*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

E
Kizlar progestan ignemi vuruldum ayaklarim usumeye basladi ve suan adet oluyormus gibi kasiklarim agriyor. Yan etkisimidir acaba . Transferden sonra duzenli ayaklarim donuyor ama sonradan normale donuyor.
Etkisi olabilir cnm
Benimde iğne kullandığım tedavilerimde ayaklarım ısınmıyordu üst üste çorap giyiyordum

Beni kuru öksürük yakaladı 4 5 gündür sürekli öksürüyorum . Opu da bir sıkıntı olmaz sanırım . Transfer sonrası devam ederse sıkıntı yaratır mı sizce ?

Beni kuru öksürük yakaladı 4 5 gündür sürekli öksürüyorum . Opu da bir sıkıntı olmaz sanırım . Transfer sonrası devam ederse sıkıntı yaratır mı sizce ?
Hayir canim bendede oksuruk var doktorun verdigi kagitta oksurmek hapsurmak vs bunlar bir zarar vermezmis. Hadi insallah opudan guzel haberlerle gelirsin

Bu durum canımı sıkıyordu rahatladım şimdi . Amin inşallah . Birazdan çatlatma iğnemi yapıcam şimdiden heyecanlıyım
Rahatla canim bi sikinti olmaz Allah in izniyle. Hadi insallah besmeleni cek Rabbim sifa versin . Opu ne zaman heralde taze transfer yapilacak dimi

Amin insallah bize de çift embriyo nasip olur insallah bebekleriniz tutunur size

Benim de geçen hafta cuma opu günümdü. Bugün yani çarşamba 5. gün embriyo transferim oldu. Çarşamba perşembe ve cuma için 3 günlük rapor aldım. Iki günde hafta sonu var. 5 gün ediyor. Pazartesi ben de ise gideceğim. Doktor yarın normal hayatına dönebilirsin dedi hatta. Ama rapor istediğimde de sıkıntı olmadı. Sen de istersen benim gibi 3 gün rapor alıp haftasonunu da kat. Sıkıntı olmaz. 5 gün istirahat yeter. Zaten buradaki arkadaşların da dediği gibi sürekli yatmak da iyi değil dedi doktor.

Hadi gozun aydin canim sende aramiza hosgeldin:)) insallah hayirli haberler aliriz .
Bu arada herkese iki embriyo transfer yapilmis bana neden bir ya

insallah canim Allah dualarini kabul etsin kucagina evlat versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…