Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ya neden evlendikten sonra bütün hayatımızı değiştirmek zorundayız ki :KK14::KK14: en azından çocuk olana kadar yine normal hayatımıza devam etsek, kimseyle görüşmeme gibi bir derdimiz olmasa olmaz mı :KK14::KK14:

bu erkeklere kım o ozguvenı verıyor anlamıyorum... evlendkten sonra hayat degısır dusuncesı o kadar yogun kı dınlemıo benımkı benı.... gezerız dolasırız herseyı yaparız dıo ama bana erkek mevzusu ıle gelme dıo ...:KK22::KK47:

bu erkeklere kım o ozguvenı verıyor anlamıyorum... evlendkten sonra hayat degısır dusuncesı o kadar yogun kı dınlemıo benımkı benı.... gezerız dolasırız herseyı yaparız dıo ama bana erkek mevzusu ıle gelme dıo ...:KK22::KK47:

bende kıskanç biriyim mesela, yani olur olmadık kızlarla görüşsün etsin istemem ama yakın arkadaşı olur ona eyvallah :KK47: tanışabiliyorsam tanışırım tanışamıyorsam da sevgilime güvenirim en azından, tabi ki arkadaşı olsun, ama yok bunların kodu bozuk sanırım :KK37:

hayır dünyada iki cinsiyet var, bunlar bir arada sevgili de olabilir arkadaş da olabilir bundan doğal ne var ki :KK47:

ben sonsuza kadar sözsüz kalıcam sanırım :KK53:
arkadaşıma hafta sonu için söz verdim.o kabul olurmu :111:

neden sözsüz kalacaksın kız :KK53: sen arkadaşını boşver bana söz ver :KK19:

ayrıca ben de sözsüz kalacagım sanırım sonsuza kadar :KK14: kader arkadaşım olmaa :KK25:

Canım aslında sözde bohça olmuyor.. Söz mendili ise istemeden sonra kızımızı verdik anlamında veriliyor onlar giderken.. Eğer isteme söz aynı gün olacaksa mesela targaryen'in öyle oldu =) O zaman içine istediğin şeyleri koyup hoşluk yapabilirsin =) Bunlar zorunlu şeyler değil içinden geliyorsa yapıyorsun tabi adetleriniz varsa onları bilemem =) Söz ile nişan ayrı olacaksa zaten nişanda bohça yapıyorsun içine kravat gömlek pantolon gibi bir dürü ıvır zıvır koyuyorsun tabi onlarda sana yapıyor =) Benim söz nişan ayrı olacak sözde bir şey yapmayacağım.. Hediye dağıtacağğım bu kadar =)

sen ne dağıtacaksın hediye olarak bakiiim, bana da fikir olsun :KK31:

kızlarrr resmleri sözümmm diye bi konu acıp oraya koycam :KK16:

bekliyoruzzzzzzzzz :KK16:

bende kıskanç biriyim mesela, yani olur olmadık kızlarla görüşsün etsin istemem ama yakın arkadaşı olur ona eyvallah :KK47: tanışabiliyorsam tanışırım tanışamıyorsam da sevgilime güvenirim en azından, tabi ki arkadaşı olsun, ama yok bunların kodu bozuk sanırım :KK37:

hayır dünyada iki cinsiyet var, bunlar bir arada sevgili de olabilir arkadaş da olabilir bundan doğal ne var ki :KK47:

neden sözsüz kalacaksın kız :KK53: sen arkadaşını boşver bana söz ver :KK19:

ayrıca ben de sözsüz kalacagım sanırım sonsuza kadar :KK14: kader arkadaşım olmaa :KK25:

artık ümit edemiyorum :KK31::KK31: senlede sözleşmem :63: bi görüşemedik seninle :63: neden acaba bi düşün :KK19:

sen ne dağıtacaksın hediye olarak bakiiim, bana da fikir olsun :KK31:

bekliyoruzzzzzzzzz :KK16:

Ben aslında cam şişede kolonya istiyordum ama çok pahalı olacak öyle olunca vazgeçtim.. Kurabiye dağıtacağım arkadaşım butik kurabiye yapıyor onunla beraber yapacağız el emeği olsun çok istiyordum zaten =)

ben eski nişanlımda senin yaptıklarından kat kat fazlaısnı yaptıgım için bu sefer yapmak istemedim. ama dedigim gibi o da istemedi, eğer isteseydi ve evlilikte gizli saklı olmaz diye bir gerekçeyle gelseydi bende verebilirdim sanırım :44: kıskanılmak güzel ama dozajında sanırım, attıgım her adımı kıskanan bir eski nişanlıdan sonra artık kafamın çok rahat olmasını istiyorum ben :KK50:

cesmi_naz hala barışmadınız mı nişanlınla :44: konuşmuştuk seninle baya burda da görünce seni sorayım dedim..:KK8:

Son düzenleme:
artık ümit edemiyorum :KK31::KK31: senlede sözleşmem :63: bi görüşemedik seninle :63: neden acaba bi düşün :KK19:

yoksa yoksaa yokszaaaa benim yüzümden miiiiii :KK53::KK53::KK53:

yaa kuzum haftaya çok önemli bir sunumum var ama o sunum bitsin sen istemesen bile beni görmeyi ben gelip makamında ziyaret edecem seni sözzz :KK69: :KK69:

cesmi_naz hala barışmadınız mı nişanlınla :44: konuşmuştuk seninle baya burda da görünce seni sorayım dedim..:KK8:

nişanlım deil hanuz canım, mustakbel nişanlım :26: ve hala barışmadık, açıkçası ben daha en az 2 hafta da beklemiyorum ondan bir adım, ancak jetonu düşer :KK37:

Son düzenleme:
B]nişanlım deil hanuz canım, mustakbel nişanlım :26: ve hala barışmadık, açıkçası ben daha en az 2 hafta da beklemiyorum ondan bir adım, ancak jetonu düşer :KK37:[/B][/QUOTE]

insan özler kız bence iki hafta dayanamaz gibime geliyor:KK34:

insan özler kız bence iki hafta dayanamaz gibime geliyor:KK34:

biz özlemeye talimliyiz canım, o askerdeyken 4 ay boyunca görüşmedigimiz oldu :KK50: o yuzden özlemekle dönmez bence o. bi süre sonra kafasına dank eder, sonra nasıl adım atacagım ben şimdi diye düşünür derken en az 2 hafta daha ses gelmez ondan :KK37: ama kendisi bilir, benim bir suçum günahım yok :KK19: halletsin kendisiyile ilgili sorunlarını, halledemiyorsa da benden uzagaaa :KK19::KK19:

biz özlemeye talimliyiz canım, o askerdeyken 4 ay boyunca görüşmedigimiz oldu :KK50: o yuzden özlemekle dönmez bence o. bi süre sonra kafasına dank eder, sonra nasıl adım atacagım ben şimdi diye düşünür derken en az 2 hafta daha ses gelmez ondan :KK37: ama kendisi bilir, benim bir suçum günahım yok :KK19: halletsin kendisiyile ilgili sorunlarını, halledemiyorsa da benden uzagaaa :KK19::KK19:

biliyorum canım senlik bir durum yoktu..
ya bu erkekler var ya hep mi aynı..kafaları bozulunca özellikle de haksızsalar kafa dinleyelim..:KK4:
valla sen iyi dayanıyorsun ben aramasam bile sırf canını yakacak msj atıyorum böyle durumlarda..:KK14:

biliyorum canım senlik bir durum yoktu..
ya bu erkekler var ya hep mi aynı..kafaları bozulunca özellikle de haksızsalar kafa dinleyelim..:KK4:
valla sen iyi dayanıyorsun ben aramasam bile sırf canını yakacak msj atıyorum böyle durumlarda..:KK14:

yok ben asla yapmam onu :KK50: kafa dinlemek istiyorsa dinlesin ama bu ilk ve sondur benm için, bir kere daha ben kafamı dinleyeyim diye uzaklaşacak olursa döndüğünde ben olmam karşısında :KK34: ben sadece nasıl dönecegini merak ediyorum, pek beceremez o ilk adımı atmayı, şimdi bakalım nasıl atacak o adımı:KK34:

