2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Teşekkür ederim canım.. Darısı hayırla sağlıkla başınıza... İşte hcg değerim normallerin çok üstünde bu yüzden sıkıntı var mı diye doktora gittim Allah korusun cumartesinden beri mol gebelik diye ağlıyordum doktor da pek bişi demedi perşembe günü yine gidicem bakalım..

Perikanadi rabbim saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin bizede tum isteyenlere nasip etsin insallah rabbim nasip etmis sana ne guzel sen kendini allaha birak gerisi kolay

hayırlısı ıle hersey cok guzel olacak ıns canım sıkma sen canını ıcını ferah tut bol bol dua et ,saglıklı gebelık nasıp olsun ıns arkadasım ,
kac haftalık pekı sımdı

İnşallah canım ya.. İşte bat'ım cumatesi günüydü.. Bugün adetim gecikeli 2. günüm.. Yani 4+2 felan yaklaşık

Perikanadi rabbim saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin bizede tum isteyenlere nasip etsin insallah rabbim nasip etmis sana ne guzel sen kendini allaha birak gerisi kolay

Amin canım inşallah isteyen herkese sağlıkla versin... Allah'a sığındım zaten.. İlki gibi düşecek diye korkuyorum elbette ama elimden gelen ibşi yok.. Daha kötüsü olmasın bakalım zaaman geçse de ...

İnşallah canım ya.. İşte bat'ım cumatesi günüydü.. Bugün adetim gecikeli 2. günüm.. Yani 4+2 felan yaklaşık

Amin canım inşallah isteyen herkese sağlıkla versin... Allah'a sığındım zaten.. İlki gibi düşecek diye korkuyorum elbette ama elimden gelen ibşi yok.. Daha kötüsü olmasın bakalım zaaman geçse de ...

Bende simdi adet oldum adetim gecen subat ayin 8 de idi buayin 10 da yani bugun oldum simdi oldum rabbim hayirlisini versin insallah

gunaydınnnn Rabbımm hepınıze mujdelı haberler almayı nasıp etsın hepınızın kucaklarını doldursun lutfen umutsuz olmayınnnn, stresten uzakk rahat bır ruh ıle hersey cozumlenecek yuzlerınız gulsunn lutfennn =))) ugur kosarın cok sevdıgım bır yazısı var duymussunuzdur belkıde ,

"Nedir bu acelen ,güvensizliğin bu sabırsızlıgın?Bilmezmisin Allah işleri yavaşyavaş halleder"

İnanıyorum rabbıme elbet bı zamanı vardır hayırlı zamanı vardır Rabıım neylerse guzel eylerr :KK66: hepınızı opuyorummm

Allah razı olsun canım benim.. Ben o mutluluğu yaşayamadım ya içim hep bir tedirgin yine düşecekmiş gibi Allah korusun... Bugün doktora gittim beta hcg değerim normalin çok üstünde canım bilmiyorum neden.. Mol gebelikten şüphelendim cumatesi gününden beri ağlıyordum doktor baktı perşembe günü tekrar çağırdı bakalım inşallah bir sorun çıkmaz.. Bat tarihimde hcg 2779 çıktı çok fazla bi değer.. Bugün de yani iki gün sonra 6278 çıktı.. Hayırlısı olsun merakla korkuyla bekliyorum

canım yapma böyle.. bu sefer tadını çıkar hamileliğinin.. olumlu şeyler düşün.. her şey olacağına varır.. inşallah bu sefer hiç bişey olmayacak bebişine.. bu kötü düşünceler olumsuzlukları engellemez aksine bebişine zarar verir.. iyi düşün iyi olacak inşallah..

Merhaba kızlar bugün hamiş oldugumu öğrendim :)) kan değeri 282 çıktı on beş yirmi günlükmüş. Ben soktayim bu ay olmaz diyordum burayı da takip etmeyi birakmistim stres oluyorum diye. darısı bu topikte bekleyen herkesin başına aminnn :))

aaa canım yeni gördüm, senin de hayırlı olsun hamileliğin.. Allah sağlık versin ikinize de:)

canım yapma böyle.. bu sefer tadını çıkar hamileliğinin.. olumlu şeyler düşün.. her şey olacağına varır.. inşallah bu sefer hiç bişey olmayacak bebişine.. bu kötü düşünceler olumsuzlukları engellemez aksine bebişine zarar verir.. iyi düşün iyi olacak inşallah..

