Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kısmet mi Nerde ne zaman kim

benim çok yakın arkadaşım var, sevgilisini de tanıyorum onların bı arkadaşı var. 33 yaşında gayet iyi bi yerde çalışıyor falan. neyse biz 4 ümüz dışarı çıkıyorduk bazen ama çocuk sevgilim oldugunu biliyor falan sıkıntı yok yani. biz geçenlerde yakın arkadaşım dedigim kızın doğum günü için dışarı çıktıgımızda benm yanımda başka arkadaşlarım da vardı. şimdi emrah tan ayrıldık galiba deyince hemen döküldüler biz o çocugun senden hoşlandıgını düşünüyoruz ve çok yakışıyorsunuz falan die sonra ben bu durumu yakın arkadaşımla sevgilisine söyledim onlar da aynısını söylediler tabi ben çocuga karşı hiç bişey hissetmiyorum da, eğer emrah kıymetimi bilmezse kendisi kaybeder diye pek havalara girdim

Emrah kıymetini bilemezse bende bir düşün derim Mesela ne zamana kadar dönerse kabul edeceksin bunları düşündünmü bir tarih belirledn mi ?

Emrah kıymetini bilemezse bende bir düşün derim Mesela ne zamana kadar dönerse kabul edeceksin bunları düşündünmü bir tarih belirledn mi ?

tar,h belirlemedim kafamda, sadece 2 haftadan önce beklemiyorum açıkçası. aylar sonra çıkıp gelirse mesela diyorum naparım, yine de oturur dinlerim sanırım :44: ama ne tepki veririm bilmiyorum :26: valla emrah kıymet bilmezse uzun bi süre kafa dinlerim diye düşünüyorum ama kısmet tabi belli de olmaz

Benim bir arkadaşım böyle bir durumdayken kafasında bir tarih belirledi mesela diyelim bir ay =) Bir ay boyunca hep bekledi resmen telefon başında.. Bir ay geçti ne arayan var ne soran.. Sonra üzerinden biraz daha zaman geçti bende yanındayken mesaj geldi uzunca bir mesaj. aramıyor bile düşün.. Düşünmüş taşınmış devam etmeye karar vermiş beyefendi.. Arkadaşım da sana ayrılan süre şu şu tarihle sona ermiştir lütfen başka kapıya tarzında daha uzunu bir cevap vermişti kırılmıştık gülmekten o aklıma geldide ondan sordum

valla eğer düşünüp taşınıp devam etmeye karar verdigini bana beyan ederse beyefendi arkadaşının taktigini uygulayacagımdan emin olabilirsin yani ben bi süre sonra yarın izinliyim musaitsen konuşalım tarzı bir mesaj bekliyorum işin açıkçası, yani yüzyüzr konuşuruz diye düşünüyorum. mesajla beyanat verirse, son kullanma tarihi bugun bile olabilir yani

ama ben telefona bagımlı da yaşamıyorum, bu kadar kısa sürecek olsa küserdi direk, barışmak istediginde dönerdi. onun biraz daha uzun sürer yani tahminim

Demi ya mesaj atmak nedir hatrını mı soruyorsun noluyor yani Normalde öyle olur yüzyüze konuşulmalı böyle şeyler.. Şu erkekler gerçekten çok odun olabiliyor sevgilimden biliyorum Şaka şaka Benim şuan erkekler hakkında iyi konuşmamı bekleme bir arkadaşımın eşini gidip yolmamak için zor tutuyorum kendimi

hayırdır canım nolduu gerekirse gidip beraber yolalım

hayırdır canım nolduu gerekirse gidip beraber yolalım

Valla ne iyi olur Daha arkadaşım 18 yaşında 1 aylık evli istemediği halde kapattı kızı ve baştan konuşmuşlardı arkadaşım asla istemediğini böyle olursa ayrılacağını belirtti o da tamam sen nasıl istersen demişti Bugün gördüm kapanmış morali öyle bozuk ki.. Benim bile moralim bozuldu.. Arkadaşım herşeyi göze aldı genç yaşında evlendi ailesi istemedi neler yaşadı ama karşılığına bak işte. Böyle şeyler Allah rızası için olur.. İçinden gelir.. Zorla olacak şey değil.

ee canım o da sözünün arkasında olsun ayrılsın, ya da ayrılmasa bile burnunu sürtsün çocugun biraz :44: bu inançtır yahu kimseye zorla yaptırılmaz ki

ee canım o da sözünün arkasında olsun ayrılsın, ya da ayrılmasa bile burnunu sürtsün çocugun biraz :44: bu inançtır yahu kimseye zorla yaptırılmaz ki

O zaman sevgiliydi ayrılmak kolaydı şimdi evliler canım daha çok yeni.. Boşanmak zor.. Ama eşi çok uyanıkmış tamam tamam dedi başta arkadaşım kör kütük aşık oldu evlendi şimdi söz geçirmeye ne var..

tabiki evlendikten sonra ayrılması zor ama bi şekilde adamın gözünü korkutmazsa da her istedigini bu yontemle yaptırmaya devam edecek.. kız ya mutsuzlugunu adamın gözüne sokup fark etmesini bekleyecek ya da adama gözdağı verecek, yoksa bir ömür adamın her sözünü dinleyerek geçirmek zorunda yazık yaşı da çok küçükmüş

Biz biliyorduk böyle olacağını.. Nişanlıyken de çok hatası oldu ama arkadaşım farkedemedi.. Uyardık ama dinlemedi.. Babası ağladı evlenme diye neler neler.. Böyle devam eder ne yazık ki..

Biz biliyorduk böyle olacağını.. Nişanlıyken de çok hatası oldu ama arkadaşım farkedemedi.. Uyardık ama dinlemedi.. Babası ağladı evlenme diye neler neler.. Böyle devam eder ne yazık ki..

ya işte ben böyle durumlar söz konusu oldugu zaman boşanmayı çok destekliyorum yani tabikii insan hergun mutlu olamaz inişler çıkışlar olur ama herfun mutsuz olmak için de evli kalınmaz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…