2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
senben60 olurmu kuzum tınlamamak ne demek estağfurullah gören olmamıştır dün çok yoğundu topiğimiz sağol kuzum bekliyorum hala akıntımda çoğaldı bakalım 1 hafta geçsin bi daha yapcam adet olmazsam hepinizden Allah razı gelsin amiiin :KK16:[/QUOTE]

inş olmazsın canım hayırlısını versın Rabbım

hayırlı sabahlar canım nasılsınız ne zamandır giremiyorum özledim sizleri bu arada hayırlı cumalar olsun:KK16:

hayırlı cumalarrrr

Dün çok kötüydüm ama bugün iyiyim biraz...

hayırdır pericim neyin vardı dün?

iyiyim canım sen nasılsın neyin vardı dün geçmiş olsun balım
canım banada doktor folik asit yazmıştı eczacı tok karnına demişti tok karnnada oluyodor demi tatlım:KK49:

Valla canım bilmiyorum ama bazılarına aç karnına dokunuyor diye doktorlar tok karnına veriyor içilebilir demekki bir sıkıntı olmaz.. Ya dün genetik testlerim çıkmıştı onu paylaştım.. Hiçbişi yok herşey güzel çıkmış ama işte ne bilim.. Bazı arkadaşlar eksik bakılmış dedi 1298'li bişi bakılmamış felan dediler pai bakılmamış dediler canım çok sıkıldı ya diyorum onlarda sıkıntı varsa nerden bilicem.. Baya kötüydüm dün öyle inanmıştım ki tekrar gebe kalıp yine düşürücem diye :KK43: Rabbim sağlıkla versin

günaydınnnn anne aday adayları.... hayırlı uğurlu bir gün olsun inşallah.. hep iyi haberler alalım..
aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgeldiniz kızlar..
yalnız konu çok hızlı ilerliyo yetişemiyorum ben fırsat buldukça yazıyorum.. afyonluyuz canım inşallah kanda pozitif çıkar, öyle olan arkadaşlar varmış.. adet olmadın di mi daha.. hayırlısıyla hamilesindir inşallah..

afyonlum test yapmısın sanırım
ama ben bekle derim adetin hala gelmedi değilmi
geç döllenme fln olabilir kan testi yaptır cnm aile sağlık merkezleri yapmıyor mu ki

yeni gelen arkaaşlar olmuş hoşgelmişler

hukukçu canım hala adet olmadım akıntımda çoğaldı hayırlısı olsun ablam erken yapmışsın diyor,adetim dün sabah olması lazımdı

zeytinim gelmedi hala bakalım hayırlısı olsun 1 hafta sonra gelmezse tekrar yapcam :KK34:

hukukçu canım hala adet olmadım akıntımda çoğaldı hayırlısı olsun ablam erken yapmışsın diyor,adetim dün sabah olması lazımdı

zeytinim gelmedi hala bakalım hayırlısı olsun 1 hafta sonra gelmezse tekrar yapcam :KK34:

evet bencede erken yapmışsın canım ay bu bekleyişler bile geriyor insanı dimi

Dün çok kötüydüm ama bugün iyiyim biraz...

Havva canım maşallah :nazar::nazar::nazar:değerin çok güzelll Rabbim kucağına alacağın günleri de nasip etsin balım ya...

Canım doktorum bana sabahları aç karnına kullan demişti öyle yapıyorum ben de ...

Ne kadar güzel maşallah size:nazar::nazar::nazar: Hadi peşinizden biz gelelim inşallah

amin cnm cümlemize nasip erder işallah dün sonuçumu kaybetmişler koçiş illa bu gün gidip tekrar yapalım dedi dün bi daha kan verdim sonuç 111,47 çıktı çok şaşırdım acaba ikizlerim mi olacak:KK1::KK1:

amin cnm cümlemize nasip erder işallah dün sonuçumu kaybetmişler koçiş illa bu gün gidip tekrar yapalım dedi dün bi daha kan verdim sonuç 111,47 çıktı çok şaşırdım acaba ikizlerim mi olacak:KK1::KK1:

