Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

valla onun öküzlügü canım erkek degl mi
evet adı mendil ama gönlnden ne gecerse onu koyuyosun canım bızde cok eglenerek koyduk ıcındekılerı baya baya ozendık alırken
nişan bayramın 2. gunu nasipse cunku benmkı askere gdıcek... dugunde seneye daha tarıh net degl.... ay darısı basına-kavga kısmı harıc

[/SIZE][/FONT]
amin canım aminn he ya doğru dedin erkekler biraz değişik
ya nette süper mendiller var baktım da şimdi damat kıyafeti şeklinde falan..napsak ki özendim
hayırlısı olsun sizin içinde inşallah en yakın zmanda barışırsınız..

Sakaryada güzeldr canım benimm

güzel yaa seviyorum ben sakarya yıı karasu da yazlık var hatta bizim yazları gidiyorum arada, karadeniz candır yaa, dalgalı hallerine bayılıyorum hele

ben olayı mı yanlış anladım acaba, bi yalan yhok ki ortada :26: twitter da olan yazışmalar var o da seneler önce şimdi bu neyin tatavası yani herşeyi abartıyor bu adamlar yaa sen daha iyi tanıyorsun tabi, sakinleşir diyorsan bekle, ama benm eski nişanlım ilişkimizin 3. haftasında olan bu olay için 3. yılda bile laf söylğyordu yani. eskisi kadar çok olmasa da çıkmıyor bir türlü akıllarından

o acaba 2 aydır vardı bende aslında canım, çünkü 2 aydır inanılmaz değişti bana karşı. kötü davranmıyordu ama sevdigini bile çok nadir söylüyordu, ben bundan ikayet edince de bildigin bişeyi niye defalarca duymak istiyorsun diyordu ki bu 2 aydır olan bişey o yuzden ben aramızın düzelmesinden öte onun düzelmesini istiyorum. eğer eskisi gibi olmayacaksa, yine son 2 aydır haliyle devam edeceksek en güzeli bu ilişkinin bitmesi sanırım evlilik çocuk oyuncagı değil ve ben o adamla evlenmek istemiyorum benm ilk tanıdıgm adamla evlenmek istiyorum

bız ozel tiğ işlemeli aldık ipek canım zarif druyor..aslında ustune isimlerde işlenyordu ama biz son dk yapınca işleme yaptıramadık..nasipse nişan bohcasına koydurcam isimlern yazdıgı halini

ben olayı mı yanlış anladım acaba, bi yalan yhok ki ortada :26: twitter da olan yazışmalar var o da seneler önce şimdi bu neyin tatavası yani herşeyi abartıyor bu adamlar yaa sen daha iyi tanıyorsun tabi, sakinleşir diyorsan bekle, ama benm eski nişanlım ilişkimizin 3. haftasında olan bu olay için 3. yılda bile laf söylğyordu yani. eskisi kadar çok olmasa da çıkmıyor bir türlü akıllarından

o acaba 2 aydır vardı bende aslında canım, çünkü 2 aydır inanılmaz değişti bana karşı. kötü davranmıyordu ama sevdigini bile çok nadir söylüyordu, ben bundan ikayet edince de bildigin bişeyi niye defalarca duymak istiyorsun diyordu ki bu 2 aydır olan bişey o yuzden ben aramızın düzelmesinden öte onun düzelmesini istiyorum. eğer eskisi gibi olmayacaksa, yine son 2 aydır haliyle devam edeceksek en güzeli bu ilişkinin bitmesi sanırım evlilik çocuk oyuncagı değil ve ben o adamla evlenmek istemiyorum benm ilk tanıdıgm adamla evlenmek istiyorum
[/QUOTE]

yok kuzumm yok neymıs daha o fark etmese ben yazısmaya devam edermişm.... bide söz konusturmuyor agzımı acıyorum kendı kendıne konusuo benı dınlemek yokkk..sınırlerımı tavan yaptırdı... ya adımı twıtter da atıyorum adım selen aydın sa, slnayydn dıye yazdm ama bana dıo sen kendı adınla acmıssın hanı sahte profıldı hanı bılgı yoktu yasadgın yer yazıo meslegn yazıo dıo. eee adım farklı nerden bulcaklar bıde herkes gerck mı yazıo dedım...yok resım bıle koymusum ayy twitter ı dunya alem kullanıo bu saf hala anlamadı... ne bıleyım canım ya farklı dunyalar... ben daha serbest buyumusum onu fark edıyorum cogu zaman...sımdı herseyı kısıtlıyor...kıskanclık bahanesıyle..... bılmıyrm ne olcak....işin kötüsü benm ailem biz kızımıza guvenıyrz dıye buyuttu benı..bu ıse sen nerde ne yapman gerktıgını bılmıon nasıl gıyıncen bılmıon dıyo... aılesı de bıraz daha dar bakıslı bu konularda...bızım evde herkes facebook kullanır twıtter kullanırız bılırler...farklı bakıslar...evlılık zor cok zor.....

