2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Yok atmadimm bacimm dun gece yatarken aklima geldide uzaktayim kart ewde.. mail adresi faln canm esime dedim bnde. Uf bilmiyrummm yaaa cnm ama var sanki yikadiktan sonraki halini gordunmi..

Gördüm ama anlamadimki birşey sen eşine şöyle atsin mail, Dr hemen donuyo , bu kadarda stres olamazsın, ne zaman gitcen Dr a yarin mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amma çok sonuç bekleyen var:)
İnşallah pozitif sonuçlar alırız ama benim kendimden pek umudum yok şuanda: ( benimde 12 si test günüm ama çok korkuyorum kan sonucunun 1,2 yada 5 cikmasindan, valla şuan bile gidip baktirmamak için zor tutuyorum kendimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepimiz heycanla bekliyoruz insallahh meleklerimiz bizimledirrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlar önceliikle test gününü bekleyenler inşallah pozitif olur sonucunuz tüp bebek çok zor bi süreç inşallah ilk seferde olumlu sonuç alırsınız.. kısmet olursa bende bu ayki adetimle 2. tüp bebek denemesine başlayacağım 8 ağustosta adet olmayı bekliyorum inşallah gecikmez... ilk denememiz herşey yolunda gitmesine rağmen nagatif oldu demekki zamanı değilmiş dedik 2 ay önce deneyecektik kist çıktı bu aya ertelendi herşeyde vardır bi hayr dedik ve bu aya geldik inşallah hayırlı zaman bu zamandır bana da nasip eder rabbim

İnsallahhhh Rabbimm isteyen herkese nasip etsinnn Saglikla Sihatleee

Kızlar transfer gunünü saymazsak 5. Gündeyim. Ilk 3 gün belimde ağrı karnımda karıncalanma kasıklarım da ağrı falan hissediyordum. Dünden beri karnımda ki tuhaf his kayboldu off beklemek en zor kısmı gece bile düzgün uyuyamıyorum. Günler geçmiyor. Allahım hepimizin sonucları pozitif çıkar inşallah

canım olana kadarda düşünmüyoruz de bence sonra cevrede patafazsız insanlar fazlalaşıyor .rabbim ilk denemende sana hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun başlayanlara. Bende bugün başladım .. Ilk iğneyi aldık..

ViraBismillah .. Hayırlı sonuçlar almayı Rabbim nasip etsin ..

Selam ve dua ile ..

Canım hayırlı olsun tedavin

canım bende yaşadım ayyy aklıma geldikce içime bir sıkıntı giriyo rabbim kimseye yaşatmasın

Hayırlı olsun başlayanlara. Bende bugün başladım .. Ilk iğneyi aldık..

ViraBismillah .. Hayırlı sonuçlar almayı Rabbim nasip etsin ..

Selam ve dua ile ..

Hadi hayirli olsunn insallahhh igneleriniz acisiz sonu bebekli olsun insallaahhhh

kızlar bende heyecanlıyım transferim var salı günü bakalım hayırlısı bu benim 4.denemem olucak

Allah yardimciniz olsun inş bu sefer sonuç pozitif olur benim transferde 3.gunum ve ilk denememiz tuhaf bisey tam bisey hissedemiyorum yatıyorum sadece bugün sol kasigim agriyo ins hersey yolundadir diye dua ediyorum

Cok gecmis olsun canim... simdi ne oldu peki fondurulmus transferimi yapilacak

yesilinci

evet canım dondurulmuş benim ilk tüp bebek 30 yumurtadan 5 tane 4 embriyo tranfer malesef sonuç negatif.2.dememe 35 yumurtadan 2 tane yumurta kaldı 1 transfer (ossh olduğum zaman)8 haftalık bebeğimi kaybettim.3.denemem kalan 1 tane yumurtayla donmuş transfer malesef dış gebelik.budada 3 ay önce opu işlemimi yaptırdım daha düşük dozla başladık iğnelere 9 yumurta toplandı 7 tane 3.gün 8 hücreli donduruldu işte salı günüde onları transfer yapacaklarmış bakalım bu sefer her şey daha güzel olur.zaten bu sabah aradılar cözdürmüşler her şey güzel gidiyo dediler kısmet

Offff ne cok asamadan gecmissin insallah bu kez guzel sonuclanir. Hangi ilaci kac dozla kullaniyosun? Benim ilk tedavimde 13 yumurtadan 9 embriyo olustu ama 7si gelisemedi 2 tanesi transfer edildi bakalim simdi nolcak....

yesilinci

Yanlis soruuuu!!! Sen artik igne kullanmiyosun, en son hangi ilaci kac dozla kullanmistin:)

yesilinci

Son düzenleme:
Cok gecmis olsun canim... simdi ne oldu peki fondurulmus transferimi yapilacak

yesilinci

Yanlis soruuuu!!! Sen artik igne kullanmiyosun, en son hangi ilaci kac dozla kullanmistin:)

yesilinci

progon 200 ünite kullandım tedavi sonuna kadar canım onun yanında megon kullandım 1toz 1 su şeklinde şimdi sadece transfere kadar 5 günlük progon kullanıcam bakalım ondan sonra sadece pıhtılama için iğne kullanıcam meğerdem bu arada bende pıhtışma varmış

Insan korktugu seyle sinanir insallah atlatacaksin canim... geri kalan sikintilari kafana hic takma bu donemde psikolojin cok onemli. Stres sizin dusmaniniz canim unutma bunu. Insallah slogana devammm:))

yesilinci

Innssss cnmmm bnmmm atlaticammm insss zayen babasiz buyudum allh beni birde ewlat hasretiyle sinamasin artik insss ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…