2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Nix tahlil sonucun belli mi ?

Elim kolum baglandi etrafimdaki tip merkezlernn hepsi kapalı devlet hastanesine gittim yapmadi serefsizler. Bugun 12.gunum kasik bel agrilari devam sanki heran adet olcam. Yarin biyerlere gideblrsek yaptrcm test

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yaa boyle beklemekte zor insan hem biran once ogrenmrk isstiyo hemde ogrenmeye yuregi dayanmiyo:) insallah bebegin rahmine iyice yerlesiyodurda onun agrilaridir. Tup bebek merkezi acik degilmi bayramda acik diye biliyorum

yesilinci

Canim yaa boyle beklemekte zor insan hem biran once ogrenmrk isstiyo hemde ogrenmeye yuregi dayanmiyo:) insallah bebegin rahmine iyice yerlesiyodurda onun agrilaridir. Tup bebek merkezi acik degilmi bayramda acik diye biliyorum

yesilinci

Cnm ben zeynep Kamil de yaptrdim orasida devlet hastanesi oldugu icin tup bebek merkezi kapalı. Bana 14.gun persembe gel dediler 2 gun sonra yani. Aslinda ogrenmenekte guzel umut devam ediyo hic degilse :) allah buyuk bekliyorum zatn annmlerdeym bayram kalabalık derken aklıma gelmiyo

Himm iki gun daha sabret oyleyse ve boool boll dua et. Insallah bize guzel haberler verirsin

yesilinci

Meraba nix, 2 haftaya doldurduysan hamilelik testi yapsana canim :/

Canmm bnmmm sakinnn isyannnn etmeeeee havvammmm allhin vardir bir bildigi nedesem bos.. allhim hepimize dayanma gucu sabir ihsan etsin..

Yok canim isyan etmiyorum okadar uzuluyorumki sadece... ama Allahin dedigi olur.. o bizler icin en hayirlisi neyse onu yaziyo alnimiza ... insallah 3 sene sonra denedigimde kavusurum bebegime (((

2 kere yaptim aynı si

Yaa niye yapmadılar ki .. Söyledin mi tüp bebek yaptırdığını ve tahlil istediğini ... Bende devlette acilde yaptırmıştım ... Yarın tekrar git doktor değişir .. Anlat durumuda .. Şaşırdım ... Özel hastene var mı çevrende oranın acilinde yapıyorlar .. Fiyatları değişebiliyor .. Sen nerdeydin ?

Farkindayim bitanem neyin var alfigimiz haberlerden dolayi mutsuuzum bnde dunden beri 2arkadasimiza uzuldum senn neyin var allh yar ve yardimcimiz olsun ins.. neguzel gelisiyrlarmis masaalh persembe gunu hayrlisiyla olur gecer pozitif haberlerini alcaz.. hepimize yardim etcek allh..

Yok canim isyan etmiyorum okadar uzuluyorumki sadece... ama Allahin dedigi olur.. o bizler icin en hayirlisi neyse onu yaziyo alnimiza ... insallah 3 sene sonra denedigimde kavusurum bebegime (((

Allh yardimcimiz olsun cnmm bnmm nedesem bos uzuntunu paylasiyrum ama in ol.. belki bakarsin.. hic tip bebbege bile gerek kalmaz.. kndiliginden olur allh ol derse olur yumurtaya can veren rabbim peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine.. inssss dualarimiz kabul olcak bak nediycem.. bir kagida.. 41 kere ya şekür ya şekür yaz sonra o kagidi suda ez suyla ic care bulunmayan hastaliklara care olurmus.. bn esimede banada yaptim.. kadir gecesi dua kitabi okurken hordum.. yaptim allh belki sifa verr diye.. caresizlik kotu,.

Aksam Git numuneye çok şiddetli basagrim var de,kafami ceviremiyorum falan de sana tedavi girmek ister, o girerken adetin 15 gün geçiyor de zeynep kâmile gönderiyor beta HCG haktır diye, bende öyle oldu:)

Bende negatif haberlere üzülüyorum, birde dun sabah saat 05.30 da ve dun aksam saat 22.30 da öyle şiddetli agrim oldu ki esimde agrim olunca hemen acile götürmek istiyor, ben de gitmek isyemiyorum gitmeyince kiziyo falan valla 23.30 da nuri beye mail attım ara beni yazmış hemen aradım kullandığım ilaçlar yapıyormuş

Istinyedeyim canim gultepe ye gdrsem yarin yaptrcm

yildiztabyadaki academia(eski bilge) hastanesi yapio 1 saat icinde cikio 25 tl

12 tane döllendi dediler bugün bitanesi boşa çıkmış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Inşallah hayırlı haberler alırsın. Bol şans dilerim☺️

Womanly

Benim esimde ole artik doktora gitmkten biktigimiz icin dewmli gitmek istemiyruz bnmkide kiziyr.. ne kullniyrdunki bukadar agri yapti sende.. simdi nasilsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…