2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
yani devlet hastaneleri için doktorun bu filmi sana yazması gerekiyor diye duyumlarım canım.

Düşük oranı gerçekten çok fazla ama aslına bakarsan ben yaşça kendimden büyüklerimle de konuştuğumda geçmişte çoğu hep düşük yapmışlar, yapmayanı çok az. Her kadının başına geliyor doğal bir şey aslında. Bütün mesele yumurtlama gününü denk getirebilmek. Tkip yaptırdığımda hemen tutmuştu, o sebeple bu ay ovulasyon testi yapıcam, işi sıkı tutucam:))
Amazoncum oncelikle cok uzuldum umarim bu ay tutar. Yumurtlama takibini kiminle yapmistin istanbulda misin bana doktorunu onerir misin ki

Ama bu ay çok sıkı çalışacağım.. :KK6:
Ovulasyon testi, ateş ölçümü yapacağım bu defa benden kaçamayacaksın yumurtaaa :KK55:

Ben de seni takip edicem hemen gg den testleri almaliyim. Aynen dedigin gibi basliyorum. Bakalim o yumurtami yaman bizzzz miiiiii:KK66:)

Kızlarrrrrrr yarın perşembe bugün adetimin 3. günü bitti ve hala adet olmadımm çok umutluyum doktorda aynı şeyleri söyler Hamilesin der inşallah :KK49: çok heyecanlıyım. ve sağ kasığım çok ağrıyoo :S belirtilere bir de bu eklendi .:KK1:

Hayırlısı ya bizde güzel haberlerini alırız inşallah darısı isteyen herkese inşallah hhhhhhhhh :KK52:

Kızlarrrrrrr yarın perşembe bugün adetimin 3. günü bitti ve hala adet olmadımm çok umutluyum doktorda aynı şeyleri söyler Hamilesin der inşallah :KK49: çok heyecanlıyım. ve sağ kasığım çok ağrıyoo :S belirtilere bir de bu eklendi .:KK1:

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canıım :) :KK55:

Amazoncum oncelikle cok uzuldum umarim bu ay tutar. Yumurtlama takibini kiminle yapmistin istanbulda misin bana doktorunu onerir misin ki

Yenibosna Nisa Hastanesi'ne Tüp Bebek Bölümü'nde Sibel Hanım'a yaptırmıştım. Tee Bakırköy'den gidiyordum bi de. Ama iyi ki gitmişim. Eşimin varikosel ameliyatı da orada oldu, doğumum da orada oldu. Yine olsa yine orada doğururum.

Ben de seni takip edicem hemen gg den testleri almaliyim. Aynen dedigin gibi basliyorum. Bakalim o yumurtami yaman bizzzz miiiiii:KK66:)

Hohoyttt diyoruz o zaman:) Yımırtalar tüplereee, bebişler göbüşlereee:)) ggden aldığım testin linkini atıcam sana özelden.

aayyy canım çok mutlu oldum umarım hamişsindir dualarım seninle hadi başı sen çek arkandanda bizler gelelim kuzuuum :KK52::emir_bebek:

Adetime daha 25 gün var ama bende bi kasık ağrısı batması midemde ekşime hafif bulantı bide göbeğinde kaşıntı akıntımda oluyyo belimde çabası ateş basıyo gece yatarkende ara ara acaba hamilemiyim 24 aralk klomen kullanıp 28 aralık bitti ilacım sizce bu lbelirtiler neyin nesi kafayı yicem yaa ovulasyon hesaplamalar da da 3 ocak 14 arası yumurtlama tarihim ama ben ocak 6 kontrole gttim yumurtslarma baktı çok güzel dedi hamilelil belirtileri baslarmı hemen ki ya deilsem niye bende bunlar oluyor

Son düzenleme:
HTML:
merhba kzlaar bende anne olmk icn yanıp tutuşuyorum 9 ay denedik olmdi we sonunda doktora gttim hormon testi istedi ultrasnla bkti kotu durmda deglsin ddi bi antibiyotik birde folbiol werdi yazdgi kagtta da sag yumurtalikta ilthp yazior byle bi durum yasayaniniz war mi ?

günaydın güzel anne aday adayları nasılsınız bugün,benim gece migrenim tuttu şimdi hafifledi onun dışında iyiyim ,ağrı kesicide içemiyorum ya hamile kaldıysam bişey olursa diye,eşim uyuz oluyor hap içmiyorum diye ama o erkek anlamaz ki :KK4:

günaydın güzel anne aday adayları nasılsınız bugün,benim gece migrenim tuttu şimdi hafifledi onun dışında iyiyim ,ağrı kesicide içemiyorum ya hamile kaldıysam bişey olursa diye,eşim uyuz oluyor hap içmiyorum diye ama o erkek anlamaz ki :KK4:

günaydın kızlar

ben bugün kırmızı kart yedim:KK50::KK50:

yine adet düzenim şaşırttı beni yumurtlama günlerini takip edememiş oldum :KK43:

geçmiş olsun canım
bende keşke içseymişim yine hamile değilmişim:KK43:

X