Maşallah suphanallah kuzummmmm:nazar::nazar::nazar: Rabbim devamını güzel eylesinnnn bakarsın üçüz olur :)

bende bu ay klomene başladım bugun regl gunum ama ne adet olcak gibiyim ne hamıle gibi. bırde bu aralar çok streslı geçtı .hamıle olmadığıma emınımde adet olsamda kurtulsam dıyorum artık. doktorda bana 3 ay deneyelim olmazsa rahim filmi çekcez dedi ben de çok korkuyorum korktuğum içinde başıma gelecek biliyorum. ben 4 ay önce bir düşük yaptım o hamıleleğim kendiliğinden olmuştu ama geç oluyo hemen olmuo. benım işyerınde arkadaşlarım var çocuk düşünüyoruz diyolar ertesi ay hamileler. benimki hemen olmuyo diye klomene başladık ama daha çok strese girdim. ümidim ittikçe azalıyor. bugun adet olurmuyum acaba hamıle değilsem olayımda ümitlenmeyeyim nolur. ÇOCUK İSTEYEN HERKESE ALLAH HAYIRLISIYLA VERSİN...AMİN.

bende bu ay klomene başladım bugun regl gunum ama ne adet olcak gibiyim ne hamıle gibi. bırde bu aralar çok streslı geçtı .hamıle olmadığıma emınımde adet olsamda kurtulsam dıyorum artık. doktorda bana 3 ay deneyelim olmazsa rahim filmi çekcez dedi ben de çok korkuyorum korktuğum içinde başıma gelecek biliyorum. ben 4 ay önce bir düşük yaptım o hamıleleğim kendiliğinden olmuştu ama geç oluyo hemen olmuo. benım işyerınde arkadaşlarım var çocuk düşünüyoruz diyolar ertesi ay hamileler. benimki hemen olmuyo diye klomene başladık ama daha çok strese girdim. ümidim ittikçe azalıyor. bugun adet olurmuyum acaba hamıle değilsem olayımda ümitlenmeyeyim nolur. ÇOCUK İSTEYEN HERKESE ALLAH HAYIRLISIYLA VERSİN...AMİN.

Amin kuzu sağolasın.. Bu kadar panik yapmanı anlamadım bu kadar stresle gidersen hiçbir tedavi işe yaramaz biraz pozitif ol lütfennn.. Bak bi kere kendiliğğinden olmuş Rabbim ol dese neden tekrardan olmasın.. Burda herkesin geçmişinde bi düşük var.. Herkes o acıyı tatmış burda.. Birbirimize destek olup hamiş oalcağız inşallah sıkma canını bu kadar.. Gebe değilsen inşallah regl olursun çok gecikmeden kuzum ama bu kadar stres yapma..

Maşallah suphanallah kuzummmmm:nazar::nazar::nazar: Rabbim devamını güzel eylesinnnn bakarsın üçüz olur :)

cnm dün akşam çok kötü oldum ya öksürükten boğaz ağrısından gaz sancısından ölecektim bu günde ishal olmuşum burun akıntısıda var kötüyüm ya bu haldeyken yola çıkacağiz öğleden sonra annemi yoğun bakıma almışlar direk hatahaneye gideceğim sonra eşimin teyzesi yoğun bakımdan çıkmiş oraya gideceğiz :KK14::KK14::KK14::KK31:

Valla canım bilmiyorum ama bazılarına aç karnına dokunuyor diye doktorlar tok karnına veriyor içilebilir demekki bir sıkıntı olmaz.. Ya dün genetik testlerim çıkmıştı onu paylaştım.. Hiçbişi yok herşey güzel çıkmış ama işte ne bilim.. Bazı arkadaşlar eksik bakılmış dedi 1298'li bişi bakılmamış felan dediler pai bakılmamış dediler canım çok sıkıldı ya diyorum onlarda sıkıntı varsa nerden bilicem.. Baya kötüydüm dün öyle inanmıştım ki tekrar gebe kalıp yine düşürücem diye :KK43: Rabbim sağlıkla versin

Pericim dün sana bosver kurcalama daha dedım tahlıller fln yaptırma daha dedım ,canını sıkmak ıstemıyorum hıc ınan bunu bıle zor yazıyorum ama arkadasım sen bırsey yasadın ve bu sefer tekrar hamıle kalmadan ıyı bı dr bulup tekrar gıdıp ben boyle boyle bısı yasadım tam teşekkürlü tahlıllerımı yaptırmak ıstıyorum diyerek tahlıl ıste arkadasım hormonlar troıdlere fln her seye bakılsın.Dünden beri canım cok sıkkın içim içimi yıyor Rabbımın dedıgı olur tabı insan uzuluyor arkadaşım -ın ılk gebelıgı kendıgılıgınden dusukle sonuclandı 2. gebelıgıde 7. haftalıkken kurtaj ıle alındı kalp atışı yokmuş..Bu yuzden aksını dusunuyorum artık ıyıce arastırıp baktırmak lazım hormonlar en onemlı seyler zaten hormonlarına baktır canım ihmale gelmıyor

