2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ya kafayı yicem biz 23 oluyoruz ama hala tekme mekme yok yaa bizde!:KK43: hergun olmamakla bırlıkte sadece bazı gunler hısseddebılıyorum ve sızın konusmalarınızı okudukca uyuz oluyorum acıkcasııı!!!!c :KK43:(((

Canim bir ay oldu ben bebegimi net hissedeli......
Erken hissetmemi genellikle zayifligima ve ic karnimin gwnisligine bagladilar ama bilemiyorum tabi baska etkenleri var mi :44:
Sende hissedeceksin elbet canim sikma canini lutfen :KK19:

günaydın mujjum günaydın hatunlar dün akşam işten çıkıp yemekli misafir ağırladım ev temizle topla derken uyku bi gitti ütü çamaşır daldım bide yarım ekmek yedim 2 de yattım bi enerji gelip gidio arada :KK53:

Amannnnn ne yapmissin sen oyle canim ya......
Valla helal olsun amma yogun birgun yasamissin :KK9:
Aman fazla agir isler yapayim deme de :KK20:

bugün bizim evde temizlik var, kadın geldi.. Annemde bende.. Pek uğrayamayacağım bugün cancanlar :KK34:

günaydın kızlarrr haftanın ortasına geldikkkk işyerinde simit peynir ve helvayla kahvaltımı yapıorum :KK56: iyice duba gibi olucammmmm :44: :18::KK17:

Bende dün yaptırdım aşımı öyle aman aman acı yok şişlik falan hiç bir şey yok. Kolumu çok zorlansam sadece etin morarması gibi öyle bir acı oluyor. Benim bebişin kalp ritmi de 140 çıkmıştı. Tam kan sayımı ve idrar bende epeydir vermiyorum 2 li taramada vermiştim galiba. 3 lü taramadan idrar istemediler bile. ama bu gidişimde ister herlade dr. O zaman yine devlet hast. yolları görünür bana

3 lü taramayı yaptırmadın mı 3 lü de idrar istenmiyor sadece kandan bakıyorlar ben hiç idrar testi yaptrmdm.benim de kolum şuan biraz ağrıyor

kızlar çook geçmiş olsun. benim de 20 lik sorunum var. çıktı benimkiler ama çürük berbat haldeler. aylardır ağrı çekiyordum en son 10 gün önce birini çektirdim. dün birini daha çektirdim. cektirirken sorun olmadı pek. çok korkuyordum ben ondan gitmedim zaten o kadar zaman. ilkinde çok kolaydı zaten. ah dedim bu kadar zaman boşuna acı çekmişim. 2.si biraz zor oldu. çıkmadı diş bir türlü kırıldı falan. ağzımın kenarı tahriş oldu doktor uğraşırken. ama kurtuldum ondan da. sonrası daha önemli. uyuşukluk geçince çok ağrım oldu ama dayanılmayacak gibi değil. akşam biraz ağrıdı. sabahtan öğleye kadar çok ağrıdı. ama şu an ağrı yok. acıyor sadece, yemek yemek biraz zor. kolay değil sonuçta kocaman yara var ağızda. dişimin çıktığı yer, damağım, boğazım, o taraftaki dişlerim hep acıyor. 3 güne o da gecer. kurtuldum ya o ağrıdan binlerce kez şükür. hem zaten çürük dişler bebeğe de bize de zarar. hem benim ağzımı çok kokutuyordu. diş çıkarken bile leş gibi kokusu geldi. gidin çektirin yani. her gün acı çekeceğinize 2 gün çeker kurtulursunuz kızlarr.

of of offff sorma canım ya bu gecede çok ağrıdı,20lik çürümüş sanırsam:2::2:
çektirmek istiyorum ama eşim hamileyken çekilmez diyo başka bişe demiyo,
yani anlatamıyorum ona 4 ay sabret diyo.asla sabredemem dişçiye onuda götürcem
sakıncalı olmadığını anlatsın.hep kayınvalidem yüzünden,o çektirmeyin demiş eşime,
iyi değilmiş güya batıl bi inança göre.:KK43:((

