Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yok yaa çok az kaldıı seneye otuzum işte ondan sonra da 35

aa ben hemen bursaya geleyim o zaman çok para da veriliyormuş

tabi onlara çok para veriyor biz çalışanlara pinti valla zoruma gidiyor ya beş sene üniversite okudum yaptığım işe, maaşa bak..
ama sabrediyorum bende Allah büyük inş hepimize layık olduğumuz işi verir bir gün..

Son düzenleme:

canım malesef inanılmaz bir dengesizlik var bu maaş düzeninde üniversite mezunu adamı asgari ücretle çalıştıran yerler var insaf yahu nasıl olsa işsizlik var, o begenmese başkası begenir bu maaşı diye düşündüklerinden düşük maaş veriyor firmalar, çok sinir bozucu çokk

aynen canım asgari ücret veriyor..çalışma saatleri desen daha berbat..
ama napayım mecbur parasından değil en azından tecrübe olsun diye..çünkü benim deneyimim yoktu ilk işim bu..sırf bu yüzden katlanıyorum kpss ye kadar idare edicem
devlete girsem 3000 lira alıcam hak mı bu yani aradaki farka bak.şimdi biz devlet istemeyelim de kim istesin

arada nasıl bu kadar fark olur yaa

bizim işte de tam tersi, başlangıçta hemen hemen devletle aynı maaşı alıyorsun ama özel de ilerledikçe 7 8 bine kadar çıkıyor maaş devlette çok değişmiyor ama işte haftasonu tatilin oluyor, eve iş götürme gibi bir durumun olmuyor falan gerçi devlet en son çare benm için, ilk öncelik kendi ofisim

oluyor işte bende anlamış değilim..
gerçi girdiğin firmanın yapısına da bağlı maaş..işte dedim ya bende deneyim olmadığı için her istediğim yere giremiyorum
ofis açmak da masraflı olur birikim yapın şimdiden seninki de mi mimar yoksam:26:

yok canım mimar degil, uluslararası ilişkiler mezunu satış danışmanı kendisi asgari ücret in bi tık üstü maaşı var yani

deneyim bende de sıkıntı biraz, yani toplasan belki 2 yıl eder ama hep 3 ay bi yerde 5 ay bi yerde birikim desen zaten sıfır artık babadan borç alacam birazcık ya da 1 2 sene çalışıp birikim yapıp öyle açacagım ofisimi, bakalım nasip

..................................................

Son düzenleme:

aa bende uluslar arası ilişkiler mezunuyum
işte bizde sıkıntılı ibf mezunu olunca

aa bende uluslar arası ilişkiler mezunuyum
işte bizde sıkıntılı ibf mezunu olunca

yoksa aynı üniversiteden mi mezunsunuz

sakarya dışına çıkmak istemedigi için 4 ay iş aradı, en sonunda satış danışmanı olmaya karar verdi ben pek anlamam da iş yok diyor işte

yoksa aynı üniversiteden mi mezunsunuz

sakarya dışına çıkmak istemedigi için 4 ay iş aradı, en sonunda satış danışmanı olmaya karar verdi ben pek anlamam da iş yok diyor işte

ben uludağ mezunuyum
gerçekten iş yok haklı..benimki de baksan bir seneyi geçti, iş arıyor..oda satışcı ama daha iyi birşey olsun istiyor bakalım

ben uludağ mezunuyum
gerçekten iş yok haklı..benimki de baksan bir seneyi geçti, iş arıyor..oda satışcı ama daha iyi birşey olsun istiyor bakalım

hee yok kocaeli mezunu o yakınmış ama

senin sevgilin de aynı bölümden mi mezun erkek olunca biraz daha sıkıntılı oluyor bide, mecbur bi iş bulup çalışmak zorundalar, bizim gibi gönlümüze göresini bulalım diyecek kadar vakitleri olmuyor öyle olunca da ilk buldugu işe girdi, bilgisayar magazasında satış danışmanı olarak çalışıyor ama çok yoruluyor işte, günde 12 saat ayakta başka iş bulursa bırakacak burayı da zor iş gibi geliyor bana

dorudur o tarz işler çok yorucu olur..sonu yok yani ama bir yerden de başlamak lazım hani
aynen onların yükleri ağır baksana iş olmadığı için söz yapamyoruz ona nasıl ağır geliyor bir bilsen

dorudur o tarz işler çok yorucu olur..sonu yok yani ama bir yerden de başlamak lazım hani
aynen onların yükleri ağır baksana iş olmadığı için söz yapamyoruz ona nasıl ağır geliyor bir bilsen

hiç çalışmıyor mu şuan yoksa kötü de olsa bi işi var mı :44:

ben o işsizliği eski nişanlımda o kadar çok yaşadım ki emraha dedim direk iyi kötü bakma çalış, iş değişikliği yaparsın ileride ama bir işinin olması lazım hiç sabrım yoktu bu konuda o da allahtan bu konuda benmle aynı düşünüyordu da naz yapmadı hiç, burda başladı işte eğer bozulmassa bizim iş haziran sonunda söz nişan hepsi bir arada olacak işte

çalışıyor canım aylık 1200 maaşla market büfe tarzı yerden satışta işte..
bende diyorum ki bizimkilere nasıl söylerim yani direk işi sorarlar..sonra diyorum ona haksızlık mı ediyorum sonuçta ekmeğini kazanıyor..
off bilmiyorum ya nasıl yapsam sence babama anlatsam mı az değil 3 sene de oldu

kızlarr günaydın var mı hayırlı haberler cesmi naz ve lilyum cum

Bende yok canım hala tartışıyoruz..

Teşekkür ederim. Sınavm berbat geçti ya. Senin durumlar nasıl canıımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olsun canım düzeltirsin üzme kendini.. Benim de kötü hala =(

evde ne tür bir iş yapıyorsun
bende ön muhasebe ve idari işler bölümündeyim..
tabi aklım fikrim devlette bir uzman yardımcılığı bir yandan da ona çalışıyorum

Ön muhasebemi canım nasıl buldun ya ben hala bulamadım muhasebe mezunuyum birde

Bende yok canım hala tartışıyoruz..

Ön muhasebemi canım nasıl buldun ya ben hala bulamadım muhasebe mezunuyum birde

valla canım şans eseri hiç bir deneyimim yokken vede muhasebeyle alakam yokken karşıma çıktı iş
arkadaşım çıktı işten bana dedi yerime gelir misin diye öyle oldu yani öğrendim ama işi 2 ay olmasına rağmen

benim eski nişanlımda bi dönem kasap olarak çalışmıştı biz o dönemde nişanlanmıştık

önemli olan ekmegini çıkarması aslında, iş begenmeyip çalışmasa çok daha sıkıntı olurdu ama ailen ne der en iyi sen bilirsin canım :44: baban sıkıntı yapar mı sence :44:

hala tartışıyormusunuz yavrum siz yaa uyuyunca da geçmemiş mi paşanın siniri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…