarar verir mi?
Bende ıkındın canım tuttu cok sukur drunla konus decavıt yazsın kayısı suyu ıc bol bol havuç suyu iç

Canım tedavin inşallah olumlu sonuçlanır. Şunu söyliyim yumurta sayın gayet iyi bu dinlenme sürecinde bol bol yürüyüş yap yediğine içtiğine dikkat et yağlı yemeklerden çaydan kahveden uzak dur bol su iç taze nar suyu havuç suyu tüketebilirsin çiğ badem kivi ananas dut kurusut ye balık tüket (bunları transfer sonrası da tüketebilirsin nar suyu hariç) herün yumurta ye aklıma geldikçe yazarım daha.. İnşallah olma olasılığı yüksek ama Rabbim nasip etmediyse ne desek boş maalesef. Durumun gayet iyi maşallah hiç kafana takacağın dert edeceğin bir durum yok yerinde olsam ahh ahh kafam rahat keyfime bakarım. Ne güzel dondurulmuşların var yumurtlaman güzel daha ne istiyosun otur dua et bol bol hem kendine hem bize:KK33::dua:
Çok teşekkürler moral destek çok önemli yorumun beni çok mutlu etti Allah razı olsun tavsiyelerine uyacağım insallah dualarım sizinle enn yakın zamanda bizde o güzel duyguyu yaşarız

Geçmiş olsun canım bol bol su iç 2-3 lt. INCIK BONCUK INCIK BONCUK sende iç canım dinlenin

Geçmiş olsun canım bol bol su iç 2-3 lt. INCIK BONCUK INCIK BONCUK sende iç canım dinlenin
günaydın cnm tugken tugken nasılsın.Ben işe geldim valla idare edicem artık bugün işlerim çok birikti gelmek zorunda kaldım.Akşama dinlenirim inşallah:110: Bugün biraz daha iyiyim dün karnım hamile gibi şişmişti bugün daha iyi.Haber gelcek bugün heyecanla onu bekliyorum yüzümüz güler inşallah.Kızlar hepimize geçmiş olsun.Hepinizi öpüyorum yanımda olduğunuz için hepinizden allah razı olsun:KK200:

günaydın cnm tugken tugken nasılsın.Ben işe geldim valla idare edicem artık bugün işlerim çok birikti gelmek zorunda kaldım.Akşama dinlenirim inşallah:110: Bugün biraz daha iyiyim dün karnım hamile gibi şişmişti bugün daha iyi.Haber gelcek bugün heyecanla onu bekliyorum yüzümüz güler inşallah.Kızlar hepimize geçmiş olsun.Hepinizi öpüyorum yanımda olduğunuz için hepinizden razı olsun:KK200:
Allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler verirsin bizlerinde yüzü güler inşallah:dua::KK200:

X