2016 Temmuz sonu balayı..

blackthecat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
427
379
Merhabalar, 2016 temmuz sonunda balayına gidicem inşallah. Tarihimiz belli. Balayı için Antalyayı düşünüyoruz. Nişanlımla kafamızda iki tane otel var. Birisi Akka Antedon. Bu otel Kemer Beldibi mevkiinde, diğer otel de Rubi Platinum, bu otel de Alanya'da. bu iki otel hakkında fikri olan var mı acaba? Bu hafta içinde otelimizi de aradan çıkartmak isityoruz da. :)

Aynı dertten muzdaribim. Bizim düğünde temmuz sonu.
En fazla 3000 tl bütçe ayırabiliyoruz.
Bizde Antalya istiyoruz ama kafamıza göre bir yer bulamıyoruz
Önerileri olan arkadaşlar varsa bende çok sevinirm

Aynı dertten muzdaribim. Bizim düğünde temmuz sonu.
En fazla 3000 tl bütçe ayırabiliyoruz.
Bizde Antalya istiyoruz ama kafamıza göre bir yer bulamıyoruz
Önerileri olan arkadaşlar varsa bende çok sevinirm
Tur şirketi adı söylemek yasak mı bilmiyorum ama tur şirketinden bakıyoruz iki tane oteli çok beğendim yukarıda yazdıklarım. Olumsuz yorumlar da öyle çok fazla yok. İncik cıncık ne kadar tatil sitesi varsa hepsinden yorumları okudum. Fakat taksitte vade farkı koydukları için fiyat bir anda 3000 tl den 3600 tl ye fırlıyor. Kafam iyice karıştı.

Bahsettiğiniz otelleri bilmiyorum ancak Alanya'yı pek tavsiye etmiyorum ben. onun yerine Side tercih etseniz. Deniz'i muhteşemdir. Aslında ben Ege'yi Antalya'ya değişmem. Ayyyy özledim tatili ya...
Mutluluklar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…