2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Seni çok iyi anlıyorum canım ve her seferinde kendime benzetiyorum. Bizde de bir dert de onlar maalesef , ben artık umursamıyorum. Eşim mutsuz ama bu durumdan , ondan dolayı beni de mutsuz ediyor gayri ihtiyari. Eşine sık sık telkinde bulun , umarım kimseyle paylaşmadan sıkıntınızı gidermiş olursunuz, problemsiz devam eder tedavi. Dediğin gibi zaman her şeyin ilacı, RABB in hayırlısıyla zorumuzu kolay etsin, hayırla neticelendirsin.

Şok oldum mesajini okuyunca o kalin ucuylami gobegine yaptin. Aman Allahim canim o igne hortum gibi mubarek. Nasil soktun. Keske igneyi yapmadan diger igne ucunada baksaydin anlardin ozaman. Uff dusunemiyorum nasil canin yanmistir yaa
canm evet canm yandı hatta yaptigimda pazar gunuydu yaptiktn snraa kzardi esim grdu kizdi bn grsem aanlardm dedi ki anliyoda yani ama hemsire üstüne basa basaa ssarı diyince bende hic baska biseye bakmadm bide eltimede sordum doktra gdince oda var oda sriyla yaapcam dedi ama bay kötüydü

Canım benim 3. Gün embriyosu. Neden göremeyesin ki kendine olan inancını kaybetme olmasa bile umudun olsun. Benim ikinci denemem çok şükür :)

Umudum var cok fazla yumurtam cikmicak galiba ama yinede umudum var kotu dusunmek istemiyorum. Rabbim cabalarimizi bosa cikarmasin ne diyim. Sen test yaptinmi buarada takip edemedim. Hayirli haberler vardir insallah

Merhaba kızlar ben dün son iğnelerimi yaptım. P.tesi sabah opu var.Allah ın izni ile biraz tedirginlik başladı yumurtalar kaliteli olacakmı dollenecek mi insalllahhhh sorunsuz ilerler

Merhaba canim. Biz senle ayni gün tedaviye baslamistik oo masallah yumurtalarin cabukcak buyudu heralde bugüne toplama icin cagirdigina gore. Benimkiler nazli biraz yavas yavas buyuyolar. Bugunde kan verdim bazi hormonlarima bakacak onun sonucuna gore ya carsamba ya persembe toplama olacak. Insallah cok kaliteli embriyolarin olurda tek seferde pozitifi gorursun canim. Gelismelerden haber et.

İnşallah herşey yolunda gider canmm Allah yardımcın olsun sakın stres yapma inan hiç bir faydası yok stres senin için iyi olmaz tarnsfer olacaksın daha Allahın izniyle rahat ol ki bebişin sana rahatça tutunsun
Şimdiden hayırlı olsun inşallah cnm Rabbim kolaylık versin.Mevlam neylerse güzel eyler sen sakin ol bizim için en hayırlısı neyse o olacak ztniyi düşün iyi olsun

Merhaba kızlar ben dün son iğnelerimi yaptım. P.tesi sabah opu var.Allah ın izni ile biraz tedirginlik başladı yumurtalar kaliteli olacakmı dollenecek mi insalllahhhh sorunsuz ilerler

İnşallahh çok kaliteli embriyolarınız olur Allahın izniyle sımsıkı tutunurlar size güzel sonuçlar alırsın inşallahh

Kaliteleri çok güzel Rabbim güldürsün yüzünü inşallahh pozitif sonuçlar alırsınız Allahın izniyle

inşallah canım valla bıraktım ben şu anda hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.Perşembe günü yumurtalar toplanacak.Tamda büyümemiş çoğu ilacın dozunu artıracaklar yarın gene kontrolüm var.Hiç gitmek istemiyorum da mecbur toplatıcaz artık yumurtaları.Bekleyip göreceğiz bakalım ne olacak.

İnşallahh çok kaliteli embriyolarınız olur Allahın izniyle sımsıkı tutunurlar size güzel sonuçlar alırsın inşallahh
Amin allah razı olsun..opum oldu bugun . Cok kotu gecti sersemletmedi bile anestezi bütün işlem boyunca kendimdeydim.mahvoldum
Inşallah sonucu güzel olurda raziyim

Amin allah razı olsun..opum oldu bugun . Cok kotu gecti sersemletmedi bile anestezi bütün işlem boyunca kendimdeydim.mahvoldum
nasıl yani anestezi vermediler mi canım yaa tabiki zor olmuştur
kaç yumurta toplanmış
birde iş yerine mi geldin keşke izin alsaydın

Evet canım opum oldu. Kaç yumurta alındı nasıldı hiç sormadım.kendi derdime düştüm anestezi hiç etki etmedi bana işlem boyunca kendimdeydim ölüp ölüp dirildim. Inşallah sizlerinki çok güzel geçer sağlıklı geçer .rabbim yüzümüze baksin

Canım çok çok geçmiş olsun nasıl kendindeydin çok üzüldüm Rabbim çektiğin zorlukların karşılığını versin inşallah. Genel anestezi vermediler mi

nasıl yani anestezi vermediler mi canım yaa tabiki zor olmuştur
kaç yumurta toplanmış
birde iş yerine mi geldin keşke izin alsaydın
Canım verdiler ama ne verdiler bilmiyorum.1 gr.bile sersemlesmedim mahvoldum işlem boyunca ağladım durdum.kac yumurta oldu hiç sormadım yarın arayacaklar inşallah değer çektiğimiz sıkıntılara

Canım çok çok geçmiş olsun nasıl kendindeydin çok üzüldüm Rabbim çektiğin zorlukların karşılığını versin inşallah. Genel anestezi vermediler mi
Sagol canim allah razi olsun Damar yolundan verdiler ama çok az bir miktar herhalde .orada ofishisteroskopi olmuştum o zamanada verilmisti kendimden geçmiştim.ama bu kez baktılar anlamadım.agrim var şuan işte dinleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…