Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben anlamadım yaa daha faydalı mı değil mi :KK53::KK53:

3. günüm bugun, dün hiç bi etkisi olmadı mesela ne tartıda ne de tuvalete gitme olarak :KK17: bugun yine ilk günkü gibiyim ama tuvaletten çıkamıyorum :KK37: ama yediklerime daha dikkat ediyorum tabi, çamur gibi şey içiyorum şimdi yiyip de onu ziyan edemme diyorum :KK53:

Ben yine yemeye başladım kilo alacağım gibi geliyor bu aralar da işe yarıyorsa alayım diyecektim :26:

Ben yine yemeye başladım kilo alacağım gibi geliyor bu aralar da işe yarıyorsa alayım diyecektim :26:

ben böyle şeylerle destekleyince yediklerime daha çok dikkat ediyorum, dolayısıyla da amacıma ulaşmış oluyorum :KK1: sen de bi dene istersen belki de tadı o kadar kötü gelmez sana :44:

ben böyle şeylerle destekleyince yediklerime daha çok dikkat ediyorum, dolayısıyla da amacıma ulaşmış oluyorum :KK1: sen de bi dene istersen belki de tadı o kadar kötü gelmez sana :44:

Benim başladığımı bitirememe gibi bir huyum var ne yazık ki :KK43: Çok çabuk sıkılıyorum ama bu sefer söze kadar dikkat edeceğim alayım bende nerden almıştın canım kaça aldın ?

Benim başladığımı bitirememe gibi bir huyum var ne yazık ki :KK43: Çok çabuk sıkılıyorum ama bu sefer söze kadar dikkat edeceğim alayım bende nerden almıştın canım kaça aldın ?

o huy malesef bende de var :26: ev alıp kullanmadıgım her türlü şeyle dolu, ne kadar kullansam kardır diyorum artık napayım :KK50:

ben aktardan aldım canım, 100 gr ı 5 tl idi. günde 2 bardak içiyorum, tahminimce 100 gr bana 1 haftaya yakın gider diye düşünüyorum :26:

Canım çok yakışmışsınız öncelikle maşşallah:nazar: ay tuzu napmışsın öyle :KK52: Onu içti demek aferin valla :KK1: Sen kahveyi yaptıktan sonramı tuzu döktün içine ? Ay birde söylemeden geçemicem çiçeğin çok zarif çok hoşuma gitti kim beğenmiş kv mi sözlün mü ?

tsklerrr canımmmm :KK16::KK16: icicek tabiii dua etsn bahart koymadım :KK1: eet kahveyı yapıp ıcıne tuz döktm :KK1: sözlüm secmiş :KK17::KK17: kolonyamızda keman seklndee.benmki müzikçi ya farkını koymus :KK17:

o huy malesef bende de var :26: ev alıp kullanmadıgım her türlü şeyle dolu, ne kadar kullansam kardır diyorum artık napayım :KK50:

ben aktardan aldım canım, 100 gr ı 5 tl idi. günde 2 bardak içiyorum, tahminimce 100 gr bana 1 haftaya yakın gider diye düşünüyorum :26:

Sorma canım ya kötü bir huy ne yazık ki.. İki gün kullanıp bırakıyorum o yüzden kilo veremiyorum.. Yarın alıp başlayayım bende inşallah faydasını görürürüm tabi boğazıma da bir dur demem lazım..

Sorma canım ya kötü bir huy ne yazık ki.. İki gün kullanıp bırakıyorum o yüzden kilo veremiyorum.. Yarın alıp başlayayım bende inşallah faydasını görürürüm tabi boğazıma da bir dur demem lazım..

bogaza dur demeden hiç bişeyin faydası olmuyor zaten, kendini frenlemesi lazım malesef insanın :26:

bogaza dur demeden hiç bişeyin faydası olmuyor zaten, kendini frenlemesi lazım malesef insanın :26:

Ay işte onu yapamıyorum.. Kahvaltı yaptık bir saat sonra dolaba bakıyorum ne yesem diye.. Cips falan almıcam diyorum bir bakıyorum 3 paket almışım afiyetle yiyorum tabi sonra çok pişman oluyorum bir daha almayacağım diyorum ama hep aynı senaryo iradem yok benim iradem :KK47:

Ay işte onu yapamıyorum.. Kahvaltı yaptık bir saat sonra dolaba bakıyorum ne yesem diye.. Cips falan almıcam diyorum bir bakıyorum 3 paket almışım afiyetle yiyorum tabi sonra çok pişman oluyorum bir daha almayacağım diyorum ama hep aynı senaryo iradem yok benim iradem :KK47:

ben inat edersem yaparım Allahtan ki iyi bir huyum var yani :KK1: gerçi şuan çok keyifsizim kendimi mutlu etmek için mutfakta ölebilirim ama odamdan çıkamıyorum bişey yemiyim diye :18:

kadın olmak zor zaten :KK37: sözlen,rken bile adamlar bi çiçek bi çikolata düşünüyorlar, biz milyonlarca ayrıntı :KK37:

Bencede çok zor.. Mesela son iki gündür temizlik yapıyorum feleğim şaştı bir senelik temizliği yaptım.. Sonra düşündümde evlenince hep böyle olacak:KK53: Şimdi annem kıyamıyor bana bırak dinlen diyor o zaman koca ev bana bakacak bu hiç hoşuma gitmedi benim:KK53: Sevgilim ne apacak işten gelip çok yoruldum diyecek koltuğa atacak kendini ayy :KK53::KK53:

Bencede çok zor.. Mesela son iki gündür temizlik yapıyorum feleğim şaştı bir senelik temizliği yaptım.. Sonra düşündümde evlenince hep böyle olacak:KK53: Şimdi annem kıyamıyor bana bırak dinlen diyor o zaman koca ev bana bakacak bu hiç hoşuma gitmedi benim:KK53: Sevgilim ne apacak işten gelip çok yoruldum diyecek koltuğa atacak kendini ayy :KK53::KK53:

erkeklerin geninde ve yetiştirilişinde yok malesef temizliğe yardım etmek, arada yemek yapmak falan gibi huylar :KK50: erkek anneleri paşa yetişririyor bizimkiler hizmetçi :KK37: ama valla ikimizde çalışıyor olacagımıza göre bi işekilde işin ucundan tutacak yada temizlikçi kadın gelir eve, kendimi hiç harap edemme paşanın gönlünü yapmak için :KK55:

Söz mendili bende istiyordum ama istemeden sonramı sözden sonramı verilecek bilmiyorum.. Yokmu fotoğrafı bi görsydim =))

aksam onu da atarım benm bılgısayar da sorun var da kardesımınkını kullanabılıyorum atarken :)) istemeden snra veriliyormus. hani kızımızı verdik manasında.... annem baya bısey doldurdu.. hatta sevglm de adetleri bilmiyor ben aradım bak boyle bısey yaptık ıcıne sunları koyduk dedım bızde yapacak mıyız dedı eee sanırım evet dedım oglan cıktı anası ile bana da aynılarından almaya :KK1: annem dedi kızım deli misin oglan ın soz mendli getirdgi görülmüş mü dedi. bz yapıosak onlarda yapsın banane dedm :KK9::KK9::KK9: tabı sonra ayıp olmasın dıe aradım sız nişana getırcekmişssinz dedim :KK9::KK9::KK9::KK9:

erkeklerin geninde ve yetiştirilişinde yok malesef temizliğe yardım etmek, arada yemek yapmak falan gibi huylar :KK50: erkek anneleri paşa yetişririyor bizimkiler hizmetçi :KK37: ama valla ikimizde çalışıyor olacagımıza göre bi işekilde işin ucundan tutacak yada temizlikçi kadın gelir eve, kendimi hiç harap edemme paşanın gönlünü yapmak için :KK55:

Aynen bende öyle düşünüyorum canım.. Birde sevgilimin annesi ev hanımı ve oğluna hiç iş yapma alışkanlığı kazandırmamış o yüzden ben çok zorlanacağım gibime geliyor.

X