canım benım ınsallah sende halledersın ve dedgnde sonuna dek haklısın...bılmek ve duymak ayrı..sevıosa soylesın ya agzına mı yapısır....bı de kavga olsa agzını acar saydırır ama konu sevgı ılgı olunca yeterınce veremıolar bunu.. hatasını anlar umarım... ve haklısın hayat surdurcez ya evlenıp...daha evlenmeden boyle olcaksa ıstememen normal....

klasik erkek modeli işte, kendileri yazıp kendileri oynuyorlar. umarım en yakın zamanda fark eder büyüttügünü de kırmaz seni daha fazla :26: ama yetiştiriliş tarzı gerçekten çok fark ediyor insanlar arasında. ben asker kızıyım mesela, hep gezdim bir sürü arkadaşım odlu, benm erkek arkadaşım da sakarya dan hiç çıkmamış şimdiye kadar, çok şeyi yadırgıyor benim haaytımda. karışmamaya çalışıyor ama farkındayım rahatsız da oluyor :26:

bizim en büyük sıkıntımız da bu yetiştiriliş farkından kaynaklanan arkadaş problemleriydi. benim arkadaşlarım çok önemlidir, hepsinin sevgilisini tanırım, ve beraber vakit geçiririz. o garip geliyor mesela emraha. bide benm sakarya da hiç arkadaşım yok, ben üniversitede okurken taşındık biz buraya, o yuzden hiç arkadaşım yok. diyorum mesela emraha, " evlendikten sonra arkadaşların alsınlar kız arkadaşlarını, eşlerini bize gelsinler, biz onlara gidelim " diye. " ne gerek var, herkesin kendi hayatı var, musait olmaz kimse " diyor. " ben çok sıkılırım" diyorum. " ben olacam " diyor ama yetmez ki işte bunlar ister istemez kafasını karıştırıyor insanın. bi de düşün ki hayatımda bi tek o olacak, o da böyle ilgisiz olunca bile bile neden evleneyim ki onunla diye düşünüyorum :26: ki ben onunla oldugundan farklı bir insan olmasını istemiyorum, eskisi gibi biri olmasını istiyorum. umuyorum ki ayrı oldugumuz bu dönemde düşünür ve anlar hatasını.

çok da doğru bir şey söyledin ayrıca, hoşlarına gitmeyen konularda car car konuşup, güzel söz konusunda pinti olamaz insan olsa da ben yapamam onunla :26:

ay tum erkekler mı aynı yaaaaaaaaaaa benımde coook arkadasım vardır bıde gırıskenım hemen kanka olurum ınsanlarla... unıversıtede arkadas ortamımız vardı kızlı erkekli... ben mezun olduktan sonra basladık erhanla... erhan coook sosyal bırı benden bıle sosyaldır ama benle baslamadan hayatndakı normal kızlara bıle sınır koymus. ve aynısını benden ıstıyor oysa benm ıcın normal arkadas sorun degıl kıı yaaa.. aksıne tanıstırsın bende arkadası olayım... ama yook bızımkının dırek tepkısı herkes evlenıp kendı duzenını kuracak 2 kısılıktır ılıskı artık lısede unıverstede deglsın dedi bana ya... hatta facebook degıstırdım onun ıcın tum unıv ve lıse arkadaslarımı eklememı yasakladı..hangı evlı kadın boyle gorusuyor dedı.... hadı tamam dedım zaten kullanmıyorum facebook u eskısı gbı.. dun gece 10 da unıversıteden yakın bı erkek arkadasım msj atmıs bana dıger kutuma gelmıs gormemıstım ben.erhan gormus. bana dedı. ne dıye gecenın 10unda msj atıo sana ne hakla atıo dedı. arkadasımın yazdıgı aynen su : ''slm targaryen nasılsın ıyı mısın?ortalardan kayboldun bı sorun yok demi?'' bunu demıs ki profıl resmımız erhanla ıkımızın.... yanı oyle asılma durumu da yok yanı..... erhan msj atmıs ''mrb ben nişanlısıyım nişanlandı o yuzden ortalarda gozukmuyor.'' arkadasımda Allah tamamıne erdırsın demıs..... ay valla kafaları yıcem artık.... sosyal erkek dıye aldım bunu aksıne evlı kısıler oyle karsı cınsle kanka olmaz arkadas olmaz dıyen bırıne dönustu..............

senin yine eskiden sevgilisi olmadıgı kızlarla arkadaş olabilmiş, emrah da o hiç yok bir kızla bir erkek arkadaş olamaz diyor, çok net bu konuda ben de sen olamayabilirsin kızlarla arkadaş, ama ben erkeklerle arkadaş olabiliyorum dedim zaten benm çevremdeki erkeklerin çoğunun sevgilis var, ben onlarla da tanışıyorum, bunu da anlattım ama arada laf ediyor işte, ben de dnlemiyorum pek

hatta geçen bi arkadaşım etiketlemiş beni gittigimiz bi yerde, emrah da bunu görmüş, ne işin var elin adamıyla senin dedi, dedim " o elin adamı değil, benim arkadaşım, yanımızda sevgilisi de var " dedim. gittigniz mekan alkollü mekan senin ne işin var orda dedi bu sefer de " ben de yemek yedik yaa illa içmek mi gerekiyor burada " dedim öyle deyince sustu, ama bazen gerçekten saçmalıyorlar

