2014 ikiz anneleri

ay canlarım hepinize çok teşekkür ederim.Allah hepimize kolay sağlıklı sıhhatli dogumlar nasip etsin.sizi unutmam tabiki şu sıralar fazla yazamamamın sebebi hast.nede olmam ve telden nete girmem.doğsunlar Muhammedle Meryem şunu yaptılar bunu yaptılar yazacaz gebelikten sonra cocuk bakımını konuşacaz .bakarsınız biryerlerde buluşuruz,çocuklarda arkadaş olur
:KK4:sanki zaman hiç geçmiyor.
Isimleriyle yasasınlar kuzular..sen ara ara haber ver yeter bize..

Her sabah kurt gibi ac uyanıyorum midem kazınıyor resmen:) ama azıcık bişeyle doyuyorum 2 saat sonra yine acıkıyorum bevek gibi oldum iyice:)

Kızlar ben 27. Haftada yım ama her gören karnın ne kadar aşağıya inmiş diyor gerçektende karnımın altında kıvrım oluştu inşallah yapım öyledir:) benimde aklıma hamilelik korsesi yada kemeri takmak geldi doktorlar özellikle ikiz gebelikte tavsiye ediyormuş internetten biraz baktım ama bir fikrim oluşmadı kullanan varmı aranızda yada önerisi olan?

Canım alırsın randevu neden alamayasın,senin hem tek yumurta hem tek plasenta,inşaallah bir şekilde yer bulurlar snein için.hem Allah korusun ama yavrularına kıymayı düşünmüyorsan,2li test sonrası da gitsen güzelce bakar seni bilgilendirir yani.
Bu arada 2. dr bi acayipmiş,ne demek biri hastaysa diğerine geçebilir,bulaşıcı birşey mi mu,ne biçim bi cümle Allah aşkına..
Bence recep beye gidemesen de başka dr git,hiç öncekileri anlatma,ölçüm yaptır,anlatırsan etkilenip o da benzetmeye çalışabilir.
Eylülcüm, eşim doktoru arayıp konuşmuş. Büyük ihtimalle bebekleriniz sağlıklı, bu şekilde ölçümü çıkan çocukların çoğu sağlıklı doğuyor, 3 çok da panikletecek bir rakam değil demiş..
Amnyosentezi size yaptıralım demiş eşim, o da 1500 e gelir siz perinatesti yaptırın demiş. İkizleri düşük riskinden koruyalım demiş..
Yanisi yarın saat 13:00 de testi yaptırıcaz, inş sonuçlar iyi gelir.. Böyle karar verdik, bize dua edin :KK54:

Aksuu, bu perinatestte indirim imkanı var mı hani ne bilim 1850 yi 1800e yuvarlamazlar mı? :KK1: sizde nasıl oldu?

Kızlar üst bacaklarımdada çatlaklar gördüm:KK43:
ufff ben de çok ümitliyim çatlak olmayacağından, annemde olmamış misal hiç :KK43: boş hayallere kapılmiyim madem :KK43:
biooil gördüm eczanede, teasteri vardı.. onu alıp denesemmi diyorum..

durudenizderya ve handeta inş bebişlerinizi sağlıkla alırsınız kucağınıza :nazar:

Kızlar ben 27. Haftada yım ama her gören karnın ne kadar aşağıya inmiş diyor gerçektende karnımın altında kıvrım oluştu inşallah yapım öyledir:) benimde aklıma hamilelik korsesi yada kemeri takmak geldi doktorlar özellikle ikiz gebelikte tavsiye ediyormuş internetten biraz baktım ama bir fikrim oluşmadı kullanan varmı aranızda yada önerisi olan?
Kullananlar vardı canım burda sana yardımcı olurlar ama onu gunde 3 saatten fazla kullanmak bel kaslarında tembellik yaptıgı için sadece ayakta oldugun 3 saat kullanmalısın..

