Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hahaha alemsin valla söz mendilini mi istedin onlardan Bende istiyorum benim birde isteme söz ayrı olacak istemeden sonra vereyim diyorum o yüzden fikir amaçlı görmek istedim henüz vermedim kararımı bakalım

Hahaha alemsin valla söz mendilini mi istedin onlardan Bende istiyorum benim birde isteme söz ayrı olacak istemeden sonra vereyim diyorum o yüzden fikir amaçlı görmek istedim henüz vermedim kararımı bakalım

soyle anlatayım oleyseee... sımdı su degısık kutular var ya bohca ıcın. onların mıdye kabugu seklınde olanından aldık... ıcıne yeni inci den camasır takımı koyduk. pierre cardin den corap. bi tane desenli havlu aldık boyle boncuk işlemeli... kucuk bı parfum koyduk ıcıne... bıde el işlemeli mendil yaptırdık

Bohça gibi mi yani canım anlamadım kusura bakma çok soru soruyorum ama :26:

Aynen bende öyle düşünüyorum canım.. Birde sevgilimin annesi ev hanımı ve oğluna hiç iş yapma alışkanlığı kazandırmamış o yüzden ben çok zorlanacağım gibime geliyor.

annesi kıyıp kazandıramaz ama el kızı kıyar o temizliği yaptırırır kıymetli oğullarına

alışveriş yaptım bugun keyfim yerine geldi söz içinde bişeyler baktım ama bulamadım yaa ne giyecem ben

Bende yapayım da rahatlıyım valla =) Ben buldum da noldu diktiricem ama içime sinen yer yok ki

Bende yapayım da rahatlıyım valla =) Ben buldum da noldu diktiricem ama içime sinen yer yok ki

yaa valla alışveriş gibisi yok yaa bide benim zaafım ayakkabı her renk olması lazım neredeyse, çılgınlar gibi ayakkabı alıyorum :26: sonra ona uygun çanta gerekiyor, sonra gömlek falan derken iş çığrından çıkıyor tabi

dantel bi elbise begendim bugun rengi lacivertti annem ne o öyle teyze gibi dedi ee açık renkleri de giyecek fizigim yok napacam benn :84:

Lacivert rengini bende sevmem ama başka renk bulabilirsin canım dantel düşünüyorum bende bakalım kısmet

Lacivert rengini bende sevmem ama başka renk bulabilirsin canım dantel düşünüyorum bende bakalım kısmet

kırmızı falan var ama giyemem ki ben çok iddialıı :26: uçuk pembe istiyordum aslında ya da turkuaz falan bana en çok yakışan renkler oldugunu söylüyorlar genelde ama onlarda elbise olunca iyice kilolu gösterir beni napacam ben

Siyah al =) Ben toz pembe istiyorum beyaz da ayakkabı kurabiyeler de pembe beyaz tepsiyide öyle istiyorum uyum olmalı

Siyah al =) Ben toz pembe istiyorum beyaz da ayakkabı kurabiyeler de pembe beyaz tepsiyide öyle istiyorum uyum olmalı

isteme söz nişan hepsi bir arada olacak ya siyahla sanki beni zorla everiyorlarmış gibi olmasın eğer sadece söz olsaydı kesin siyah giyerdim de nişan da olunca iş bozuluyor yaa

isteme söz nişan hepsi bir arada olacak ya siyahla sanki beni zorla everiyorlarmış gibi olmasın eğer sadece söz olsaydı kesin siyah giyerdim de nişan da olunca iş bozuluyor yaa

Yok canım zaten yaz aylarına denk gelecek nişanın siyah olmaz ama korse kullanabilirsin =)

İyiyiz canım ne olsun bıraktığın gibi Seni sormalı sen nasılsın

hımmmm

ben şu an biraz kötüyüm askerim izindeydi, yanımdaydı perşembeden beri, bu gece yolcu ettim, zor geldi veda etmek

merhaba canımm iyiyim ve heyecanlıyım yarın yıldönümüm diye
sen nasılsın

ooooo, tebrik ederimmm bizim de 7 temmuz yıldönümümüz, ve ayrı olucaz, o askerde olacak hala

askerimi yolcu etmiş olmanın dışında çok iyiyim, çünkü geldiğinde kendi aramızda yüzük taktık bunu teklif etmesi ve icraate geçirmesi beni çok mutlu etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…