2015 antalya balayı otelleri için yardım!

larienelanesse

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
3
0
36
Sentido gold island
Sentido golden bay
vikingen infinity
Granada
gözüme çarpanlar arasında... yardımcı olursanız tecrübelerinizle çok sevinirim..

Merhaba;
Side Sueno Göl Evlerine gitmiştim balayında. Bolg sayfamda da detaylı bir yazı yazmıştım.İsterseniz özelden gönderebilirim.
Mutluluklar:)

Granada luxury resort & spa ya gtmeye krar verdik bizde. Balayi icin sentidoyu vermeyeyim daha sonraki yaz oraya gidin dedi ani tur satis temsilcisi bizde granada yorunde karar kildik

Antalya belekte Adam-eve otel var.Ben balayına oraya gitmiştim.Dünyanın en seksi oteli seçildi.Odası tamamen aynalarla çevrili.Ve sevişirken çıkardığın seslerin şiddetine göre odanın ışıkları renk değiştiriyor.Yemekleri brunchları mükemmeldi.Ve herşeyden önemlisi ern güzel etkinlikler bu otelde oluyor.Rüya gibi bi balayı geçirmiştim.en kısa zamanda tekrar gidicem.

MRB 2013 MAYIS AYI VE 2014 EYLÜL AYINDA BULUNDUM VİKİNGEN İNFİNİTY DE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM COK LÜKS VE ŞIK BİR OTEL PİŞMAN OLMAZSINIZ. FİYAT KONUSUNDADA GAYET İDEAL. BU YIL TEMMUZ SONUNDA BENIMDE DÜGÜNÜM VAR. FAKAT İKİ DEFA BULUNDUGUM İÇİN TEKRAR GİTMEK İSTEMEDİK AYNI KONFORDA BAŞKA OTEL ARAYIŞINDAYIM ŞİMDİLİK NİŞANLIMLA AKLIMIZDAKİ CRYSTAL SUNSET LUXURY AMA NET BİR KARAR VERMİŞ DEGİLİZ .

kızlar otelde kaç gün balayı yapcaksınız 4mü olsun 5 mi karar vermedik ideal süre sanki 5 gibi geliyo bana iki günde çevreyi gezerek dönelim diyoruz

Sentido gold island
Sentido golden bay
vikingen infinity
Granada
gözüme çarpanlar arasında... yardımcı olursanız tecrübelerinizle çok sevinirim..

Granada luxury resort & spa ya gtmeye krar verdik bizde. Balayi icin sentidoyu vermeyeyim daha sonraki yaz oraya gidin dedi ani tur satis temsilcisi bizde granada yorunde karar kildik

merhaba bende o otele sevdim .balayı için kaç gün kalıcaksınız biz 4 mü 5 mi karar veremedik .

Merhaba kizlar
Biz de bu sene balayi icin antalya dusunuyoruz. Sizlere danismak istedim nerelere gittiniz begendiniz mi?tavsiye eder misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…