2014 kpss çalışma günlüğüm

Bende ortaokulda giriyorm allahm nekdr az kaldi sinava sinav yerimiz bile belli ne zamandan beri bu forumdayiz günü gününe bazen yazmasakta nekdr calistgmz bile kayitli allahim yardimcimiz olsun kizlar emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah

ben aöfde son girdiğim okulda gireceğim büyük bir okul ama yakın. yanlış hatırlamıyorsam okulun sıraları tekli idi. şimdi de kafamı buna taktım çünkü öyle sıralar rahatsız oluyor

ben aöfde son girdiğim okulda gireceğim büyük bir okul ama yakın. yanlış hatırlamıyorsam okulun sıraları tekli idi. şimdi de kafamı buna taktım çünkü öyle sıralar rahatsız oluyor
Kuzum o psikolojiyle sorulari odaklaniriz sanirim
Zira sallaniyor muydu, öğretmen topuklu mu giymişti ilgimizi çekmez inşallah
Bende hep uçlu kalemle deneme cozdum simav kalemiyle hic cozmedim ama rahatsizlik vereceğini sanmiyorum çünkü gecen sinavda ona hic odaklanmamistim
Bade ben unuttum da eve kagir gelmiyor demi ?
Biz ciktisini aliyoruz sistemden simav kagidinin onunla giriyoruz sinava

Merhaba kızlar ben de bu yolun yolcusuydum ama yarı yolda kaldım üç aydır defter kitap yüzü açamıyorum. Bir kerede hamile kaldım sınavı hesap edemedim. Az çok çalışıyordum ama sıcaklar ve gitgide ağırlaşan vücudum bana pes ettirdi. Yine de başvuru yapmıştım ama sınava kadar 37 hafta bitmiş olacak ve ben riske girmek istemiyorum. Her ne kadar calismasam da heyecan olacak illa. O yüzden şimdiden yanıma 2016 yolcusu arıyorum ve girenlere başarılar diliyorum. ..Allah kuzularinizin şansına yardım etsin...

Off kixlar ya liderin denemesi cok zor dayimda hep lider coz diyor insallah sinavda bukdr zor olmaz yoksa bende 2016 yolcuau olucam yoksa

Yok gelmiyor eve kağıt artık. Çıktısını alcaz gitcez o kadar. İnşallah farketmeyiz safran ya gözetmenlerin gözlerini dikip bakması falan çok rahatsız edici. sanki yanlış yapıyormuşumda rezil oluyomuşum gibi geliyor o an

Off kixlar ya liderin denemesi cok zor dayimda hep lider coz diyor insallah sinavda bukdr zor olmaz yoksa bende 2016 yolcuau olucam yoksa
çok zor denemelerin üstüne yüklenme derim çözmedim o yayını bilmiyorum gerçi. ama cidden motivasyon düşürüyor sıkıntı oluyor. ben geçen sınavdan bi gün önce bi vatandaşlık denemesi çözmüştüm o kadar zordu ki bütün bilgilerim karıştı resmen. son günlerde kendimizi iyi hissedecek şeyler yapmamız lazım

evet bade dun ıkı tane deneme çözdum çok zordu motivasyonum yerlerde hatta sınırden attım denemeyı gıttım yattım şimdi 2012 sınavındakı sorulara baktm tekrar hiç karışık degıl denemelerde okdr karışık soruyorlarkı anlamsız cümlelerde çok var aklım karıştı benım valla

kafanı karıştırmana gerek yok bence boş yere. yeterince karışıyor zaten

Bende hamileyim kuzum
Ben sinavdan sonrasına denk getirdim çok şükür
Benimde ilk zamanlar sicaklara denk geldi ve 2 ay bir boşluğum oldu ama toparladim çok şükür
İnşallah umduğundan daha güzel gecer

Canim Allah korusun
Dersane bitti mi?

Sağol canim
Umarim anlayisli gözetmenler denk gelir.

Yok canm bbitmedi konular var daha yasamayi yargiyi idareyi hala gormedik tarihte de eksk var lozani gorduk en son galiba cografyada daha bölgelere hic baslamadk ve sinava bir hafta var ben evde videolardn eksk konularmi tamamlamaya calisiyorm iste allah sonumuzu hayretsn dersaneyi hic begenmedm tek artisi netteki izleyebildigim videolar

o nasıl dersane ya hangisi?
1 hafta var ve konuların yarısı

o nasıl dersane ya hangisi?
1 hafta var ve konuların yarısı
Yargi akademi hic memnun kalmadim valla kirk kerede soyledik vatandasliga başlayın diye daha iki hafta oluyor basladklari bide islerine gore ders gunlerini degisip duruyorlar geçen akşam gittim vat dersjne hoca onu saliyami ne almış msj gelmemis bana pazar günü turkce dersine giremedim baska sinifin dersine giricem diye

Parasini peşin mi odediniz canim?
Yoksa eksik öde derim

Merhaba herkese. Bende ekimden beri kpss ye çalışıyorum son günler artık bunalttı ama inş çalışan herkes emeğinin karşılığını alır. Herkese kolay gelsin.

Deneme netleriniz nasıl acaba.? Ben bir türlü sabitleyemedim netlerimi her denemede değişkenlik gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…