2018 Eylül Anneleri

hasret0587

1kız+1oğul +1minnak oğluş daha
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
8.609
1.879
Merhaba 2010mart ve2011 haziran anneleri (kız ve erkek) forumlarından sonra şimdi de 2018 eylül annesi olacağım kısmetse 17/18aralık gibi son regl tarihim. Tahmini Doğum 24eylül. Geçen hafta öğrendim yılbaşı tatilinde 3gün yasmini evde unuttum ve sonuç 3.geliyoooo:skandal::confused: çocuklarım ve eşim çok mutlular tabi yatılı bayan şartıyla bu bebeği doğurmaya ikna oldum, şimdi 3+1e sığamayıp yaz gelmeden daha büyük bir ev alma derdide açıldı başımıza:KK34: herkese sevgiler selamlar peşimden gelecek güzel annişleri bekliyorum:KK31:istanbulda yaşıyorum bu arada:KK71:

Merhaba 2012 mart anneleri forumdaydım bende.
2018 eylül annesi olacağım kısmetse bende.
SAT 24 Aralık.

Bebişim göründüğüne gore benide yazarmisiniz.son adet tarihim 7 aralık 2017
En son 6 hafta 2 gunluk adet günüme gore bir hafta geri

Üstte başa tutturulmuş grup warmış oraya geçelim bnde görmemiştim

Merhaba ben de eylül annesi olucam inşallah 8 haftalik hamileyim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba bnde eylül annesi olucam inş.Bu 2. bebişim.İlkinin karnımda kalbi durmuştu.İnş bu bebeğim sağlıkla gelicek. Son adet tarihim 8 aralık 2017.
Şu an 8+2 haftalığız Rabbim isteyen herkese nasip etsin

merhaba arkadaşlar,

Allah nasip ederse inşaalah bende eylül annesiyim 9+4 :) Allah tüm bebek bekleyenleri sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

Herkese selam Eylül anneleri sizde benim gibi her sabah uyanır uyanmaz bebekle ilgili araştırmalar yapıp merak gidermeye çalışıyor musunuz ?

Bende eylül annesiyim henüz kalbinin attığı nıı duyamadk inş oda olur ilk çocuğum
SAT 21 ARALIK

Merhaba 2010mart ve2011 haziran anneleri (kız ve erkek) forumlarından sonra şimdi de 2018 eylül annesi olacağım kısmetse 17/18aralık gibi son regl tarihim. Tahmini Doğum 24eylül. Geçen hafta öğrendim yılbaşı tatilinde 3gün yasmini evde unuttum ve sonuç 3.geliyoooo:skandal::confused: çocuklarım ve eşim çok mutlular tabi yatılı bayan şartıyla bu bebeği doğurmaya ikna oldum, şimdi 3+1e sığamayıp yaz gelmeden daha büyük bir ev alma derdide açıldı başımıza:KK34: herkese sevgiler selamlar peşimden gelecek güzel annişleri bekliyorum:KK31:istanbulda yaşıyorum bu arada:KK71:
Ahanda gebedaş buldum kendime :KK50:

Popüler konu başlığında 2018 eylül anneleri topiği warmış ben görmediğim için burayada açmışım ilk etapta haydinnn oraya gelinnnn:KK71:

:halay:
Hayırlı olsun rabbim saglık sıhhat versin.

Bende ocakta ögrendim bebişi tahmini doğum 28 eylül 2018 de:halay:

X