Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sevsin yeter modundayım artık zaten

sevecek tabi bi zahmett gerçi şüphe etmedigim tek şey beni sevmesi zaten, göstermekte sıkıntı yaşayabiliyoruz bazen

foto ekledım güzellerrrr bakıın 3 tane yukledım sımdılık.. tuz mıktarını gorun ıstedım

tam zamanında açmışım bilgisayarı yaşasınn kk ya girer girmez ilk resimlerinizi gördüm

öncelikle çokk güzelsin ve çok yakışmışsınız ve kahveye baya tuz dökmüşsün yaa yazık eniştyeee

ayy cok tsk ederıımm Allah herkese sorunsuz ısteme söz nişan nasip etsnnnn valla zamanlaman mukemmell bısey olmaz bı kere ıctı soncta hep ıcmıcek kı cok zevklı oluyo o an ıcmeye calsıırken onu izlemek mutlaka sende yap

amin amin inşallahh

kesinlikle tuzlu kahve yapacam, hatta acılı mı yapsam diyorum, benmki acıyı çok seviyor da ona da söylüyorum zaten bi kere olacak o kahveyi içmezsen babam bana sordugunda düşünmem lazım derim seni rezil ederim diye o korkuyla bile içer sanırım

içer içer merak etme orda aileler olack icmeme gbi sansı yok

foto ekledım güzellerrrr bakıın 3 tane yukledım sımdılık.. tuz mıktarını gorun ıstedım

Canım çok yakışmışsınız öncelikle maşşallah ay tuzu napmışsın öyle Onu içti demek aferin valla Sen kahveyi yaptıktan sonramı tuzu döktün içine ? Ay birde söylemeden geçemicem çiçeğin çok zarif çok hoşuma gitti kim beğenmiş kv mi sözlün mü ?

Aynen canım aynen benimde şüphe etmediğim tek şey o Ve dediğin gibi göstermede sıkıntı yaşıyoruz bizde ama gözünden anlıyorum Allahtan

içer içer merak etme orda aileler olack icmeme gbi sansı yok

bence de öyle bir şansı yok

Aynen canım aynen benimde şüphe etmediğim tek şey o Ve dediğin gibi göstermede sıkıntı yaşıyoruz bizde ama gözünden anlıyorum Allahtan

bugunde izinli değilmişzaten, yarın ne olacak hala hiç bi fikrim yok şeytan diyor git bigün onceden ankaraya orda gez toz hiç düşünme şu insanı

E canım bak bugün izinli değilmiş belki yarın olacak dur bakalım :26:

yok gülüm ya gerçekçi olmak lazım, beklenti içerisine girmek beni yıpratır ancak o yuzden bişey beklememek en iyisi ben malımı biliyorum hatırlamış olsa en azından onceden o gün iğzinli oldugunu söylerdi ki ben başka bi plan yapmayım, ya da ankaraya gitmeyim. hatırlamıyor bile o sebeple bu konuyu kapatıyorum kafamda, benm hediyem hazır belki veririm belki vermem şu an o konuda da kararsızım bakalım nasip :26:

Peki hatırlamazsa ne yapmayı düşünüyorsun ?

Ben hala hatırlayacağından yanayım ama diyelim ki unuttu fevri davranma.. Olabilir unutabilir ben de kırılırdım tepkimi de belli ederdim ama ayrılık falan düşünmezdim asla:26:

ya tepki göstermem zaten bu zorla olacak bişey değil, he açıkça aklımdakileri konuşurum diyecem ama ilk yıldönümünü hatırlamayan bir insanla konuşsan anlatsan ne fark eder, önümüzdeki seneye kadar yine unutur yani.. çok bişey değişmez gibi geliyor.. işin aslı hatırlamazsa inancımı yitiririm.. tamam sevdiginden eminim ama evlenmek için tek sevmek yetmiyor önem vermek ve bunu göstermek de lazım bence. o yuzden hatırlamazsa ne yaparım gerçekten bilmiyorum

evet bu konuda katılıyorum canım sana.. Benim sevgilim de sürprizler falan hazırlamaz ama hatırlar kutlar hediye almayı sevmediğinden beraber alırız ben bunları bile başa sorun yapıyordum mesela:26:

evet bu konuda katılıyorum canım sana.. Benim sevgilim de sürprizler falan hazırlamaz ama hatırlar kutlar hediye almayı sevmediğinden beraber alırız ben bunları bile başa sorun yapıyordum mesela:26:

hatırlamasını istiyorum sadece, yarının 7 nisan oldugunu görünce " bugun bizim yıldönümümüz " demesini istiyorum bu kadar :26: ki ben ona en başından söyledim, bir doğum günü bir yldönümü önemli benim için, yeniyıl, sevgililer günü kutlamasak da olur, ama bu günler önemli kutlamak istiyorum dedim. işte sorun hatırlayıp hatırlamayacagı :26: az kaldı bakalım görecez yarın hatırlayıp hatırlamayacagını :26:

Hatırlayacaktır.. İlk yıldönümünüz bu unutması mümkün değil..

Ee senin yeşil kahve nasıl gidiyor görüyormusun faydasını anlarsın az çok

ben anlamadım yaa daha faydalı mı değil mi

3. günüm bugun, dün hiç bi etkisi olmadı mesela ne tartıda ne de tuvalete gitme olarak bugun yine ilk günkü gibiyim ama tuvaletten çıkamıyorum ama yediklerime daha dikkat ediyorum tabi, çamur gibi şey içiyorum şimdi yiyip de onu ziyan edemme diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…