cnm dün akşam çok kötü oldum ya öksürükten boğaz ağrısından gaz sancısından ölecektim bu günde ishal olmuşum burun akıntısıda var kötüyüm ya bu haldeyken yola çıkacağiz öğleden sonra annemi yoğun bakıma almışlar direk hatahaneye gideceğim sonra eşimin teyzesi yoğun bakımdan çıkmiş oraya gideceğiz :KK14::KK14::KK14::KK31:

Oooo gülüm ya herşey üst üste gelmiş.. Çok geçmiş olsun.. Allah sevdiklerinizi size bağışlasın.. Rabbim senle meleğinle beraber sevdiklerinizi de korusun :nazar::nazar: İshal i halledersin de kabız olmamaya dikkat et çok ıkınma bu aylarda çok dikkat et kendine olur mu?

Oooo gülüm ya herşey üst üste gelmiş.. Çok geçmiş olsun.. Allah sevdiklerinizi size bağışlasın.. Rabbim senle meleğinle beraber sevdiklerinizi de korusun :nazar::nazar: İshal i halledersin de kabız olmamaya dikkat et çok ıkınma bu aylarda çok dikkat et kendine olur mu?

havvacım allahım allahım yardımcınız olsun rabbim şifa versin canım benim

Pericim dün sana bosver kurcalama daha dedım tahlıller fln yaptırma daha dedım ,canını sıkmak ıstemıyorum hıc ınan bunu bıle zor yazıyorum ama arkadasım sen bırsey yasadın ve bu sefer tekrar hamıle kalmadan ıyı bı dr bulup tekrar gıdıp ben boyle boyle bısı yasadım tam teşekkürlü tahlıllerımı yaptırmak ıstıyorum diyerek tahlıl ıste arkadasım hormonlar troıdlere fln her seye bakılsın.Dünden beri canım cok sıkkın içim içimi yıyor Rabbımın dedıgı olur tabı insan uzuluyor arkadaşım -ın ılk gebelıgı kendıgılıgınden dusukle sonuclandı 2. gebelıgıde 7. haftalıkken kurtaj ıle alındı kalp atışı yokmuş..Bu yuzden aksını dusunuyorum artık ıyıce arastırıp baktırmak lazım hormonlar en onemlı seyler zaten hormonlarına baktır canım ihmale gelmıyor

Canım genetik dışında hormondur değerlerdir hepsine bakıldı hiçbirinde sıkıntı yok.. Sdece genetik kafamı kurcalıyor işte o bakılmayan iki değer canımı sıkıyor.. Yoksa troidden tut bir çok şeye bakıldı hiçbir sorun çıkmadı.. O genetik kafama takıldı düşünmemeye çalışıyorum

amin kuzu sağolasın.. Bu kadar panik yapmanı anlamadım bu kadar stresle gidersen hiçbir tedavi işe yaramaz biraz pozitif ol lütfennn.. Bak bi kere kendiliğğinden olmuş rabbim ol dese neden tekrardan olmasın.. Burda herkesin geçmişinde bi düşük var.. Herkes o acıyı tatmış burda.. Birbirimize destek olup hamiş oalcağız inşallah sıkma canını bu kadar.. Gebe değilsen inşallah regl olursun çok gecikmeden kuzum ama bu kadar stres yapma..

tşk ederim canım biliyorum herşeyin farkındayım. Ama elimde değil birde bu aralar çevremdeki herkes abartısız herkes hamile olduğu için onların adına çok seviniyorum ama ben eksikliği daha çok hissediyorum. Elimde değil allah istemediği sürece birşey olmaz ...dua etmekte başka elimizden bişey gelmiyor hayırlısı olsun herzaman.

hayırlısı ıle tekrar olur ne mutlukı sıze kendılıgınızden hamıle kalabılmıssınız demekkı hamıle kalabılıyorsunuz ıyı yonunu düşünün,hayırlısı ile Rabbım nasıp etsın ıns

hepsı ust uste ggeldı desene,Rabbım senıde bebegınıde korusun canım cok cok gecmıs olsun tekrar