ben ne facebook ne twitter şifremi vermedim ondan da istemedim. hatta ben ondan daha aktif kullanıyorum ama bu arkadaş mevzu canımı sıkmıyor degil valla. ben alıştım sürekli kalabalık arkadaş grubuyla takılmaya, evlendim diye sürekli evde oturmak zorunda mı olacagım yaa

off canımm sen dızgınlerı vermemıssın ıyı barı yaaa... benmkı kesın bu konularda... eskı facebook un sıfresını vermedım onda her dk msj gelıodu bırılerınden onu versem kesın ayrılırdık..... o da kendı sıfresını verdı evlılık bu demek gızlı saklı olmaz esler arasında dedı.. gırecegı noktayı da bılıo eşşşekkk
ben erkeklerle artık akraba harıcı hıc bır yere gıdemıyorum... ha yanında ben olurum pekı dıo ama yanında ben yokken unutcan sen onu dıo.... bıde benım gıcık egosu tavan....benım gbı esı ısteyen coookk dıoo ... cogu kız kıskanılmak ıster kıskanan svglısının de kendı ellerı ıle ozgurlugunu vermesını ıster dıoo....oofff bılmıyorum adam konuusuyo kırk yıllık sıyasetcı gbı ya..susup dınlemek zorunda kalıyrmm....

ben eski nişanlımda senin yaptıklarından kat kat fazlaısnı yaptıgım için bu sefer yapmak istemedim. ama dedigim gibi o da istemedi, eğer isteseydi ve evlilikte gizli saklı olmaz diye bir gerekçeyle gelseydi bende verebilirdim sanırım :44: kıskanılmak güzel ama dozajında sanırım, attıgım her adımı kıskanan bir eski nişanlıdan sonra artık kafamın çok rahat olmasını istiyorum ben

ya ıste dıyorum ya kendı de kımselerle konusmuyr artık.... ben ondan boyle bı ıstekte bulunmadan bunu kendı ellerıyle yapınca bana susmak kaldı... ben ondan ıstemedım kızlarla konusma falan dıye.... bıde aldı benı sözden önce karsısına 2 saat konustu sakınce... ben anne babandan snra senı en cok dusunen kısıyım hak ver senı paylasmak ıstemıyorum hangı evlenen bayan erkek arkadasları ıle gorusuyor sende benı anla vs vs vs dedi..... bende sustum dınledım bıde dusundum cıden evlenenler kımselerle gorusmuyor... ben mı cocukca dusunuyorum dedım sonra.... ıste cahıllık de istersen verdm dizginleri... ilk ciddi iliskim.... aynen kıskanılmak guzel de abartılınca ıkı tarafada dunya cehennem oluyr..ne gerek var ya.... guvenıosan olay bıtmıstır ya...

o yapınca sen de yapmak zorunda kaldın tabi haklısın da, ne bileim ben öle iki kişilik evlilik de istemiyorum sanırım :44: yani tabi ki her akşam koloni gibi gezilmez ama arada kalabalık olmak da lazım sanırım benim evlilik anlayışımla erkeklerin evlilik anlayışı aynı değil

artık sözlendiniz ya sonuçta belki biraz daha rahtlar da bu kadar kıskançlık mevzunu uzatmaz canım :26:

Günaydııınnn :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tünaydııınnnnn

Nasılsınız kızlar neler yapıyorsunzz

İyi olmaya çalışıyoruz burda hava yağmurlu tıkıldım kaldım odama

Canım aslında sözde bohça olmuyor.. Söz mendili ise istemeden sonra kızımızı verdik anlamında veriliyor onlar giderken.. Eğer isteme söz aynı gün olacaksa mesela targaryen'in öyle oldu =) O zaman içine istediğin şeyleri koyup hoşluk yapabilirsin =) Bunlar zorunlu şeyler değil içinden geliyorsa yapıyorsun tabi adetleriniz varsa onları bilemem =) Söz ile nişan ayrı olacaksa zaten nişanda bohça yapıyorsun içine kravat gömlek pantolon gibi bir dürü ıvır zıvır koyuyorsun tabi onlarda sana yapıyor =) Benim söz nişan ayrı olacak sözde bir şey yapmayacağım.. Hediye dağıtacağğım bu kadar =)

sanmam sozlendık dıye daha da sahıplendı... sen safsın dıo bıde ya tamam art nıyetle cok dusunmem de her erkek de dırek kotu dusunmez kı yaaa :26: ıste evlenınce o zaman daha rahat olur eve gelenı gıdenı bılecek cunku o zaman... msj atanı bılcek... bıde gezılecekse ortak cevremızle gezılmıs olcak... onun mantıgı bu....

Senin mendili göremedik biz hala
ayy dur atmaya calıscam yaaa telefondan buraya yukleyemıyorum once telefondan bılgısayara atmam gereekk

ya neden evlendikten sonra bütün hayatımızı değiştirmek zorundayız ki en azından çocuk olana kadar yine normal hayatımıza devam etsek, kimseyle görüşmeme gibi bir derdimiz olmasa olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…