2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

ay çok tatlı gözüküyorr. Alasım geldi.:KK52: Ben soru bankalarını almıştım, keşke bunları da alsaymışım. :KK31:
15 saat mii, sen tarihin 2-3 ünitesini bitirirsin canım yolda.:KK1:
Sen şimdi ne kadar süre yoksun aramızda.:KK30:

Ici daha tatlı, bence edinmelisin bunlardan:KK31: rengarenk yazmislar boyle el yazisi gibi bi karakterle :KK16:
Bitirirdim ama ben yolda kitap okuyamiyorum:KK30: midem bulaniyor ama elimden geldigince okuyacagim:KK31:
Ben pazartesi sabah dönmüş olacagim ama sizi takip ederim bi sekilde telefon ve tabletimden :KK34:

Benimde:KK52: matematikte bircok soruyu atlamis olmama ragmen yarim saatim kalmıştı:KK52: genel kulturde cok bos biraktim cok sallamamaya gayret ettim:KK9: 18 dogru 18 yanlisi var genel kulturde bu sebeple.. sallasaydim yanlis daha fazla gelirdi :KK53:
Benim boş bırakma huyum yok malesef ya.:KK9::KK9: 2012de de 24doğru 24yanlışım vardı. Bu kpssde de Matematikte o kadar vakit ayırıp yapamadığım sorulara bile "ben bununla bu kadar uğraştım, boş bırakamam" mantığıyla işaretlediklerim oldu.:KK1: Neyse ki tutmuşlar yoksa o berbat genel kültürle asla 70 alamazdım.:KK9:
Genel kültürümde doğrularımın yanlışlarımdan fazla olduğu günleri de görebilecek miyim acaba?:18:

Ici daha tatlı, bence edinmelisin bunlardan:KK31: rengarenk yazmislar boyle el yazisi gibi bi karakterle :KK16:
Bitirirdim ama ben yolda kitap okuyamiyorum:KK30: midem bulaniyor ama elimden geldigince okuyacagim:KK31:
Ben pazartesi sabah dönmüş olacagim ama sizi takip ederim bi sekilde telefon ve tabletimden :KK34:

İnşallah canım, gözümüz yollarda olacak.:KK34: Bu kitaplar aklıma çok yattı gerçekten, soru bankalarına da çok ısındım çünkü. Sevgilim de dgs için kitap alacaktı, bu kitapları da postalatayım bari ona.:KK1:

Benim boş bırakma huyum yok malesef ya.:KK9::KK9: 2012de de 24doğru 24yanlışım vardı. Bu kpssde de Matematikte o kadar vakit ayırıp yapamadığım sorulara bile "ben bununla bu kadar uğraştım, boş bırakamam" mantığıyla işaretlediklerim oldu.:KK1: Neyse ki tutmuşlar yoksa o berbat genel kültürle asla 70 alamazdım.:KK9:
Genel kültürümde doğrularımın yanlışlarımdan fazla olduğu günleri de görebilecek miyim acaba?:18:

İnşallah canım, gözümüz yollarda olacak.:KK34: Bu kitaplar aklıma çok yattı gerçekten, soru bankalarına da çok ısındım çünkü. Sevgilim de dgs için kitap alacaktı, bu kitapları da postalatayım bari ona.:KK1:

Bende bos birakmazdim bu sefer surekli kendime hatirlatma yaptim bos birak diye:KK9: yoksa bende 70 alamazdim çünkü genel yetenekte 43 dogru 3 yanlis yapabilmisim.. senin g.yetenegin daha iyi kuzu:KK34: evet bende merak ediyorum g.kulturde dogru sayimin yanlisimdan daha cok olacagi gunleri:KK30:

Postalat bencede tatlim, tek kaynak olarak bundan calisilmaz tabi bu sadece ozet ama koca kitabi tasiyamayacagimiz yerlerde elimizin altinda olur :KK16:

İnşallah.:KK16: Ben de kpss 2012den 79 almıştım, sözelde 26 doğru 26 yanlışım vardı. 2013 kpss'de ise 16 doğru 40 yanlış.:26: Anlayacağın benim de sözelim oldukça vahim durumda canım.:KK31: O yüzden tarihten başladım çalışmaya. Not alarak çalışmak etkili oluyor gerçekten. Bir de ders videoları izlemeni öneririm. İnşallah sıkı bir çalışmayla halledebiliriz sözellerimizi.:KK16:

inş cnm :KK16:

sözellerden videolarım var evet, hakan dedenin ve uzaktan eğitimin videoları var elimde. bunun yanında tarih için vereceğim sitedeki hocanın ders anlatımını geçen yıl dinlemiştim ve beğenmiştim. konu anlatımı en fazla 40 dak olduğu için mp3 e çevirip yemek-temizlik vs yaparken dinlemeyi düşünüyorum
:KK1:

KPSS Tarih | YGS | LYS | SBS | AÖF | KPSS | DGS | Konu Anlatımı, Çıkmış Sorular

Ay 2013 kpss'de bu soruya gıcık olmuştum.:KK19: Hala da gıcığım.:KK9: ne biçim bir sorudur bu.:KK4:
Eki Görüntüle 773821

bu soru iptal edildi.

evet, 50. soru iptal edilmiş.

konular da değişiklik var mı peki...

tarihe yeni konu eklendi (çağdaş türk ve dünya tarihi),

türkçe ve mat te ales tarzı sorular soruldu,

vatandaşlığın içindeki 3 tane güncel soru 6 ya çıktı, böylece tarihin 30 sorusu 27'ye indi.