çok geçmiş olsun canım.. hoşgeldin aramıza.. inşallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın. canım düşük mü yaptın kürtaj mı oldun?.. neden olduğu araştırıldı mı düşüğün?.. burada bir kaç kişi daha varız ilk bebişini kaybeden o yüzden soruyorum..

tşk ederim canım biliyorum herşeyin farkındayım. Ama elimde değil birde bu aralar çevremdeki herkes abartısız herkes hamile olduğu için onların adına çok seviniyorum ama ben eksikliği daha çok hissediyorum. Elimde değil allah istemediği sürece birşey olmaz ...dua etmekte başka elimizden bişey gelmiyor hayırlısı olsun herzaman.

Tabi ki zor elinde değil ama ne kadar pozitif olmaya çabalarsan o kadar iyi olur.. Hayırlısı hepimizin hakkında...

Canım genetik dışında hormondur değerlerdir hepsine bakıldı hiçbirinde sıkıntı yok.. Sdece genetik kafamı kurcalıyor işte o bakılmayan iki değer canımı sıkıyor.. Yoksa troidden tut bir çok şeye bakıldı hiçbir sorun çıkmadı.. O genetik kafama takıldı düşünmemeye çalışıyorum

Bı hastaneyı arasan yada gıtme fırsatın varsa gitsen,anlat ben eksık yapıldıgını dusunuyorum şu şu degerler olması gerekmıyormuydu dıye cunku bı cvp alamadıkca kafana takılıp duracak canım

pericim dün sana bosver kurcalama daha dedım tahlıller fln yaptırma daha dedım ,canını sıkmak ıstemıyorum hıc ınan bunu bıle zor yazıyorum ama arkadasım sen bırsey yasadın ve bu sefer tekrar hamıle kalmadan ıyı bı dr bulup tekrar gıdıp ben boyle boyle bısı yasadım tam teşekkürlü tahlıllerımı yaptırmak ıstıyorum diyerek tahlıl ıste arkadasım hormonlar troıdlere fln her seye bakılsın.dünden beri canım cok sıkkın içim içimi yıyor rabbımın dedıgı olur tabı insan uzuluyor arkadaşım -ın ılk gebelıgı kendıgılıgınden dusukle sonuclandı 2. Gebelıgıde 7. Haftalıkken kurtaj ıle alındı kalp atışı yokmuş..bu yuzden aksını dusunuyorum artık ıyıce arastırıp baktırmak lazım hormonlar en onemlı seyler zaten hormonlarına baktır canım ihmale gelmıyor

kızlar allah yardımcımız olsun inşallah öncelikle bende 1 düşük yaptım 4 ay önce sonra zar zor tahlıl yaptırdım trambofoli testi falan derken kan pıhtılaşması varmış öğrendiğimde üzülmedim mutlu oldum bile en azından düşük nedenimi biliyodum. Aaaa hiçbir doktor bu testi ilk düşükte yapmıyorlar bile ama ben yaptırdım şans eseri. Hayırlısı kızlar unutmayalım ne gelirse allahtan gelir...

kızlar size tedavi sürecimi anlatayım belki faydam olur 2 klomen 1 çatlatma iğnesi oldum rabbim nasip etmedi olmadı rahim filmi çektirdim bu ay 6 ocakta pkolu olduğumu öğrendim o kadar çok ağladım ki gözlerim şişti sonra kendine gel herşey kısmet o ol derse herşey olu veriri dedim dr serophone ve çatlatma iğnesi verdi bu ay kullandım ve birde bunları yaptımm namaz kılmaya başladım
Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde
Allahümme Yâ Musavvir,Allahümme Ya Bari,Allahümme Ya Halık isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar açarsa Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder.enbiya suresinin 87 88 ayetlerini ilişkiden önce giyinikken 3 defa okusunlar88 ayeti=Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).
87ayeti=Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne). bunları yaptım ve suyuda eyüp peygamberimize şifa olan sudan getirdim son 2 orucumu onunla açtım veÇoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur. bunuda 2 cuma yaptım bu 3 cuma ama dün hamle olduğumu öğrendim ve birde allaha inandım pergamberlerimizi araya alarak istedim onların hatrına kabul etti şükürler olsun kızlar hiç stres yapmayın herşey kısmet bakın bunlar yapılmıycak bişey deyil yapın bence:KK34::KK34::KK34:

X