2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

maşallah Quzzu hem de sınava hazırlanacaksın dimi??
ben de evliyim...çocukta istiyoruz artık bakalım kısmet,,karnımı ite ite sınava çalışmak iyi olurdu hanı

ben sızler kadar azımlı deılım canım gecen yıl boyumun olcusunu aldım hevesım pek yok ama hayırlısı olur canım gayet ıyı olur yap cocuguda cıksın aradan ben once memurluk dıye cırpındımda ne oldu belkı bebıslerın kısmetıne bı kapı acılır
Sağlıkla Doğsun İnşallah

amın tesekkurler

Amiiin perim inşallah, çalıştıkça yaz canım. Emeklerimizin karşısını alacağız inşallahh

Amin canım inşallah. Hoşgeldin bu arada
Diğer derslerinde sıkıntı yoksa sadece matematik dersi alman daha az vakit kaybı olur. Ve matematiği güzel anlatan bir eğitmenle mutlaka halledersin canım, özel ders alma imkanın varsa o da etkili olabilir. 71 de gayet iyi puan, biraz daha çalışıp matematiği halledersen 80'in üzerine çıkacaktır eminim.
Ben de tarihin konu anlatımlı kısımlarını videolarla ve okuyarak eylüle kadar halledip sonrasında bol bol soru çözmeyi planlıyorum canım. İnşallah korkulu rüyam olan tarih ve vatandaşlığı halledebilirim.

Benim de kafamda aynı sorular dolanıp duruyor:18: Bir yandan gk-gy için kpss çok gereksizmiş, kendi başıma halledebilirmişim gibi geliyor. Diğer yandan da bu süreçte arkamdan iten bir şeylerin olması açısından yazılsam daha iyi olur diye düşünüyorum. En azından gitmek zorunda olduğum bir kursum olur ve dershanede herkesin ders çalıştığı bir ortamda daha iyi hırslanabilirim.
Gerçi şimdi de kpss dershanesi yerine isg kursuna mı yazılsam diye düşünmeye başladım.:26: Burada aldığımız sertifikayla kamudaki isg pozisyonlarına atanabiliyor muyuz canım?

oo baya kalabalıklamış burasıı

Yeni gelenler hoşgeldileer

Şimdik sayı - kesir problemlerine başlıyorum ben peşine kitabımda 4 test var onu çözücem

Süpersin canım Ben de şimdi tarihten 2. videoyu izlemeyi planlıyorum:126:

ben gecen sene gıttım dersaneye pek bı faydasını goremedım acıkcası ama herkesın dusuncesı evet canım ozel ders almayı dusunuyorum ıyı bır hoca bulursam ama bakalım kısmet sızlere ıyı calısmalar allah kolaylık versın

ben evlıyım ve bebegımı beklıyorum
Ayy ne güzell, sağlıcakla gelsin bebişin inşallahh
maşallah Quzzu hem de sınava hazırlanacaksın dimi??
ben de evliyim...çocukta istiyoruz artık bakalım kısmet,,karnımı ite ite sınava çalışmak iyi olurdu hanı
Bebiş hamilelikte çok engel olmaz belki, gerçi aşerme dönemleri biraz etkileyebilir ama kısmetiyle gelir

Ayy ben de kpss'yi kazanıp hemencik evlenmek istiyorumm

sagol canım tesekkur ederım darısı sızlere ınş evet hamıle olunca cok sıkıntı olmaz belkı ama dogunca zor olur bızımkının 2 .5 ayı var onun kısmetıne deneyecegım sansımı
inş kazanırsın canım hemenck dunya evıne gırersın

Amin inşallah sana da Ama yukarıda çok azimli olmadığını yazmışsın, çalışmayı bırakma canım, sorununun da nerede, hangi derste olduğunu biliyorsun nasıl olsa. Matematiği halledersen olur inşallah, Allah sana da bebişinle birlikte kolaylık versin.

amın canım hepımıze kolaylık versın dedımya canım gecen sene tum azımı tukettım ama yınede bakabıldıgım kadar bakıcam sızlerdende sınavla ılgılı bılgı alırım burdan

amın canım hepımıze kolaylık versın dedımya canım gecen sene tum azımı tukettım ama yınede bakabıldıgım kadar bakıcam sızlerdende sınavla ılgılı bılgı alırım burdan