Canım ben almıştım ama pek kullanmadım hep ewde olduğum için.alexandria kullanmıştı ama yazar görünce

kızlar sizlere birşey soracağım yemek yedıkten sonra cok fena şışıyorum sankı dunyaları yemişim gıbı mesela oğlen çorba ve patates yedım ama şiştim sizdede ilk aylardan itibaren öylemi :KK43:(((

Eylülcüm, eşim doktoru arayıp konuşmuş. Büyük ihtimalle bebekleriniz sağlıklı, bu şekilde ölçümü çıkan çocukların çoğu sağlıklı doğuyor, 3 çok da panikletecek bir rakam değil demiş..
Amnyosentezi size yaptıralım demiş eşim, o da 1500 e gelir siz perinatesti yaptırın demiş. İkizleri düşük riskinden koruyalım demiş..
Yanisi yarın saat 13:00 de testi yaptırıcaz, inş sonuçlar iyi gelir.. Böyle karar verdik, bize dua edin :KK54:

Aksuu, bu perinatestte indirim imkanı var mı hani ne bilim 1850 yi 1800e yuvarlamazlar mı? :KK1: sizde nasıl oldu?

ufff ben de çok ümitliyim çatlak olmayacağından, annemde olmamış misal hiç :KK43: boş hayallere kapılmiyim madem :KK43:
biooil gördüm eczanede, teasteri vardı.. onu alıp denesemmi diyorum..

durudenizderya ve handeta inş bebişlerinizi sağlıkla alırsınız kucağınıza :nazar:

Merhaba, inşallah sonuç temiz çıkar, ama amniyosentez de yaptırıp doktorların teşhis hakkında yanıldığı insanlar tanıyorum. Çocuk hasta demişler ama şu an ilkokulda maşallah herşeyi normal. Karar sizin yine de.

ay canlarım hepinize çok teşekkür ederim.Allah hepimize kolay sağlıklı sıhhatli dogumlar nasip etsin.sizi unutmam tabiki şu sıralar fazla yazamamamın sebebi hast.nede olmam ve telden nete girmem.doğsunlar Muhammedle Meryem şunu yaptılar bunu yaptılar yazacaz gebelikten sonra cocuk bakımını konuşacaz .bakarsınız biryerlerde buluşuruz,çocuklarda arkadaş olur
:KK4:sanki zaman hiç geçmiyor.

Allah yardımcın olsun sağlıkla al Muhammed le Meryem i kucağına:)

kızlar sizlere birşey soracağım yemek yedıkten sonra cok fena şışıyorum sankı dunyaları yemişim gıbı mesela oğlen çorba ve patates yedım ama şiştim sizdede ilk aylardan itibaren öylemi :KK43:(((
Canım oluyo bende de oldu benim midem 16. Haftada biraz düzeldi ama simdi de azıcık bisi yesem cok doyuyorum..sanırım boyle gide ek..
Kızlar az öne tuvalette peçeteye yeşil bi parca geldi.böyle peynir kıvamındaydı değişikti.acaba enfeksiyon belirtisimi
Canım doktorunu ara nisan falan olabilir korkutmak istemiyorum ama...tedbiren..

Canım oluyo bende de oldu benim midem 16. Haftada biraz düzeldi ama simdi de azıcık bisi yesem cok doyuyorum..sanırım boyle gide ek..

Canım doktorunu ara nisan falan olabilir korkutmak istemiyorum ama...tedbiren..

mrsbeyaz çok saol cvpladığın için çorbada içsem şişiyorum ağzımda sankı yedıklerım ve şuan 3 aylığım ama çok kotu şıştım gobek bel çevresi :KK43:(( doktor bey benı kesıcek kesın çok abartılıda yemıyorum ki ya...

mrsbeyaz çok saol cvpladığın için çorbada içsem şişiyorum ağzımda sankı yedıklerım ve şuan 3 aylığım ama çok kotu şıştım gobek bel çevresi :KK43:(( doktor bey benı kesıcek kesın çok abartılıda yemıyorum ki ya...
Canım biraz gaz da cok oluyo..metabolizma yavaşladığı için oyle hissediyo da olabilirsin..daha dur belin dümdüz odun gibi olacak:)

Sırt üstü uzan bak bakalım kasilma falan var mı? Varsa ne kadar sürüyor bi bak telaş etme hemen.. Sen yeşil dedin ama sarı gibi yesilse belki öylesine akıntıdir kız..merak ettim simdi

X