2018 ocak ayi tup bebek yaptiracaklar

deniz_ve_mehtap

Rabbi heb lî mines sâlihîn...
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
2.451
2.624
Herkese merhaba... 2.5 yillik evliyim...bir dusuk, iki negatif asilama : ( ve artik tup bebege gectik dosyamizi actik bu hafta. Cok korkuyorum, stresliyim cok.degisik duygular icindeyim : (( zaman gecmiyor sakin olmaya calisiyorum olamiyorum. Bu surecte birbirimize destek icin burdayim...

Merhaba kızlar, elimde önceki tedavimden kalan 1 adet Gonalf mevcuttur. Son kullanma tarihi Ocak 2018'dir. İsteyen olursa 50 Tl karşılığı vereceğim. İstanbul Anadolu yakasındayım, isteyene elden isteyene kargo ile gönderebilirim. Bilgilerinize.

Merhabalar bn yeni üyeyim ocaka ayi itibari ile bizde basliyoruz insallah herkesin umutlari yeşerir bebisleri kucagimiza aliriz
İNŞALLAHH, ne aşamadsınız? bügün itibariyle dosyamız bitti, 14 gün sonra adet günüm:KK43: eşimin sperm sayısı az :KK43:sizin ne probelminiz vardı?

Bende ikinci denememi yapacağım.
Heyecan yapma cnm.
Tutma ihtimali %10 yada 20.
O yüzden mümkün olduğunca rahat olmaya bak.
İlaca baslayip yumurtaların toplanana kadar hic bir is yapma ye iç keyfine bak.
Yumurta gelisimi için enerji önemli.
Gerisi de allahin ellerinde.

İNŞALLAHH, ne aşamadsınız? bügün itibariyle dosyamız bitti, 14 gün sonra adet günüm:KK43: eşimin sperm sayısı az :KK43:sizin ne probelminiz vardı?
Bnde pcos var aslinda normal yolladan da oluyo ama olmadi bizde asilama sonrasi tup bebege başlamistik ama bizmkii olmadi yeerince yumurya gelismedi

Bnde pcos var aslinda normal yolladan da oluyo ama olmadi bizde asilama sonrasi tup bebege başlamistik ama bizmkii olmadi yeerince yumurya gelismedi
şu an iğne aşamasındayım... yarın kontrolüm var.. yaşınız kaç? benimde normal bir düşüğüm var:KK43: 2 negatif aşılamam var: ( 33 yaşındayım.

şu an iğne aşamasındayım... yarın kontrolüm var.. yaşınız kaç? benimde normal bir düşüğüm var:KK43: 2 negatif aşılamam var: ( 33 yaşındayım.
Ben 24 yaşindayim inşallah sizinki olir
25 yasindayim bn esim 30 insallah sizinki olur lutfrn guzel haberlerinizi yazin

Herkese merhaba... 2.5 yillik evliyim...bir dusuk, iki negatif asilama : ( ve artik tup bebege gectik dosyamizi actik bu hafta. Cok korkuyorum, stresliyim cok.degisik duygular icindeyim : (( zaman gecmiyor sakin olmaya calisiyorum olamiyorum. Bu surecte birbirimize destek icin burdayim...
Canm sonucun ne oldu inşallah tutunmustir bebisin hamd oksun bizimki pozitif oldu insallah olmayanlara umut olur rabbim kimsenin kucagini bis koymasin

X