İnşallah kuzum ya perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorum çok korkuyorum.. Mol gebelikse naparım ben :KK43:(

canım hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Teşekkür ederim canım isteyen herkese nasip etsin sağlıkla..

Ya ben bırsey soracagım sızlere anlayamadımda ben bu durumu ,şimdi normal duzenlı regl goren bır ınsanın reglının 13,14,15. gunlerınde hemen hemen buaralarda yumurtlama olur dıyebılıyorum zaten bundan nerdeyse 2 hafta sonrada regl tarıhı ,dıyelım kı bu yumurtlama zamanı hamıle kalındı 2 hafta sonra olması gereken regl gecıktı ve hamıle oldugunuzu ogrendıgınız nasıl 4 haftalık oluyor yumurtlama ıle arasında 2 hafta var neydeyse hele bı anlatın bana ya bugun bunu merakettım =) cunku ılk ogrenıldıgınde hep 4 haftalık fln ken ogrenılıyor hamıle olundugu

Ya ben bırsey soracagım sızlere anlayamadımda ben bu durumu ,şimdi normal duzenlı regl goren bır ınsanın reglının 13,14,15. gunlerınde hemen hemen buaralarda yumurtlama olur dıyebılıyorum zaten bundan nerdeyse 2 hafta sonrada regl tarıhı ,dıyelım kı bu yumurtlama zamanı hamıle kalındı 2 hafta sonra olması gereken regl gecıktı ve hamıle oldugunuzu ogrendıgınız nasıl 4 haftalık oluyor yumurtlama ıle arasında 2 hafta var neydeyse hele bı anlatın bana ya bugun bunu merakettım =) cunku ılk ogrenıldıgınde hep 4 haftalık fln ken ogrenılıyor hamıle olundugu

Canım çünkü adetinin 1. gününden itibaren gebe kalındığı kabul ediliyor tıbben. Yumurta hücresinin büyümeye başladığı adetin ilk günü , olası bir gebeliğin de ilk günü kabul ediliyor.

merhaba kızlar, az önce test yaptım ilk etapta tek çizgi çıktığı için tezgahın üzerine bıraktım ve bilg başındaydım lavaboya gidince bir baktım ki ikinci çizgi var silik resmi yüklüyorum bir yorumlar mısınız ne yapmam lazım yaa....karıştım Eki Görüntüle 1018193

merhaba kızlar, az önce test yaptım ilk etapta tek çizgi çıktığı için tezgahın üzerine bıraktım ve bilg başındaydım lavaboya gidince bir baktım ki ikinci çizgi var silik resmi yüklüyorum bir yorumlar mısınız ne yapmam lazım yaa....karıştım Eki Görüntüle 1018193

kesin hamilesin ayy bende istiyorum yaa.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy benimde boyleydi kizz hamissin sen benim kizcem 21haftalik oldu annesinin kuzusu :) senin kuzunda yaklasik 4haftalik falandir silik cikmis cunku bence hemen s.ocagina git test yaptir ona gore 10gun sonra kese gormeye gidersin

Ayy benimde boyleydi kizz hamissin sen benim kizcem 21haftalik oldu annesinin kuzusu :) senin kuzunda yaklasik 4haftalik falandir silik cikmis cunku bence hemen s.ocagina git test yaptir ona gore 10gun sonra kese gormeye gidersin

ay ne güzel inşallah beimde bir kızçem olur bir oğluş var bende. rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah yarın gidicem sağlık ocağı iki gün sonra veriyo sonucu ben özelel gidicem. hayırlısı bakalım..:KK16::KK16:

Canım çünkü adetinin 1. gününden itibaren gebe kalındığı kabul ediliyor tıbben. Yumurta hücresinin büyümeye başladığı adetin ilk günü , olası bir gebeliğin de ilk günü kabul ediliyor.

hımm anladım teşekkür ederim :)

X