2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bunun için tedaomusun, yani ilaç falan, belli başlı bi sorunun var mı...

canım doktorum hiç bi sorun yok dedi aşılama olacaktım progestan ve femara kullandım kasımda aralıkda aşılama olacaktı gittik baktık yumurtaları göremedi ilaç vermişti adetinin ilk günü kullan diye pyclnova diye bilirsin belki 11 gün oldu geçikti adetim hiç kullanmadım bu şekilde yani

merhaba hanımlar nasılsınız? aramızda hamileler var sanırım :KK70:

bir kaç gündür giremiyorum aylardır girmemişim gibi geldi... forum mu değişmiş bana mı öyle geldi anlamadım.[/Q

ınsallah hamıledırler cnm bende mutlulugun el surşmesınden baya heveslenmıstım meger yanlıs yazmıs :KK50: ıns hamıledır..
evet cnm artık yazdıgın yazıya cvp verılınce msj bıldırımı gelıyo.

bir kaç gündür giremiyorum aylardır girmemişim gibi geldi... forum mu değişmiş bana mı öyle geldi anlamadım.

merhaba canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın hamile olablrm belki tahlil sonuçlarını beklyrm bakalım kısmet

canım doktorum hiç bi sorun yok dedi aşılama olacaktım progestan ve femara kullandım kasımda aralıkda aşılama olacaktı gittik baktık yumurtaları göremedi ilaç vermişti adetinin ilk günü kullan diye pyclnova diye bilirsin belki 11 gün oldu geçikti adetim hiç kullanmadım bu şekilde yani

inş hamilesin, ve aşılamaya gerek kalmaz... benimde şuanda sorunlarım düzeltildi , ama hala pkoluyum, doktoruma ilk gittiğimde pko varmış bende başka doktor diane 35 verdi dedim, eğer sorunun sadece pkoysa, o kadar sorun etme, hamile kalman kolay , diane 35 i vermemeliydi, çünkü biliyosun doğum kontrol hapı, seni hep geri atmış dedi...

evet biz de yapalım, ben nasıl yapılıyo bilsem yapardım..

bir kaç gündür giremiyorum aylardır girmemişim gibi geldi... forum mu değişmiş bana mı öyle geldi anlamadım.[/Q

ınsallah hamıledırler cnm bende mutlulugun el surşmesınden baya heveslenmıstım meger yanlıs yazmıs :KK50: ıns hamıledır..

EVET DEĞİŞMİŞŞ BOYLE GUZELL OLMUŞŞŞ

güzel olmuş forum daha adapte olamadım ama neyse şu karne olaylarını halledeyim 15 tatilde burdayım :KK70:

inş hamilesin, ve aşılamaya gerek kalmaz... benimde şuanda sorunlarım düzeltildi , ama hala pkoluyum, doktoruma ilk gittiğimde pko varmış bende başka doktor diane 35 verdi dedim, eğer sorunun sadece pkoysa, o kadar sorun etme, hamile kalman kolay , diane 35 i vermemeliydi, çünkü biliyosun doğum kontrol hapı, seni hep geri atmış dedi...

ilk bebegin olacak demi inşallah rabbim nasip ederse

kızlar birbirimizi görmek adına ben fotoğrafımı yükledim, işte bu benim, isteyen yapabilir, birazdan kaldırıcam zaten..

X