2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ben londrayim hemen p.tesi arayip sorarim su sarkan gobegimden iyce nefret etmeye basladim
aynen bendede var maalesef ama bir yandanda şunu düşünmek lazım o göbek bebeişlerimizi taşıdı 9 ay normal bu kadarı:)sağlık olsun zamanla toparlanırız inşallah.ordada varmı jimnastik bende meark ettim.öğrendiğinde yazarsın canım.

Ins.vardir p.tesiyi dort gozle bekliyorum yoksada artik bem gyme giderim

Kusura bakmayin duzenli adet goruyormusunuz ben sezeryan oldum bugun 88 gunluguz sadece 1 xefa oldum 6 gun surdu

Kusura bakmayin duzenli adet goruyormusunuz ben sezeryan oldum bugun 88 gunluguz sadece 1 xefa oldum 6 gun surdu

Sezeryandan sonra 44.gün regl oldum ve 3 aydır düzenli regl. Görüyorum.
Ilk 2 regl 15 gün son regl ise 4 gün sürdü normal regl süreme gelio 3 gun :)

Kizlar bebislerinize cok dikkat edin benim bebis cok aktif hareketli bir bebek, bugün herzamanki gibi oyalansin diye yatagimin ortasina koydum, arkami dönmem 2 saniye bile sürmedi pat diye bi ses geldi ve bebegim yerdeydi hala daha aklim almiyor kendini bir keresinde döndürmüstü ama sirf yan duruyodu, bu kez nasil olduda o kadar yuvarlandi anlamis degilim. Hemen hastaneye gittik cok sükür hicbirseyi cikmadi ama o korku insana yetti, doktora söyledim dönemiyo aslinda nasil oldu anlamiyorum, oda bundan sonra dönücek dedi, hersey bir anda oluveriyor.

Aa şaşırdım yatağın ortasına koymuşsun zaten bebis maşallah çok hareketli ozaman neyse annesi geçmiş olsun inşallah birdaha tekrarı olmaz

3642"]Canim

QUOTE="minikailem, post: 43558274, member: 716559"]sadece anne sutumu aliyor benimki 60gunlukken 5.4gr evet iyi geliyor bagirsaklarina karnina bobregine hergun 1 cay kasigi veriyorum ben[/QUOTE] canim yaklasik 1 aydir arada mamada veriyorum sutumun yetmediğini anladim artik bebegim geceleri hic uyuyamiyordu her yarim saatte bir uyaniyordu mamayi verdiğim gece bebegim deliksiz 5 saat uyuyor açtır demekki dr a soyledim hiç iyi yapmadınız dedi sen sütunu ver verdikçe cogalir dedi ama ne yaptiysam ne yediysem cogalmadi bebegim açtı bende verdim aile hekimimiz ver demisti ama diger dr cok kızdı ama ne yapayım ben istemezmiydim hep anne sütü vermeyi yetmiyor işte yetmiyor yazık degilmi hep açmış megerse bebegim ondan agliyormus:-( zeytinyagini denicem canim sagol

ben 76dan 71e duştum canim ama bana gore şişkoyum boy 166 60 olssam yeter bana

zayiflatiyor canim beyaz ekmegi tuzu şekeri beyaz unu kizartmalari kes bak nasil zayiflayacaksin ben boyle 1 ayda 5 kilo verdim

Sürekli agliyorum spor a gitmek istiyorum bebek var .çok fazlam var eşmin davranışlarına ayrı üzuluyorm kilo dan değil dese de ben anlıyorum ondan olduğunu senin gibi depresyon a girdim mi gircm mi bilmiyorum
benim eşimde öyle canim kotu espriler yapip duruyor kafama koydum bikere incecik olucam inşallah

QUOTE="minikailem, post: 43558274, member: 716559"]sadece anne sutumu aliyor benimki 60gunlukken 5.4gr evet iyi geliyor bagirsaklarina karnina bobregine hergun 1 cay kasigi veriyorum ben
canim yaklasik 1 aydir arada mamada veriyorum sutumun yetmediğini anladim artik bebegim geceleri hic uyuyamiyordu her yarim saatte bir uyaniyordu mamayi verdiğim gece bebegim deliksiz 5 saat uyuyor açtır demekki dr a soyledim hiç iyi yapmadınız dedi sen sütunu ver verdikçe cogalir dedi ama ne yaptiysam ne yediysem cogalmadi bebegim açtı bende verdim aile hekimimiz ver demisti ama diger dr cok kızdı ama ne yapayım ben istemezmiydim hep anne sütü vermeyi yetmiyor işte yetmiyor yazık degilmi hep açmış megerse bebegim ondan agliyormus:-( zeytinyagini denicem canim sagol[/QUOTE]

Boyle anne sutu ver diyenlere cok sinir oluyorum kim istemez bebegini emzirmeyi onun gelisimi acisindan en onemli besin kaynaginin anne sutu oldugunu bizde biliyoruz.benim oglum gogsumu agzina yaklastirmadi dogdugu andan itibaren mama yedi zaten memeyi kabul etmedi diye vicdan azabi cekiyorum birde bu cevredeki cok bilmisler verseydin keske dediklerinde iyice deli oluyorum

Boyle anne sutu ver diyenlere cok sinir oluyorum kim istemez bebegini emzirmeyi onun gelisimi acisindan en onemli besin kaynaginin anne sutu oldugunu bizde biliyoruz.benim oglum gogsumu agzina yaklastirmadi dogdugu andan itibaren mama yedi zaten memeyi kabul etmedi diye vicdan azabi cekiyorum birde bu cevredeki cok bilmisler verseydin keske dediklerinde iyice deli oluyorum[/QUOTE]
Aynen canim hiç sorma cevredende cok tepki aldim ama yok ne yapayim bizde cok isterdik ama kiminin hiç yok yada bebis tutmuyor kiminin yetmiyor kimininde çoktur yani herkes bir deilki benim cok şükür biberonla mama veriyorum memede alıyor ama yetmiyor ağlıyor mama verdigimde duruyor açmı birakayim yani o yuzden artik hickimseyi takmiyorum sende takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…