Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Yok canım olur mu öyle şey Kısmet bu işler hakkında ne hayırlı ise o olsun =)

benm emrahtan öncee 3 kişi vardı peşimde koşan 3 hepsini reddettim emrah için, gide gide en keline en körüne varmışım

birgun burada yazdıklarımı görecek ve kafamı patlatacak benim

Bazen burada okuduklarımı anlatıyorum canım derdim vardakileri özellikle =) Ama üye olduğumu burada konuşmalarımı falan söylemedim tabiki =)

hee ondan bişey olmaz yaa bana bi ara interneti yasaklamaya niyetlenmişti sürekli " aşkım bak internette okudum ilişkilerde şöyle yaparsan daha güzel oluyormuş " diye çıkıyordum karşısına

hee ondan bişey olmaz yaa bana bi ara interneti yasaklamaya niyetlenmişti sürekli " aşkım bak internette okudum ilişkilerde şöyle yaparsan daha güzel oluyormuş " diye çıkıyordum karşısına

Hahaha Ne yapacaklarını şaşırıyorlar valla bazen Bende burda genelde bdv sayfasında olanları anlattığım için yaa bak neleri var ben melek gibiyim deyip duruyor

öyle mi dersin inşallah tamamdır kıvama gelmesi lazım babamın
3 senedir hiç çaktırmadım aslına ama bu aralar anlıyor olabilir anneme tam olarak değilde dolaylı yoldan imada bulunmuş:18:

biz şımartıyoruz bence keşke arada bi yere inseler de görseler gerçekte ne olduklarını

bak yine kendi kendime konuşma provası yapıp dellendim iyi mi

Yere indirince kabullenemiyorlar ki canım ben çözdüm zaten onları sensin deyince çok mutlu oluyorlar Ne konuşması yaptın

Yok kalabalık değildi canım daha tam ısınmadı ya havalar =) hahaha ne iyi olurdu[/QUOTE]

sabahtan beri yoksunuz sende cesmi de uyuyun bakalım..bizde çalışak

Son düzenleme:
Yok kalabalık değildi canım daha tam ısınmadı ya havalar =) hahaha ne iyi olurdu

sabahtan beri yoksunuz sende cesmi de uyuyun bakalım..bizde çalışak[/QUOTE]

Bu erken kalkmam canım neden öyle diyorsun 2 3 gibi kalkardım ben normalde Keşke iş olsa da bende çalışsam

Bu erken kalkmam canım neden öyle diyorsun 2 3 gibi kalkardım ben normalde Keşke iş olsa da bende çalışsam[/QUOTE]

2-3 gibi miii maşallah az uyuyormuşsun
bende öyle derdim iş olsa da erken kalsam 2 ayda pes ettiim..
gecelerin köründe film izlerdim, yatmak bilmez sonra da kalkmak bilmezdim ama artık yoklar

2-3 gibi miii maşallah az uyuyormuşsun
bende öyle derdim iş olsa da erken kalsam 2 ayda pes ettiim..
gecelerin köründe film izlerdim, yatmak bilmez sonra da kalkmak bilmezdim ama artık yoklar
[/QUOTE]

Şimdi ben öyleyim işte film izliyorum gece sabah kalkamıyorum.. Bende sabah erken kalkmayı sevmiyorum ama hayatım düzene girsin istiyorum yavaştan çeyiz almaya başlamam lazım o yüzden yoksa hiç sevmem çalışmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…