2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Herkese merhabalar,bende 2014 yılı ıcerısınde mutlu haber almayı isteyenlerdenim,hemen hamıle kalmadan once bazı seylerı yaptırmaya basladım d.k ılacını bıraktım, özel saglık sigortamı yaptırdım bu yuzden bı 6 ay beklemem gerekıyor ki oyle planlamıstık zaten zaman cabuk gecsın istiyorum :) belkı buraya daha oncede yazmıs olabılırım bu konu ıle ılgılı hatırlamıyorum ama yazılarınızı bıraz okudum Rabbım evlat hasretı cektırmesın inş hıc kımseye sizlere nasıp etsın rabbım hepınızın kucakları dolsun arkadaslarrr kımse ümidini kaybetmesin Rabbim elbet tattıracaktır bu duyguyu.

günaydın kızlar

ben bugün kırmızı kart yedim:KK50::KK50:

yine adet düzenim şaşırttı beni yumurtlama günlerini takip edememiş oldum :KK43:

Hayırlısı olsun tatlım.. Bu ay sıkı çalışıcaz, kaçamayacak o yumurta .:KK23:

günaydın kızlar...

bugün adetimden 9 gün geçti 6. günde kan testim 0,100 çıktı ama hala adet olmadım bu kadar gecikmezdi :KK43:

bu durumda olan var mı arkadaşlar..acaba hamile olabilirmiyim

Olamazsın canım, 9 gün geçmiş,0' ın altında çıkmış ne hamileliği olsun daha.

çok umutluydum bu ay, dün adet oldumm... kaç aydır tedaviler.. tedaviler.. Rabbim fazla bekletmez inş. hayırlısı kızlar herkes için

Umarım canım ya...

günaydın kızlar nasılsınız hastalara çok geçmiş olsun fena salgın var dikkat etmek lazım bende geçen hafta geçirdim o lanet virüsü hamileyimdir diye ilaçta almadım..o yüzden baya süründüm...gerçi kırmızı kartıda yedik..g.g den aldığım ovulasyon testlerim geldi biraz önce bugün reglimin 3.günü..inşallah bu ay bekleyen herkesin yüzü güler... :KK49:

Umarım canım, bu ay kılıçlarımızı kuşandık , hadi bakalım hayırlısı :KK23:

Benim netim bozuldu o yüzden gfiremedim sizleri özledimmmmm arkadaş yemeğe gitti onun pc nden yazıyorum iyi bakın kendinize e mi :KK54::KK54:

Sağol canım benim de içim yandı :)

Sağol bal küpüm :KK54:

canım senin pc mi bozulduuu bende nerelerde perikanadım diyorumm olsun bakalım bozulduğu gibi düzelir de :KK52:

Hadi ya olsun kuzum daha önünde zaman var inşallah bu ay olur

Hiç umudum yok ki Rabbim nasip ettiyse biter inşallah :KK31:

biter biter daha öncekiler gibi o da biter :)))

Kızlar bu ay kırmızı kartı yersem öbür ay benim için yine işkence gibi geçicek yaaa :2: bir hafta boyunca akşamüstü işten çık iğneye git bir haftanın sonunda sabah git çatlatma iğneni ol ertesi gün aşılama yaptır bir gün boyunca yat sonra tuttumu tutmadı mı diye bir ay boyunca düşünmekte cabası off offf offf :KK43:

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canıım :) :KK55:

Yenibosna Nisa Hastanesi'ne Tüp Bebek Bölümü'nde Sibel Hanım'a yaptırmıştım. Tee Bakırköy'den gidiyordum bi de. Ama iyi ki gitmişim. Eşimin varikosel ameliyatı da orada oldu, doğumum da orada oldu. Yine olsa yine orada doğururum.

Hohoyttt diyoruz o zaman:) Yımırtalar tüplereee, bebişler göbüşlereee:)) ggden aldığım testin linkini atıcam sana özelden.
Sevgoli amazooon siparisimi verdimm:)) cemi cumleye hayirli olsunn cok tesekkurler tekrar siki takipteyim bu ay:KK66: beni gelismelerinden haberdar et olur mu ona gore ben de kendi bunyemi dinliyip yimurtluyomuyum ona bakicam kendimi anlamam lazim buay .sevgier..

Kaçtım bennnnnnnnnnnnnnnn sizi seviyorum karamsar olmicam bebişlerimiz olacak:KK16::KK16::KK16::KK16:

HAYIRRR !! KARAMSARLIK YOK DAHA YENİ BAŞLIYORUZ !! 2014 için yani.. YENİ SAYILIR HEPİMİZ İÇİNN ne de olsa :KK66:

sevgiler herkese
ben yumurtlama testleri aldım bu ay sadece kendimi dinlemek istiyorum .. :KK51: kendimle başbaşa .. :KK51: yumurtalarım ve ben .. :KK51:

Herkese merhabalar,bende 2014 yılı ıcerısınde mutlu haber almayı isteyenlerdenim,hemen hamıle kalmadan once bazı seylerı yaptırmaya basladım d.k ılacını bıraktım, özel saglık sigortamı yaptırdım bu yuzden bı 6 ay beklemem gerekıyor ki oyle planlamıstık zaten zaman cabuk gecsın istiyorum :) belkı buraya daha oncede yazmıs olabılırım bu konu ıle ılgılı hatırlamıyorum ama yazılarınızı bıraz okudum Rabbım evlat hasretı cektırmesın inş hıc kımseye sizlere nasıp etsın rabbım hepınızın kucakları dolsun arkadaslarrr kımse ümidini kaybetmesin Rabbim elbet tattıracaktır bu duyguyu.

amin canım inşallah hepimiz yaşarız o duyguları.

