2017 şubat'da hamile kalmak isteyenler

Polyanna08

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
218
181
32
En erken hamilelik icin ovulasyon a gerek var mi yok mu kullanip ise yaramayan var mi

Oncelikle konu yanlış yerde ben diyim.

Ovulasyon kullanmanızı tavsiye ederim ama dr kontrolünde planlı ve bilinçli bir gebelik programı uygulamalısınız.

Oncelikle konu yanlış yerde ben diyim.

Ovulasyon kullanmanızı tavsiye ederim ama dr kontrolünde planlı ve bilinçli bir gebelik programı uygulamalısınız.
Dogru soyluyosunuz biraz once farkettim nasil kaldirabilirim acaba

daha önce doktora gittiniz mi?
adetleriniz düzenli mi?
herhangi bir probleminiz var mı?
folik asit kullandını mı?
Denediğinizde hemen olmayabiliyor hakverirsiniz ki.
adetleriniz düZenliyse , bir gün ilişki bir gün yok şeklinde ayı tamamlarsanız muhtemelen ovulasyonu zaten yakalamış olursunuz

Adetim duzenli ilk kez deniycez folik asit kullanmaya baslamadim ama doktora sordugumda hamilelikle beraber basliyabilirsim dedi

DüZenliyse 2 günde 1 ilişkiyle denk gelebilir.Ben Ovulasyon testi kullanıyorum.Doğru çıkıyor stres de yok ama akışına bıraktım.Hormon testleri normalse,eşinin de normalse olur .Eşin sperm testi yaptırmadıysa mutlaka yaptırsın.

O testleri eger olmazsa yapariz diye dusunduk daha cok yeni bi karar cunku :)

hamile kalmadan öncede folik asit kullanabilirsiniz.
ben ilk hamileligimdr takip etmedim, hapı birakir birakmaz hamile kaldim.
ikincisinde ise hapi biraktim 2 deda adet gördüm sonra telefonuma bir uygulama indirmistim oradan takip ediyordum dur denk getirmeye calisalim dedim( bende cunku takip edenleri duyuyordum)
simdi de hamileyim:)

En erken hamilelik icin ovulasyon a gerek var mi yok mu kullanip ise yaramayan var mi
Merhaba
Bende bugün ovülasyon testine başladım.ilk kez kullanıyorum.bugün megative çıktı.2 gün so ra yeniden denicem.umarım bu test işe yarar.şubat ayı doğduğum ay ve hamile kalıyım artık diyorum.inşallah sende kalırsın.

Ne guzel ya :)) bende boyle seylerle ugrasmadan hamile kalmak istiyorum bunlar beni gun boyu dusunduruyo cunku :)

Ne zamandir deniyosunuz peki ? Bizim burdaki eczaneye sordum 120 tl dedi bana fazla gereksiz geldi netten baktim cok uyguna var fakat kredi karti vs kullanmadigimiz icin ordan da alisveris yapamiyorum

Ne zamandir deniyosunuz peki ? Bizim burdaki eczaneye sordum 120 tl dedi bana fazla gereksiz geldi netten baktim cok uyguna var fakat kredi karti vs kullanmadigimiz icin ordan da alisveris yapamiyorum
Yooo bir tane vardı 80 tl eczacı gereksiz dedi.25 tl ye aldım.içinde 5 adet test var.
İlk kez deneyip bugün başladım.120 lira çok ve gerelsiz gerçekten

Indirimli hali bide 190 bile vardi bende gerek bulmadim acikcasi hem ke dimi strese sokucam hem bu kadar ucret vericem

Yooo bir tane vardı 80 tl eczacı gereksiz dedi.25 tl ye aldım.içinde 5 adet test var.
İlk kez deneyip bugün başladım.120 lira çok ve gerelsiz gerçekten
Bide baya bi araştirdim 14. 15. Gunler onemliymis ke dimizi dinlersek belki belirtilerle de hareket edebiliriz diye dusunuyorum

Indirimli hali bide 190 bile vardi bende gerek bulmadim acikcasi hem ke dimi strese sokucam hem bu kadar ucret vericem

Bence başka bir eczaneden temin etmeye çalışın eğer kullanmayı düşünüyorsanız.bende 4 aydır çocuk için upraşıyorum bunu da bir deneyim dedim.alah isteyen herkesi bebeğiyle sağlıkla kavuştursun inşallah

Hayirlisi olsun insallah bi doktora falan gittiniz mi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…