2014 kpss çalışma günlüğüm

Allahima sukurler olsun 87 puan almisim kizlar
Basari siram 2300 perde
İnşallah ilk atamada arabirim

Cok.sevindim.canimmm Allah gonlune.gore versin bak.melegin sana ugurlu geldi:) kasimda atanamazsan bile temmuzda garanti gidersin ztn temmuzda kontejan daha.cok oluyor sen.es durumu olabilmek icin uni belediye ve kitleri.eleyeceksin o yüzden kasim belki olmaz.ama.cok.kontejan olursa gidersin tekrardan hayirli ugurlu.olsun

Çok sağol canim
Bende hic bilmiyorum nereleri tercih ederim da durumundan yararlanmak için. Sana danisacaktim. Ozelden yazisiriz

85 aldım :S nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. hayatımda çalışmadığım kadar çalıştım. bi 86-87 ye çıkamadım. hep sınırdayım hep kıl payı kaçırıyorum. bıktım artık!

benım bölumde puanlar 74 de kadar düştü puanım bana açılacak kadroya göre yetebilir ama ben mülakatlı alımlara gırmek ıstedıgım ıcın bıraz daha yuksek olsaydı daha ıyı olurdu dıyorm tabı torpılım yok kızlar torpılım olsa bu puanla bıle atanırım ama torpıl olmadıgı ıcın yuksek puan alsam bıle atanma şansım malesef yuksek degıl

Kuzum senin bolum neydi ki ????

Canim allahtan umut kesilmez.
İnşallah çok iyi kadro verirler ve hepimiz ataniriz.

Canim dur daha allahtan umut kesilmez
Tervihleri inceledim 84.5 la bile düz memur olarak yerleşen var.
Siralaman kaç ?

aynen ya ne kadar calısırsam calısayım yukselemiyorum niye böyle oluyor nerde hata yapıyoruz, ilk girişte son bir aylık çalışmayla 86 alan nasıl alıyor ya!

Netiniz kac

Umutsuz olma canim hicte belli olmaz.bolum mezunu sayisi çok muydu.gerekirse aciktan atamalra katipliğe basvurursun yeter ki stres yapma hepimizin cani sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…