yok ben asla yapmam onu :KK50: kafa dinlemek istiyorsa dinlesin ama bu ilk ve sondur benm için, bir kere daha ben kafamı dinleyeyim diye uzaklaşacak olursa döndüğünde ben olmam karşısında :KK34: ben sadece nasıl dönecegini merak ediyorum, pek beceremez o ilk adımı atmayı, şimdi bakalım nasıl atacak o adımı:KK34:

yani bence de alışkanlık olması musamma göstermezsen ikiniz için iyi olur..
ama şöyle de düşünmek lazım ne oldu ki senden uzaklaştı belki de seninle alakalı olmayan bir problemi vardır..eğer öyleyse yanında olman lazım gelir..hep kendi açımızdan düşünmeyelim bence:KK68:

yani bence de alışkanlık olması musamma göstermezsen ikiniz için iyi olur..
ama şöyle de düşünmek lazım ne oldu ki senden uzaklaştı belki de seninle alakalı olmayan bir problemi vardır..eğer öyleyse yanında olman lazım gelir..hep kendi açımızdan düşünmeyelim bence:KK68:

kuzum zaten adamın son çektigi msj da, " kafa dinlemem lazım, seninle ilgili sorunlarım var ama kendi saçmalıklarım da var" demiş. evet sadece benimle ilgili olmayabilir ama kendi kabuguna çekilmek isteyen o :KK34: her ne sorunu varsa kendisiyle ilgili benimle paylaşmadı. ben ona hep söyledim" biz aile olacagız seninle benimle herşeyi paylaş " dedim, ama yine sakladı kendini. ben ne yapabilirim ki :KK50: o yanında isterse ben onun yanında olabilirim ancak, iztemezse hiç bişey yapamam, tamamen karar onun kararı :KK50: ben şuan sadece onun kafasını toplamasını beklerim ve o döndüğü zaman kendi kararımı veririm, onun dışında yapacak bişey bulamıyorum malesef :KK50:

kuzum zaten adamın son çektigi msj da, " kafa dinlemem lazım, seninle ilgili sorunlarım var ama kendi saçmalıklarım da var" demiş. evet sadece benimle ilgili olmayabilir ama kendi kabuguna çekilmek isteyen o :KK34: her ne sorunu varsa kendisiyle ilgili benimle paylaşmadı. ben ona hep söyledim" biz aile olacagız seninle benimle herşeyi paylaş " dedim, ama yine sakladı kendini. ben ne yapabilirim ki :KK50: o yanında isterse ben onun yanında olabilirim ancak, iztemezse hiç bişey yapamam, tamamen karar onun kararı :KK50: ben şuan sadece onun kafasını toplamasını beklerim ve o döndüğü zaman kendi kararımı veririm, onun dışında yapacak bişey bulamıyorum malesef :KK50:

şu yazdığın yazı aynı biz..ilişkimiz ve karakterler ne kadar benziyor:KK53:
bizde de anlat bana derdini tasanı demekten göbeğim çatlıyor..demekki huy içlerine atıyorlar..ama bende senin gibi bozuluyorum ama elimizden gelen bir şey yok :KK50:

şu yazdığın yazı aynı biz..ilişkimiz ve karakterler ne kadar benziyor:KK53:
bizde de anlat bana derdini tasanı demekten göbeğim çatlıyor..demekki huy içlerine atıyorlar..ama bende senin gibi bozuluyorum ama elimizden gelen bir şey yok :KK50:

kuzum derdini tasasnı anlatıp anlatmamak onların seçimi, ama bi derdi var ve benden uzaklaşıyorsa benim bunu bilmeye hakkım var diye düşünüyorum. 2 aydır sen benden uzaklaşıyorsun demekten dilimde tüy bitti, her seferinde ben dırdırcılıkla suçlandım. yıldönümünde hem hazırladıgım hediyeyle hme de eski konuşmalarımızı ona göstererek ben onun benden ne kadar uzaklaştıgını gösterdim ona, o da bence şuan bunu da kaldıramadı. toplasın kafasını istedigi kadar zamanı var sorun değil benim için, ama döndüğünde ben aynıyım değişmeyecegim derse o zaman ben devam etmem, eski haline dönerse yine bi ömür ona kapım açıktır, karar onun yani :KK50:

X