Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bu yüzük yükseltilerinden bende yaptırdım, aynı şekilde gümüş tepsi ya da, yine şıkı şıkır bişey istemiyorum ama ahşap bir tepsi alacağım ya aynalı ya da içi camlı. Gümüş kaplamalar da güzel.

Son düzenleme:

Yüzük Yükseltielrini nerden ve kaça yaptırdın canım?

Yüzük Yükseltielrini nerden ve kaça yaptırdın canım?

Canım bir blog buldum bu tarz işlerle uğraşan bir problem yaşayacağım diye de ödüm patladı çünkü parayı peşin olarak hesaba yatırdıktan sonra başlıyorlar hazırlamaya, neyseki sorunsuz ulaştı. Fiyatı, havale ücreti, kargosu dahilinde bana 120 lira gibi bir rakama geldi 2 tanesi..

Son düzenleme:

Ah tam benim istediğim . Bende salı günü sordum çok güzel gümüş aynalı tepsiler iyine ya yükselti yada küçük yastık olur dye düşünüorum . Yükseltiyi ne kadara yaptırdın canım onu öğrenebilir miyim?

100 lira canım ama havale ücreti ve kargosunu sayarsan 120 lira gibi birşeye patlıyor yanlış hatırlamıyorsam..

100 lira canım ama havale ücreti ve kargosunu sayarsan 120 lira gibi birşeye patlıyor yanlış hatırlamıyorsam..

ahhh ne ettin sen 100 liraya fıstık gibi gümüş tepsi var . ben en iyisi dışardan bunu yapan yer arayım çok pahalı geldi bana açıkçası

İnternette bunu görünce aklıma fikir geldi sizin paylaşayım istedim ahşap kalp kutu alıp üzerine uygun şekilde ayna kestirim yapıştırp kenarlarına taş yapıştırınca mis gibi yükselti olur isim olmada olur ya onu baskı yapan yerde de çok cüzi bi fiyata yazdırtablirim

ciddi misin baya pahalıymıs gitti gidiyorda 45 tl ye gördüm o bile pahalı geldi bana :)

ahhh ne ettin sen 100 liraya fıstık gibi gümüş tepsi var . ben en iyisi dışardan bunu yapan yer arayım çok pahalı geldi bana açıkçası

Canım ben beğendiğim bişey olunca böyleyim maalesef, hele ki böyle özel günler ise, İnşallah yaptırabilirsin ama bunlar bildiğin ayna değiller, elime ilk ulaştığında plastik zanettim, kandırıldım diye korktum üzerindeki aynayı da hani ayna benzeri şeyler varya böyle onlardan zannettim. Sonra hemen sordum, ayna değil özel bir malzeme, mika dediler. Özel bir teknikle ayna görüntüsü uygulanıyormuş..

Son düzenleme:

Canım iyi fikirmiş, el beceresi olan hatunlar zaten hiiiç hazır almakla uğraşmasın bence, hünerlerini göstersinler. Bende hayal gücü yüksek ama yetenek sıfır maalesef..

süpersinnn yaaaa neden olmasınnnnnn :):)

aaa mika plastik o da ama çok ucuz bi malzeme o . Neyse ben bi araştırıcam iyice . Hayırlı olsun canm

yükseltiler, bana da güzel fikir oldu. annem ahşap boyamayla uğraşıyor, eminim güzel bişeyler çıkartır ortaya

Canım iyi fikirmiş, el beceresi olan hatunlar zaten hiiiç hazır almakla uğraşmasın bence, hünerlerini göstersinler. Bende hayal gücü yüksek ama yetenek sıfır maalesef..

El becerim var ama orta boyutlarda kalp arayışına greyim bakayım sizinle paylaşırım yapınca

aaa mika plastik o da ama çok ucuz bi malzeme o . Neyse ben bi araştırıcam iyice . Hayırlı olsun canm

Sorma canım, hediyelikler için sticker yaptıracaktım 50 adet 100 lira dedi bana, photshop bilip kendim yapsam a4 kağıda yatay bastırılmış hali 2 liraymış vazgeçtim tabii hemen, onu yapacak bir tanıdık bulduk. Özel yaptırınca böyle oluyor maalesef..

yükseltiler, bana da güzel fikir oldu. annem ahşap boyamayla uğraşıyor, eminim güzel bişeyler çıkartır ortaya

Ahşap kutu da olabilir mesela beyaz, üzeri desenli ya da isim yazılı, bir arkadaşım önermişti bunu da bana.

El becerim var ama orta boyutlarda kalp arayışına greyim bakayım sizinle paylaşırım yapınca

Mücevher kutuları satan yerlerde olabilir belki canım, ya da hobi atölyelerinde.

inşallah ya bende yeni başladım ahşap boyamaya takı kutusu almıştım onu geri vereyimde kalpli kutu alayım kapağını çıkartırm aynacıya da üstüne göre kestirip silikonla yapışrtırım kenar taşları dışarda çok zaten o kolay ismi de o baskı yapan yerlre yaptırdım mı oldu da bitti maşallh huuu huuu tey tey teyyy

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…