2017 Kasım Anneleri Haydi Paylaşmaya

2017 Kasımda doğması beklenen bebeğinizin cinsiyeti nedir

• kız

OY: 2 100,0%
  • erkek

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

filmgibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2014
5.536
10.158
Merhaba kızlar,

Ben 25 yaşındayım ve bugün ikinci çizgiyi gördüm. 13 gün önce aşılama yaptırdım. Yarın kan tahlili vereceğim ama dayanamadım konuyu açtım. İnşallah hayırlı bi hamilelik olursa Kasım sonu doğum. Bana nasip olmazsa da sizler konuyu devam ettirirsiniz.

Son adet tarihimin ilk günü 19 Şubat ve 8 martta da aşılamam yapıldı. Aşılama sonrası progestana devam ediyorum ve folik asit kullanıyorum.

Heyecanimizi ve tecrubelerimizi paylasmaya bekliyorum

Canım hayırlısı olsun hakkında benimde 18 şubat sat. Şuanda 8. Haftada olmasın sende durumun nedir? Bebiş tutunabildimi?

Canım hayırlısı olsun hakkında benimde 18 şubat sat. Şuanda 8. Haftada olmasın sende durumun nedir? Bebiş tutunabildimi?

5+5te keseyi gorduk, sonra gitmedim doktora. 10 gün sonra gidip nasipse kalp atışını duyacagim.
Size de hayirli oldun. Diger topikte yogun sohbetler var :) ben orayi gormeden bunu acmistim

5+5te keseyi gorduk, sonra gitmedim doktora. 10 gün sonra gidip nasipse kalp atışını duyacagim.
Size de hayirli oldun. Diger topikte yogun sohbetler var :) ben orayi gormeden bunu acmistim

Ben her yere yazıyorum, senin durumunu merak ettim bir sormak istedim maşallah kız nasıl dayanıyorsun ben kalbini duyana kadar hop oturup hop kalkmıştım.
Hayırlısı olsun tekrar tebrikler :)

Ben her yere yazıyorum, senin durumunu merak ettim bir sormak istedim maşallah kız nasıl dayanıyorsun ben kalbini duyana kadar hop oturup hop kalkmıştım.
Hayırlısı olsun tekrar tebrikler :)

Bana kalsa ben 5.haftada da gitmeyecektim. Vajinal ultrason sevmiyorum. Ama asilamadan dolayı kullandigim ilaclar vardi. Onları bırakıp birakamayacagimi öğrenmek için gitmem gerekiyordu o yuzden gittim. Tedavi surecinde çok sık gittiğim için sıkıldım hiç gitmek istemiyorum :KK43:

Bana kalsa ben 5.haftada da gitmeyecektim. Vajinal ultrason sevmiyorum. Ama asilamadan dolayı kullandigim ilaclar vardi. Onları bırakıp birakamayacagimi öğrenmek için gitmem gerekiyordu o yuzden gittim. Tedavi surecinde çok sık gittiğim için sıkıldım hiç gitmek istemiyorum :KK43:

Canım benim sende haklısın tabi ki ama şöyle düşün artık işe yaramış sonunda bebişin sana tutunmuş çok şükür ki artık oldu mu diye değil onu görmek için o iyi mi diye gidiceksin :anneadayı::KK200:

X