Sevgoli amazooon siparisimi verdimm:)) cemi cumleye hayirli olsunn cok tesekkurler tekrar siki takipteyim bu ay:KK66: beni gelismelerinden haberdar et olur mu ona gore ben de kendi bunyemi dinliyip yimurtluyomuyum ona bakicam kendimi anlamam lazim buay .sevgier..

HAYIRRR !! KARAMSARLIK YOK DAHA YENİ BAŞLIYORUZ !! 2014 için yani.. YENİ SAYILIR HEPİMİZ İÇİNN ne de olsa :KK66:

sevgiler herkese
ben yumurtlama testleri aldım bu ay sadece kendimi dinlemek istiyorum .. :KK51: kendimle başbaşa .. :KK51: yumurtalarım ve ben .. :KK51:

Hadi bakalım kılıçlar çekilsinnn, zırhlar kuşanılsınnn, yımırtalar yakalansıın :KK47:

Tamam hayatım takipte kalalım. Benim adetin 2. günü bugün. 10. günü başlarım yapmaya. Her yaptığında kaçıncı gün yaptığının numarasını yaz kasetlerin üstüne, 11. gün 12. gün gibi. atma kasetleri aklında olsun.

Kızlar bu ay kırmızı kartı yersem öbür ay benim için yine işkence gibi geçicek yaaa :2: bir hafta boyunca akşamüstü işten çık iğneye git bir haftanın sonunda sabah git çatlatma iğneni ol ertesi gün aşılama yaptır bir gün boyunca yat sonra tuttumu tutmadı mı diye bir ay boyunca düşünmekte cabası off offf offf :KK43:

Ne yapalım be canım... Olmayınca olmuyo işte.. Diyorum ya kızıma hamiş kalmak için ben de az uğraşmadım. 3 yumurta takibi,( 3 günde git o çatala yat gel) Hadii eşimin varikosel ameliyatı çıktı, 3 ay düzelmesini bekle, ir daha takip falan filan.. Boğuluyor insan artık. Şu bebek yapma fasılları bitse de hesaba kitaba göre değil canım istedikçe sevişsem artık.. 2. yi de alsam kucağıma hayırlısıyla, oh diyeceğim artık benden bu kadar:))

Hadi bakalım kılıçlar çekilsinnn, zırhlar kuşanılsınnn, yımırtalar yakalansıın :KK47:

Tamam hayatım takipte kalalım. Benim adetin 2. günü bugün. 10. günü başlarım yapmaya. Her yaptığında kaçıncı gün yaptığının numarasını yaz kasetlerin üstüne, 11. gün 12. gün gibi. atma kasetleri aklında olsun.

Ne yapalım be canım... Olmayınca olmuyo işte.. Diyorum ya kızıma hamiş kalmak için ben de az uğraşmadım. 3 yumurta takibi,( 3 günde git o çatala yat gel) Hadii eşimin varikosel ameliyatı çıktı, 3 ay düzelmesini bekle, ir daha takip falan filan.. Boğuluyor insan artık. Şu bebek yapma fasılları bitse de hesaba kitaba göre değil canım istedikçe sevişsem artık.. 2. yi de alsam kucağıma hayırlısıyla, oh diyeceğim artık benden bu kadar:))

evet canım ya çok yoruyor bu süreç beni.işte olmayıncada olmuyor.hergün her gün doktora gidip açıp yatmak karşısına yat kalk yat kalk.cinsel hayatımız desen dediğin gibi artık görev haline geldi.napalım herzamanki gibi sabır diyeceğiz.inşallah canım inşallah Rabbim tez zamanda ikinciyide versin sağlıkla kucağına diğer hepsi gelmiş geçmiş olsun.

evet canım ya çok yoruyor bu süreç beni.işte olmayıncada olmuyor.hergün her gün doktora gidip açıp yatmak karşısına yat kalk yat kalk.cinsel hayatımız desen dediğin gibi artık görev haline geldi.napalım herzamanki gibi sabır diyeceğiz.inşallah canım inşallah Rabbim tez zamanda ikinciyide versin sağlıkla kucağına diğer hepsi gelmiş geçmiş olsun.

amın ıns Rabbım mutlu gunlerı yasatacak hepınızee inş

telefonunuza program ındırebılıyorsanız regl takvımı dıye bır uygulama var bılıyormusunuz onu ? onu ındırırsenız aylar var ve sız her ay regl tarıhınızı oraya gırdıgınızde sıze bıdahakı ay regl tarıhı ve yumurtlama tarıhını gosterıyor bu programı takıp ederek kacırmaya pek fırsat olmaz sanırım yumurtlama tarıhını mesela 09.01.2014 tarıhınde regl oldunuz yıne aynı ayın 22-23-24-ünü yumurtlama tarıhı olarak gosterıyor takvım :KK66:

kızlar şu nette ki yumurtalama takvimi sitelerine ne kaar güvenebiliriz
doğrumu hesaplıyrdur acep
adet olduk bitti kaçıncı gün önemli günler?

kızlar şu nette ki yumurtalama takvimi sitelerine ne kaar güvenebiliriz
doğrumu hesaplıyrdur acep
adet olduk bitti kaçıncı gün önemli günler?

Canım ben adet baslangıcından saymaya baslayıp 13.14.15. gun dıye bılıyorum 28 gunde bır duzenlı adet olanlar için

X