Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yalnız öyle bişey yaparsam da çok koyar haa, erkekler falan olur çevremde olacak işi bozarım ben

erkek olmasın canım sadece kendi selfie'lerini koy

hani böle seni hazırda bekliyomuş gibi düşünüyosa da bi silkelenir, o da gününü gün ediyo falan diye düşünüp kaybetme korkusuna kapılabilir

ben de tam tersine onun aklına hiç gelmeyeyim diye görünmez olduydum bu ara normalde özellikle ankarada gittigim yerleri foursquare dan işaretlerdim ki o da görsün bana nerdesin die vıdı vıdı yapmasın onu yapmayı falan bırakmıştım ben, acaba geri mi dönsem öyle yapmaya

iyi akşamlar kızlar ben geldimm
malum benimkiyleydim ikimizinde izin günüydü bugün dışarıı çıktık baya gezmişiz hava süperdi bursada yeni geldim sayılır
sizde ne var ne yok bakalım..

iyi akşamlar kızlar ben geldimm
malum benimkiyleydim ikimizinde izin günüydü bugün dışarıı çıktık baya gezmişiz hava süperdi bursada yeni geldim sayılır
sizde ne var ne yok bakalım..

hoşgeldin canımm

ohh pek keyifli birgun geçirmişsin ne güzel ben de butun gun evdeydim, bi ara film izleyim dedim onda da uyuyakalmışım yiyip içip yatıyorum yani

yok yer bildirimi yapma, resim paylaş sadece, bilmesin nerde olduğunu sadece senin de gezip tozduğunu yas tutmadığını görsün yani

bence tabii

yok yer bildirimi yapma, resim paylaş sadece, bilmesin nerde olduğunu sadece senin de gezip tozduğunu yas tutmadığını görsün yani

bence tabii

yer bildirimi yapmayarak doğru yapıyordum yani dimi ohh be rahatladım

resim olarak bikaç resim koydum ama hep evde, film izlerken laptopumun resmi falan ama salı günü ankaraya gidince biraz kişisel resimlerim olsun bakalım hatta giyinip süslenip gideyim gittigim yerlere de en fazla bu yuzden trip atar ben de ya ne sandın derim onu kös kös bekledigi,mi düşünmesin

ben olsam aynen böle yapardım işteeee

ben olsam aynen böle yapardım işteeee

o zaman gazamız mubarek olsun gerçi geçen gün bi resim koydum yüzüm gözükmüyor saçlarım kapamış, " yüzüm gözükmeyince çok güzelim " yazdım. bi erkek arkadaş da altına Allah cezanı :) yazmış, ve o arkadaşı da emrah hiç sevmiyor inşşallahh görmüştürr

heee heeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…