2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Arkadaşlar muhtemelen benim doğumum da 21-08-2015 olacak.Foruma yeni üye oldum. Mesajlarınızın altındaki bebekle ilgili haftalık bilgileri nasıl yapıyorsunuz?

hayırlı uğurlu olsun cnm ne güzel kavuştun bebişine darısı bizlern başına.

benimde kontrolde kesinleşti canım.perşembeye kadar doğmazsa sezeryanla alınacak.çok tedirgin oldum bu sefer neden bilmiyorum.hakkımızda hayırlısı olsun
hayırlısı olsun cnm hakkımızda hangisi sağlıklı olcaksa o olsun yeterki sağsalim kavuşalım yavrularımıza.inşş bekletmez annesini perşembeden önce gelir bebişin

hayırlısı olsun cnm hakkımızda hangisi sağlıklı olcaksa o olsun yeterki sağsalim kavuşalım yavrularımıza.inşş bekletmez annesini perşembeden önce gelir bebişin
keşke bekletmese.bugün doktordan geldikten sonra akıntı ile karışık bir pembelik oldu.acaba tuşe muayesindenmi kaynaklandı öyle gibi geldi bana ama bilemiyorum yinede.hiç açıklığım yada sancım yokmuş.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

@Cimcime 39 canım hayırlı olsun bebisin sağlıkla buyutursun inşallah

Canim bende bugun doktora gittim ve alttan açıklık var mı diye baktı ve benimde kanlı akıntım oldu. Merak Etme o muayenedendir biseycik olmaz

Merhabalar.. Doğum yapanlar gozunuz aydın. Allahım sağlıklı uzun ömürler nasip etsin. Darısı bizim başımıza hayirlisiyla.. Ben artık zorlanmaya basladim, yatmak iskence... Kalkmak işkence.. Sıcak mahvediyor İzmir yanıyor... Karnim indi asagiya, perşembe kontrol var bakalım...

herkeze Günaydın doğum yapanlar gözünüz aydın sağlıkla Bebeğinizi büyütün inşallah bende dün doktor kontrolüm vardı 35+4 günlüğüz nst de sancı çıkmadı alttan muayene etmedi ama ultrason la bakınca bebek yerleşmiş kanala girmiş dedi erken doğum olabilirmiş o yüzden yatıp dinlenmem lazım biraz daha dursun diye sizce nolur ne zaman gelir bebeğim

Aramizda 1 gun var bende 35+3 hakkimizda hayirli olsun benim ayin 3de sezeryan gunumu soyleyecekler

herkeze Günaydın doğum yapanlar gözünüz aydın sağlıkla Bebeğinizi büyütün inşallah bende dün doktor kontrolüm vardı 35+4 günlüğüz nst de sancı çıkmadı alttan muayene etmedi ama ultrason la bakınca bebek yerleşmiş kanala girmiş dedi erken doğum olabilirmiş o yüzden yatıp dinlenmem n
Aramizda 1 gun var bende 35+3 hakkimizda hayirli olsun benim ayin 3de sezeryan gunumu soyleyecekler
evet hakkımızda hayırlısı inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız kuzularimizi kucağımıza senin ki neden sezeryan canım

Hayirli olsun allah analinbabali buyutsun ins

Simdi buradan sizlere oglum yanimda emziriyorum agliyo sütüm az gibi güzel haberler vermek isterdim ama ne yazikki veremiyorum dogum yaptim daha ayaklarimin uyusuklugu gecmeden dogrulup bebegimi kucagimda sarmalayamadan kokusunu icime cekemeden götürdüler onu... dogumdan cikali daha iki saat olmustu agrilarim hat safada bebegimi annemlerin yardimiyla yattigim yerden bi iki kere emzirmeye dogrulmustum uyusuklugum gecmedigi icin melegimi kucagima alamadim bile doktorlar muayene icin 5 dkligna alip götürmüslerdi yanimdan ama getirmediler bebegimin kalbinde üfürüme rastlamislar ve 3 yerde acikliga apar topar hastaneden baska bir sehre sevki yapildi ayaga kalktim icim parcalanarak dikis yerlerim agridan öldürürken oglumu camekanin icinde yogun bakimda görmek icin ayaga kalktim sadece eline dokunabildim alip götürdüler ambulansla Rabbim kimseyi evladiyla imtahan etmesin dün aksamdan beri cektigim acinin tarifi yok ne bir damla uyku ne de yemek tek istegim yavruma kavusmak yarin bende gidicem bulundugum sehre iki saat uzaklikta baska bi sehirde özel hastane doktor süt istemis yavruma dua edin kizlar yalvaririm iyi olsun melegim dayanmak cok zor herkes bebegiyleyken tek basina kaldim hastane odasinda giysileri elimde yatagi bos... hepinizin duasina ihtiyacim var yalvaririm dua edin yavruma

Cok cok uzuldum canim Allah acil sifalar versin. ufurme bende de varmis dogustan, ufak bi sey anlasilmamis buyuyene kadar. Bana hicbir zarari olmadi. İnsallah oglununki de ufak bir ufurumdur, hem bebeklerin ufurumleri kendiliginden kapanabiliyormus bir sure sonra, ben oyle duymustum. Yine de yapabilecegim bir sey olursa lutfen haber ver

Canım benim çok kötü oldum ya. Allah yardımcınız olsun çok çok zor bir durum. Ama Allah beterinden saklasın ne hastalıklar var üfürüm bnm en yakın arkadasımın oğlunda da oldu. Kendi kendine kapandı zamanla. Allah yardımcınız olsun senin oğlunda da inşallah toparlar en kısa zamanda. Sen güçlü dur.

Kizlar nedurumdasiniz
valla canım benim suan daha doğacak gibi durmuyor zaten zamanımıda var ama karnım öyle aşağıda falan değil,baskıda olmuyor hatta bu aralar daha az sıklıkla wc ye gidiyorum.oğlum nezaman gelmek isterse artık:) sen ne durumdasın?

canım şuan diyecek bir şey bulamıyorum ve acını derinden hissediyorum inan.Dualarım sizinle,sende inan bebeğine bırakma kendini. Allah büyük ben inanıyorum iyileşeceğine ve tekrar kucağına alacağına.Allahım yavrunu sana bağışlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…