Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

1 yıl gitmem gerek ya:KK45::KK45: Ben ailemle konustum bi sure gitmek istemiyorum zaten sonra nasip olursa evlilik coluk cocuk derken bosey yapamicam simdi gezip tozuyorum biraz derslerim agirdi zaten biraz da boş durmak istiyorum ya

ama sen gitmesen de 1 sene sonra stajın bitmiş olacak degil mi :KK39:

1 yıl gitmem gerek ya:KK45::KK45: Ben ailemle konustum bi sure gitmek istemiyorum zaten sonra nasip olursa evlilik coluk cocuk derken bosey yapamicam simdi gezip tozuyorum biraz derslerim agirdi zaten biraz da boş durmak istiyorum ya
Yanlış sularda yüzüyorsun canım bence bitir çalışmak istediğinde mecbur kaldığında önünde engel olmasın.. Benim en büyük pişmanlığım oldu bak bu staj..

Yanlış sularda yüzüyorsun canım bence bitir çalışmak istediğinde mecbur kaldığında önünde engel olmasın.. Benim en büyük pişmanlığım oldu bak bu staj..

Ya guya bayramdan sonra baslayacaktim olmadi ama illeki baslayacam cunku annem babam disiplinlidir rahat komazlar beni :) sen ne stajin vardi?

Bu arada tam cikiyordum sen yaz yarin gorurum :) byby :)

tamam tamam atarım face ten sana :KK53:

çok kalıp gibi miydi acaba gelinlik diyecem ama dışarıdan öyle durmuyordu sen daha iyi bilirsin tabi o_O
saçına bayıldım ben yaa, duvak falan inanılmaz güzel durmuştu hiç düşünme onu :KK66:
karşılıklı bile oynadık kız seninle kadere bak :KK53: hem o kadar düğüne geldik eli boş gelinmezdi, zaten ufak bişey yaptık orda lafı edilmez onun :oops: inşallah gelirsin bebişim çok isterim :KK68: sevdim ben seni de eşini de :KK52:

he valla bildigin unutmuş bizi :KK53:
hani atmadın att resimleriii :63:
ben sığamadım içine : P
İnşAllah geliriz canım teşekkür ederiz ben ve eşim :KK45:
Sıra da Selen var büyük ihtimalle artık o yazar napalım:KK53:

olur canım böyle şeyler o an bunu mu getirceksin aklına sanki evleniyorsun ayol gelmez tabi aklına:KK53:
benim aklıma gelmedi kimsede söylemedi :63:
Hadi darisi bizim de basimiza :) ben seni hic gormedim var ya :) herkes gordu sanirim bi ben kaldim :)
Aminn kuzucuk darısı başınıza hepinizin : ) ekleşelim canım nurdanda ekliysen sana versin benim adresi ; )

E tabi canım kaç yer söyledi yüzüme anlatmadım sanırım size.. Biri her ay izin veremem dedi.. Diğerinin varmış öyle çalışanı sürekli ağrısı oluyordu işe de yansıyordu dedi.. Dediler de dediler yani :)

Hepsi öyle değildir be canım sen aramaya devam et yine de..ne gaddarlar ya köle alıyorlar sanki ağrı da olur izin de alınır napalım insanız bizde :KK62:

hani atmadın att resimleriii :63:
ben sığamadım içine : P
İnşAllah geliriz canım teşekkür ederiz ben ve eşim :KK45:

benim aklıma gelmedi kimsede söylemedi :63:

Aminn kuzucuk darısı başınıza hepinizin : ) ekleşelim canım nurdanda ekliysen sana versin benim adresi ; )
Ben söylemiştim yaz diye:KK47:

Hepsi öyle değildir be canım sen aramaya devam et yine de..ne gaddarlar ya köle alıyorlar sanki ağrı da olur izin de alınır napalım insanız bizde :KK62:

Ediyorum tabi canım nişan var önümde mecburum yani :) Onlarda öyle bir durum yok gerçekten köle alıyorlar yarım saatlik izin için bile bir ton laf işitmişti teyzem.. Allah ellerine düşürmesin..

X