2014 kpss çalışma günlüğüm

Netiniz kac

Umutsuz olma canim hicte belli olmaz.bolum mezunu sayisi çok muydu.gerekirse aciktan atamalra katipliğe basvurursun yeter ki stres yapma hepimizin cani sağolsun
bölüm sıralamam önemlı canım yanı aslında benım puanım bölumume göre ıyı ılk olmasa bıkaç atamada atanırım ama ben arama kurtarma,infaz koruma ve koruma memurluguna başvurucam tercıh yapmıcam sanırım onlar ıcın yetıyor ama bı ıkı puan yuksek olsaydı daha ıyı olurdu

[Ayhkdry, post: 37368408, member: 605078"]bölüm sıralamam önemlı canım yanı aslında benım puanım bölumume göre ıyı ılk olmasa bıkaç atamada atanırım ama ben arama kurtarma,infaz koruma ve koruma memurluguna başvurucam tercıh yapmıcam sanırım onlar ıcın yetıyor ama bı ıkı puan yuksek olsaydı daha ıyı olurdu[/QUOTE]

Bunlarin hepsi forma giyilen meslekler mi canim
Arama kurtarmayi bilmiyorum ama diğerleri icin iyi durumun

Arama kurtarmayi bilmiyorum ama diğerleri icin iyi durumun[/QUOTE]
evet arama kurtarma bu sene cıktı merkezı atamadan oda aynı 70 puan ustu ve 30 yaş sınırı var sanırım inşallah bırısı olur kısmet

Netiniz kac

Bilgisayar programciligi miydi devrim.
İnsallah atanabiliriz
evet bilgisayar canım.
zaten çok boşum vardı.
bildiğim halde emin olmadığım için işaretlemdiğim , doğrusunu işaretleyip sonradan değiştirdiğim 6 soru var. kaçırmasaydım bende umutlu olacaktım.
çok sınırda puanım. kimse tahmin yürütemiyor.
karışık duygular içindeyim :)
sen kasımda olmasa da temmuzda gidersin :)

Son düzenleme:

Arama kurtarmayi bilmiyorum ama diğerleri icin iyi durumun[/QUOTE]
Canim zira arkadasim sanada bahsetmiştir son atamada 83.5 la gitti
Ama o atamada 80 ne kadar düştü
Belki son atama olur ama kesin olur inşallah
Son atama bile olsa gidelim zeycanim

Canim bence sinir da değilsin
81 le kapatti diye biliyorum.
İyi bir alimla 2. Atamada gideriz insallah

["Maria_Puder, post: 37369336, member: 511997"]evet bilgisayar canım.
zaten çok boşum vardı.
bildiğim halde emin olmadığım için işaretlemdiğim , doğrusunu işaretleyip sonradan değiştirdiğim 6 soru var. kaçırmasaydım bende umutlu olacaktım.
çok sınırda puanım. kimse tahmin yürütemiyor.
karışık duygular içindeyim :)
sen kasımda olmasa da temmuzda gidersin :)[/QUOTE]

İnsallah canim dualrim hepimize:)
Sen sinirda degilsin belkide Simdiden olumsuz dusunme alan siralamalari aciklaninca Daha iyi olcak moraller insallah

İnsall

kızar branş sıralamaları açıklandı baktınızmı?

Aciklanmis siralama canim simdi baktim.
Ben bölümden 42 siradayim. Bolumumden 2 senede 4 kişi atandigini düşünürsek kendi bolumumden vasat durumdayim
Başka bolumlerden giremiyormusun canm ins cok kadro acilir atanirsin benmde kpss y.e. programima gore 6. Siradayim ama diğerleri eklenince 72. Siraya firliyorm zaten onemli olan digerleriyle birlikte olan siralamam hayirlisi olsn ya iyiki afad çıkmış merkezi atamadan diyorum yoksa şuan hic şansım olmayabilirdi bu siralamayla :))

Canim ben zaten bölümden umutlu değildim
Tüm onlisanslarin tercih ettiği ortak alanlar var. Onun için hazirlanmistim. Ondanda min 85 puan alman gerekiyordu. 87 yle ikinci aramada atanirim diye bekliyoruz ama az kadro verirlerse hic belli.olmaz atanmayabilirim yada diğer atamalara kalabilirim.
Yani herşey belirsiz

Onlarin icinde kacinci Siradasn canm ona baksaydn birde atanirsn bence ilkde az olur ama ikinci alimlarda atanirsn

sarfansari, sen nasıl çalıştın 87 almak için?
Canim 53 soru bankasi bitirmisim.
2 sene calistim ama
2012 Simavi puani gelince calismaya basladim 2014 e
Herkesin calisma programı farklı, algilamasi farklı
Ben mutlaka haftalık yazili program yapar 1 hafta boyunca ona uymaya calisirdim.

Anladım canım ama mesela yazarak çalışıp ezber mi yapıyodun günde kaç ders çalışıyodun biraz bahsedersen belki bize de örnek olur.

Anladım canım ama mesela yazarak çalışıp ezber mi yapıyodun günde kaç ders çalışıyodun biraz bahsedersen belki bize de örnek olur.
Mesela 1 konuyu 3 kitaptan calisip kendince özet cikariyirdum. Calismanin ardından mutlaka 500 soru cozuyordum ki konu pekissin.
Tekrarlarimi da not cikardigim sayfalarla yapıyordum.
Zaman ilerledikçe konulardan da sona geldikçe tekrarlarim için ayri soru bankasi ve konu ozetli kitaplardan aldim. 1 haftada tüm kitabi bitirerek tekrar ettim.
Türkçe ve mat cografya altyapim vardi
Cogunlukla tarih anayasa calistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…