*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

9.gunum idrar testi yapmadım bugün dün negatif çıkmıştı alt üst olduğum yetti dedim ve sanırım salı gününe kadar test falan yapmiycam 2.denemede yalan oldu zaar

BiBiliyorsun dün benimde 9.günümdu ve idrarda çıkmamışti. Bence erken kan tahlili vermeyin. Bu sefer de düşük çıktığında acabalari düşünerek daha karamsar oluyorsun. Sabah ezaninda sana ve buradaki herkese dua ettim.yemin ederim. Ben inanıyorum ki hepimizden olumlu sonuç gelecek. Hep pozitif düşün iyi şeyler düşün. Havuç suyu içiyormusun. Gece belli saatlerde ateş basıyor mu.ayakların altlarında yanıyor mu. Sürekli idrara cikiyormusun.
9.gunum idrar testi yapmadım bugün dün negatif çıkmıştı alt üst olduğum yetti dedim ve sanırım salı gününe kadar test falan yapmiycam 2.denemede yalan oldu zaar

Şuanda üye olmayıp , bizleri okuyan çok arkadaslarin olduğuna inaniyorum. Bizleri okuyarak hayatlarina yön veren çok kişi vardır. Burasinin yeri cok ayri . En ufak birsey olduğunda eşimden ailemden önce buraya paylasiyorum.o kadar bağlandim sevdim burayi . Sizlerde uye olun. Katilin ,çoğalalim buyuyelim . Rabbim herkesin yuzunu guldursun.hepimiz bebek sahibi olalim insallah.Üye olan başta kuzununannesi olmak üzere bizlere destek olduğu için ,yalnız bırakmadiklari için çok teşekkür ediyorum.Allah razi olsun.

Kızlar test sonucum 145 e çıkmış :) bugün 12.gündü öncekide 60 tı :) çok şükür Rabbime...her namazımda size bolca dua ediyorum :)
Harika bir haber maşallah .Rabbim seni ve bebeğini nazardan korusun. Hayirlisi ile keseyi ve kalp atışlarınida duymak görmek nasip olsun inşallah
Tebrikler arkadsim

Y
Yok canım Bende hicbir belirti yok maalesef

canim bahsettigin pastelkiz ben miyim :)) Ben daha kan testi yaptirmadim ki

canim bahsettigin pastelkiz ben miyim :)) Ben daha kan testi yaptirmadim ki
Evet :)) Merhaba ilk sayfalarda sizleri okuyarak bugünlere geldik . sizin amh değerinizle kendiminkini kiyaslamistim.maşallah yumurta sayınız değere göre güzeldi.benim 1 yumurta oluyor.neler nasıl beslendinizde böyle şükür fazla yumurta oldu.onu sormuştum.

Havuç suyu okudum bi yerde A vitamini açısından fazla gelmiyor mu? Var mı bi faydası

Aaaa bir dakka başka pastelkiz sanırım. Hamile olan pastelkiz :)) siz değilsiniz

Havuç suyu okudum bi yerde A vitamini açısından fazla gelmiyor mu? Var mı bi faydası
Walla ben extra bisiler yiyip içmiyorum yani havuç suyu ananas bunun gibi çünkü farkında olmadan başka değerleri yukseltebilriz veya düşürebiliriz bana denilen protein ağırlıklı beslenin ve kabız olmayın oda olmadı şükür ama bakalım salı günü ne çıkacak

Ibrahim Saraçoğlu tüp bebeğin ilk haftasında sabah 1 bardak akşam 1 bardak diyor. 1 hafta sonra sadece günde 1 bardak. Burada bir arkadaş havuçun karaciğere dokunduğu gibi birseyler bahsetti önermedi.valla ben içiyorum .çocuğun tutunmasini sagliyormus

Selam kızlar . S sunnytb nasılsın kese gordunmu ben dün gittim tek kese gözüktü . 2 tane 5. Gün embriyosu idi. Değerim için genelde ikiz gibi yorumları gelmişti insan umutlaniyor. 1 i tutmuş dedi doktorum. Biraz içim burkuldu ama buna da şükür. Benim gibi olup 1 2 hafta sonra 2. Keseyi gören oldu mu ki hiç çok merak ediyorum. Kalp atışı için 22 sinde çağırdı

Aynen ben de öyle yapıyorum .. bi kivi özellikle hergün tüketiyorum O kadar

Ben ciğerin A vitamini açısından tavsiye edilmemesinden aklıma geldi .. ztn şeker oranı bana uygun değil havucun da inşallah şifa olur sana cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…