Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Benim 19 Nisan :)

aaaaa süpeeer çok az kalmış..
aranızda en kadersiziniz benim herhalde, daha tarihim bile belli değil, hangi ay olduğu belli sadece.

işim hep sürprizlere kalıyor zaten, Mayıs diye kararlaştırmışlar ama günü duruma göre, ortasında olur diye konuşmuşlar.

Olsun, sonuçta bir tarih belirlenmiş.
Bizim ki askerden gelince net tarih belli olacak. Hep Mayısa odakladım kendimi şimdi babasıyla konuştuğu için, ileri bir tarih olmaz inşallah..

Ama ne güzel askerliğini bitirip gelicek benim boncuğum ağustosta gidecek

Askerliği bizi aileleri tanıştırdıktan sonra 1,5 sene sonraya attı. Babam askerliğini yapıp gelsin dedi iila söz, nişan yapmak için, kısmet böyleymiş.
Kısa dönem mi gidecek?

maalesef lisans mezunu ama bölümünden dolayı 1 sene askerlik yapıolarmış şanslı olanlar nadir kısa
Bizde söz nişan yapalım gelince düğüne kurulalım diye düşündük bakalım kısmet artıkın

18 Mayıs benimde

Canım o yükseltilerinden yapıcaz ok , ne dicem benim elbisem su yeşili benimkinin takım elbisesi gri benim ayakkabılarda gri elbisemin üst kısmındada taslar var ....

makası yesil kurdale yapıp üstüne ve uclarına tas yapsam ,, yükseltilerin kenarıda taş olucak zaten ..

gümüş tepsisinin kenarında çiçek koyayıyım dimi resimdeki gibi hadi fikir verin :)

Eklentiler

• $photo (383).jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 43

yoksa resimdeki gibi makasın sadece uc kısmına mı tas yapıyım

ben bunları okuyup yorum yapacak kıvama gelene kadar sen zaten hepsini çözmüşsün canım ben nişan da dış çekim istemiyorum, hatta düğünde de istemiyorum da ona mecbur bırakıyorlar senin düşündüğün elbise modellerini de gördüm, onlar tam kısa gibi de değil aslında belli bir kabarıklıgı da var sonuçta, dolayısıyla dış çekimde de gayet güzel dururlar bence, çok da romantik olur hatta
tepsi olarak da ben sadelikten yana oldugum için ya gümüş ya da cam istiyorum, ama büyük ihtimalle benm annemin yaptıgı ahşap içerisine el nakışı motifli üstü cam kaplı ( böyle anlatınca hiç bişey anlaşılmadı ) olacak. ama senin kıyafetinin de romantik oldugu düşünülürse, senin ahşap bir tepsi çok güzel olur diye düşündüm renklerine de uygun da boyadın mı ohh misss
ben pasta kurabiye işlerini tamamen anneme yıkacam hediye de araştırmaya başlayım yavaştan da sipariş verecegim, bende de pek yetenek yok da :26: yalnız yüzük işi sıkıntı, bide benm erkek arkadşaım için gümüşten yada çelikten özel yaptırılacak o biraz oyalar sanırım, yavaştan başlamak lazım :18:

Kızlarrrr Makyaj malzemelerini koyabileceğim bir kutu ya da çanta fikir veriri misiniz ?

çeyiz için soruyoesunuz sanırım deil mi :26: bujiteri tarzı yerlerde çok güzel büyüklüğü değişebilen aynalı vs kutular oluyor, aynı memelekette olsak yer bile tarif ederdim ama sanırım her yerde vardır onlara bir bakabilirsiniz sanırım :26:

ben ilk resmi çok begendim canım ama o sadece söz olsaydı daya uygundu sanki şimdi nişanla beraber de olacagı için ikincisi gayet güzel

Böyle birsey de olabilir miiii

ben ilk koydugunuz resmi çok begendim

Kızlar sizin tarihleriniz belli mi? Hangimiz önden, hamgimiz sondan olacağız ki...