Tabiki canım ne zaman istersen, bekliyoruz mutlaka

İlk Türk İslam Devletleri ve Beylikleri videosunu izledim.:126: Soruları yarın sabaha bıraktım. Sahurdan sonra yatmadan önce de çıkardığım notları okuyacağım.
Yarın akşam sevdicekle iftar yapacağız. Saat 5 gibi buluşacağız, o yüzden planımda erken kalkıp çalışmak var, becerebilirsem tabii.:18:

canım kamuya isg ataması var mı demişsin..2014 temmuz da olacak diyorlar..ama şu da var sen kamu da çalışıyosun diyelim hemde isg sertifikan var ise aynı zamanda oranın isg uzmanı olarakta görevlendirililrsen maaş+1500 yada 1200 lira olması lazım..tam bilmiyorum..ama eğer ekim deki sınavı kaçırırsan sene mayısta var..ve kafadan 2ay buna ayıracaksın kurs,uzaktan eğitim derken kpss ye çalışamazsın yani..yine de sen iyice düşün,,inşallah hakkında hayırlısı olur:)

Ben şu an karışık gidiyorum canım. Tarihten ilk 3 konum bitti. Türkçe'den de ilk konum bitti. Matematiğe geçeceğim bugün de. Sürekli tek ders sıkılıyorum. Gerçi bugün ingilizce çalışmaya da ayırabilirim. Karar vermedim daha. :44:
Evet italyancanın o güzelliği var, kelimeler birbiriyle çok uyumlu,armonisi çok hoş, seninle aynı düşünüyoruz. Eğer başlamak istersen bu sınav stresinden kurtulduktan sonra yardımcı olmaya çalışırım.

İnşallah alabiliriz. Benim de arzum 90 üstü olsun garanti olsun. Evet canım uzman yardımcısı düşünüyorum, eğer o olmazsa başka alternatiflere geçerim.

Anladım canım, ben hemen araştırmalara başlayayım o zaman. Bazı hocalarımız kurslarda ders veriyordu, onları arayıp da bilgi alabilirim. Sana da verdiğin bilgiler için teşekkür ederim baya aklıma yattı bu isg meselesi

Tatlıım yardım teklifin için çok teşekkür ederimm İnşallah bu sınavı güzel bir şekilde atlatırız da sonrasında rahat rahat istediğimizi yaparız, çok isterim bana bu konuda yardımcı olmanı
Bu arada ben de bugün ingilizce çalıştım. Türkçe anlatımlı bir kitap var oradan başladım çalışmaya, ilk 2 ünite bitti. Bugün başka birşey bakamayacağım sanırım, geceye çalışırım anca
Akşam iftardan eve gelince pertim de çıkmış olsa hiç ders çalışmadan uyumayacağım:13:

İnşallah canım hayırlısıyla atlatıp kurtuluruz umarım. Her zaman geçerli bu teklifim aklında bulunsun. :13:
Ben de az önce ingilizce çalışmamı bitirdim.
Akşam üzeri moral depola sen diğer günler için akşam çalışamazsan bile en azından birkaç tekrar yapıp yatarsın.
Eğer kendini veremeyeceğini düşünüyorsan hiç yeni konuya başlama. Zaten çalışmışsın gündüz.

Merhaba tatlım. Teklifin için tekrardan çok ama çoook teşekkür ederimmm
Bu arada ingilizceye nasıl çalışıyorsun canım?:26:

Bugün kafam ezber almayacak durumda olduğu için matematiğe başladım. İlk 2 ünite bitti, sorular çözüldü.

Merhaba tatlım. Teklifin için tekrardan çok ama çoook teşekkür ederimmm
Bu arada ingilizceye nasıl çalışıyorsun canım?:26:

Merhaba canım

Ben dil çıkışlı olduğum için gramer bakmıyorum canım. Kelime ağırlıklı çalışıyorum. Bir de paragraf çözüyorum bu aralar. Çok hatam çıkmaya başladı ordan son zamanlarda ona ağırlık verdim. Ne kadar çok kelime o kadar iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…