bu değişiklikler önlisans için de geçerli mi, orasını bilmiyorum
:26:

Evet gidiyorum:KK16: 15 saatlik bir yol serüveni beni bekliyor:KK52: kuzu kitap su
Eki Görüntüle 773826

Ben butun derslerinkini aldim, hatta cagdas turk ve dunya tarihi ayri basılmış.. el altinda rahat bence, gece yatmadan once falan okunabilir :KK23:

2014 için yeni defterleri çıkarmışlar mı :44:
ben geçen yıl bayılmıştım gerçekten insanın çalışası geliyor içini açınca
:21:

Ben geldiim.:KK55: Dışarıda olduğum için eve gece 12buçuk gibi geldim.:18: Gelir gelmez tarihin 2. ünitesinden ihtiyaçtaki 2 konu testini çözdüm. Bu arada 2. ünite çook uzun olduğu için başa dönüp tekrar bir okuyacağım, soruları çözerken zorlandım çünkü:KK31: sonra da diğer kaynaklarımdan testleri çözeceğim. Benden bugünün raporu bu kadar bebeklerim.:KK16:

Bende bos birakmazdim bu sefer surekli kendime hatirlatma yaptim bos birak diye:KK9: yoksa bende 70 alamazdim çünkü genel yetenekte 43 dogru 3 yanlis yapabilmisim.. senin g.yetenegin daha iyi kuzu:KK34: evet bende merak ediyorum g.kulturde dogru sayimin yanlisimdan daha cok olacagi gunleri:KK30:

Postalat bencede tatlim, tek kaynak olarak bundan calisilmaz tabi bu sadece ozet ama koca kitabi tasiyamayacagimiz yerlerde elimizin altinda olur :KK16:
ilkaycım sen büyük ihtimalle şu an kocacığına doğru yol almaktasın.:KK55: Umarım yolculuğun güzel geçiyordur. Dopdolu bir bayram geçirirsiniz inşallah.:KK16:
bu soru iptal edildi.
Gerçekten mi, bilmiyordum.:26: Ama çok sevindim iptal olmasına, saçma sapan anlaşılamaz bir soruydu.:KK31:
inş cnm :KK16:

sözellerden videolarım var evet, hakan dedenin ve uzaktan eğitimin videoları var elimde. bunun yanında tarih için vereceğim sitedeki hocanın ders anlatımını geçen yıl dinlemiştim ve beğenmiştim. konu anlatımı en fazla 40 dak olduğu için mp3 e çevirip yemek-temizlik vs yaparken dinlemeyi düşünüyorum
:KK1:
KPSS Tarih | YGS | LYS | SBS | AÖF | KPSS | DGS | Konu Anlatımı, Çıkmış Sorular

evet, 50. soru iptal edilmiş.
link için sağol tatlım.:KK16: .Buna da bakayım bi. Temizlik yaparken, yemek yaparken, yolda vs. dinleme fikri benim de aklımda. Hiç bir anımız kpss'siz geçmemeli.:KK9:
2014 için yeni defterleri çıkarmışlar mı :44:
ben geçen yıl bayılmıştım gerçekten insanın çalışası geliyor içini açınca
:21:
2014 daha çıkmamış sanırım canım, ben de onu aradım nette ama bulamadım.

Son düzenleme:
Ben geldiim.:KK55: Dışarıda olduğum için eve gece 12buçuk gibi geldim.:18: Gelir gelmez tarihin 2. ünitesinden ihtiyaçtaki 2 konu testini çözdüm. Bu arada 2. ünite çook uzun olduğu için başa dönüp tekrar bir okuyacağım, soruları çözerken zorlandım çünkü:KK31: sonra da diğer kaynaklarımdan testleri çözeceğim. Benden bugünün raporu bu kadar bebeklerim.:KK16:

harika :81::81:

Kızlar bir şey soracağım. Bu x yayıncılığın ders notlarını pegem'den sipariş vermek yerine başka nereden alabilirim?:26: D&R'da veya nt'de falan vardır herhalde di mi? Alacaklarım 12 tl tutuyor. 12 tl için 6 tl yol parası vermek mantıksız olacak.:KK31:

benim gibi matematikten problemli olan var mı ? konuya çalısıyorum anlıyorum sorya gelince abooo öküzün trene baktıgı gibi bakıyorum ya :KK70:

benim gibi matematikten problemli olan var mı ? konuya çalısıyorum anlıyorum sorya gelince abooo öküzün trene baktıgı gibi bakıyorum ya :KK70:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: merak etme zamanla soruların üzerine atlayacak kıvama geleceksin, benim matematik hiç yoktu, hiç görmedik, ama ilk temeli çalıştım antrenmanlarla matematikten, sonra dershanede hocanın anlattıklarını iyice dinleyip eve gelince bir daha deftere geçirdim notları.
hocamız da zaten derdi hep, "matematik sayılar ama sözel ders gibi devamlı deftere geçireceksiniz, benim de ilk matematiğim kötüydü ama matematiğin temelini anlatan notları defalarca deftere geçirdim, 3 ayrı defterim olmuştu devamlı soruları yazıp duruyordum" dedi derste, adam odtü matematiği bitirmiş lisedeki kötü matematiğiyle, yaza yaza, anlamadığınız soruların rakamlarını değiştirip tekrar tekrar çözün derdi, aklınıza girdi mi bisiklet sürmek gibi derdi
bak alper hoca çok gazlamış bizi şimdi fark ettim de :KK9::KK9::KK9::KK9:

X