en son benim oalcak galibaa taaaaa 28 haziran daaa :84: :84:

herkese laf yetiştirdigime göree bikaç gündür neler yaptıgımı söyleyeyim ankara ya gittim bu arada hediye işimi de büyük ölçüde hallettim
zippo tarzı olmayan galatasaraylı bir çakmak aldım
bir de 2 li anahtarlıklar oluyor, kalbin yarısı birinde yarısı diğerinde onlardan aldım, ikisini birden ona versem mi, yoksa birini kendime alsam da bak biri bende diğeri sende ilerde kendi evimiz olunca ortak kullancaz gibi bişey mi yapsam kararsızım
notları ve hediyeleri içine koyacagım kutuyu da tam içime sindigi gibi buldum siyat üzerinde altın sarısı gibi bir fiyonku var ama küçük, küp çeklinde bir kutu kalpli ve çok renkli olmasın istiyordum boyu deseni falan tam benim istedigim gibi oldu
bu akşam da eski msj larımızdan gerekli derlemeleri yapıp word kagıdınıa ayarlayacagım, artık ne zaman çarşıya çıkarsam da çıktısını alırım onları kesip kuruya atarım bi de mektup yazmam lazım da o artık en son, hiç kafam çalışmaz bu konularda duygu yogunlugumun olması lazım bi gece depresyon anımda yazarım artık

hediye işi böylece aklımdan çıkmış oldu annem de dün karaca dan nevresim takımı ve pike takımı almış çeyizlik ütü de bakmış ama iyileri 750 tl di onları sen kendin alırsın dedi düşünelecek çok ayrıntı var çokkk

Allah hepimize kolaylıklar versin canım, aynen dediğin gibi çok ayrıntı vaaar çoooookk..

Belki bizimki de sarkar, belli olmaz yani geç olsun güç olmasın canım..
O elbiseyi bende çok beğendim canım ama tüllü falan biraz balo tarzı geldi, gerçi üzerindeki dantel detayını renki yapıp aynı tonda şifon kullanabilirim altında, çok heyecanlanıyorum yaaa..:18:

Allah hepimize kolaylıklar versin canım, aynen dediğin gibi çok ayrıntı vaaar çoooookk..

evet yaa çok ayrıntı var ve ben de tembelim nasıl olacak bunlar hiç bilemiyorumm :18:

gerçi Rabbim herşeyin hayırlısını versin. en yakın dostumun 31 mayıs ta düğünü olacaktı, bugun kardeşinin çok büyük bir ameliyat geçirecegini öğrenmiş pankreas mide bagırsak vs hepsini etkiliyormuş ve hepsinden bir kısım parça alınacakmış Allahtan ki hayati tehlike yokmuş ama bütün planlar ertelendi işte Rabbim hepimiz için hayırlısını versin inşallahh

öbürleri de çok sade gibi geldi ama o hem kısa yani ev için rahat olur, hem de gösterişi falan da tam yerinde inşallah dikimi de istedigin gibi olursa harika olursun harikaaa

öbürleri de çok sade gibi geldi ama o hem kısa yani ev için rahat olur, hem de gösterişi falan da tam yerinde inşallah dikimi de istedigin gibi olursa harika olursun harikaaa

Benim de bir arkadaşım var nişanlanmışlardı ve bu yaz düğün yapacaklarken onlarda talihsiz bir olay yaşadılar, erkek kardeşi arabayla kaza yaptı ve araçta ki kuzeni olan 2 kız ağır yaralandı, bir tane de ortak kız arkadaşları hayatını kaybetti. Şuan kardeşi de cezaevinde, ölümlü kazalar da devlet kamu davası açıyormuş aile şikayetçi olmasa bile..

Evet canım ya ne çok sade, ne de çok şatafatlı ikisinin ortası bişey olması şart, rengini de şimdi ya bebe mavisi, ya da pembe düşünüyorum dantel detay olacaksa, şifon iken yeşil düşünmüştüm..
yok yok benimm

bizim niyetimize göre, ya ağustos ya da ekimde olacak

Hayırlısı olsun valla benim sorupta daha çok var, daha şu kadar var diyenler bir bakmışım patır patır sözlenip nişanlandı.
Hani beee daha düşünmüyoruz, dur şu kadar zaman bi geçsin diyordun diye takılmışımdır sonradan hep..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…