3 lü taramayı yaptırmadın mı 3 lü de idrar istenmiyor sadece kandan bakıyorlar ben hiç idrar testi yaptrmdm.benim de kolum şuan biraz ağrıyor

3 lü taramayı yaptırdım tabiki canım onda idrar almadılar. Ama 2 li taramayı yaptırırken idrar da almıştırlar. 3 lü de evet idrar alınmadı.

günaydın kızlar dün okadar hastaydımki tuvalate bile kalkmak işkenceydi..bütün gün ağlaya ağlaya yattım :KK14: bugünde dünkü kadar olmasada yatıyorum sağlık gibisi yok arkadaşlar hiç kıymetini bilmiyoruz aşımıda vuruldum azıcık kolum ağrıyo başka şikayetim yok buraylada hiç ilgilenemiyorum bikaç gündür :KK50:

günaydın kızlarrr haftanın ortasına geldikkkk işyerinde simit peynir ve helvayla kahvaltımı yapıorum :KK56: iyice duba gibi olucammmmm :44: :18::KK17:

günaydın canım,ayyyy simit bayılırım çok pis boğaz oldum bende,
neyseki yakınlarda simit fırını var.kahvaltıda iyi fikir.
olsun be kaç kere hamile kalıcan :KK52::KK52:yediklerin bebişe yarasın inşallah
hayırlı işler..:KK49::KK49:

Herkese günaydın kızlar :))dün oğlumun tekmeleri o kadar kuvvetliydiki dedim 400grken böyleyse 3 kilo olduğunda beni savuracak herhalde:)

of of offff sorma canım ya bu gecede çok ağrıdı,20lik çürümüş sanırsam:2::2:
çektirmek istiyorum ama eşim hamileyken çekilmez diyo başka bişe demiyo,
yani anlatamıyorum ona 4 ay sabret diyo.asla sabredemem dişçiye onuda götürcem
sakıncalı olmadığını anlatsın.hep kayınvalidem yüzünden,o çektirmeyin demiş eşime,
iyi değilmiş güya batıl bi inança göre.:KK43:((

ah bu dişler:KK53::KK53: geçen hafta kanal tedavisi oldum buakşam dolgum yapılcak hamileyken en korktuğum şeydi diş ağrısı ve başıma geldi

günaydın mujjum günaydın hatunlar dün akşam işten çıkıp yemekli misafir ağırladım ev temizle topla derken uyku bi gitti ütü çamaşır daldım bide yarım ekmek yedim 2 de yattım bi enerji gelip gidio arada :KK53:

günaydın canım.aynen bu arlar bende çok enerjiğim.artık daha az uyuyorum:KK34::KK34:
ah bide dişim ağrımasa:KK50::KK50:

ah bu dişler:KK53::KK53: geçen hafta kanal tedavisi oldum buakşam dolgum yapılcak hamileyken en korktuğum şeydi diş ağrısı ve başıma geldi

süt içiyorum,peynir,yoğurt hatta calsiyum ilacı bile alıyorum,genede çürüdü.
Allah yardımcın olsun...bende korkuyorum:18::18:

Herkese günaydın kızlar :))dün oğlumun tekmeleri o kadar kuvvetliydiki dedim 400grken böyleyse 3 kilo olduğunda beni savuracak herhalde:)

sanada günaydın canım,
en hareketli olduğu dönemlere girdik,rahat rahat savuruyolar tekmeleri
ama 3 kilo oldumu yavaşlar hareketleri,benim kızımda öyle oldu,
son ayda hareketler azalmıştı

süt içiyorum,peynir,yoğurt hatta calsiyum ilacı bile alıyorum,genede çürüdü.
Allah yardımcın olsun...bende korkuyorum:18::18:
hamilelikte tükürteki asit çoğalıyomuş o çürütüyomuş sanırım benmde çürüktü ama sonra birden gitti diş kanal tedavisi çok acıdı bakalım buakşam nolucak bide hastayım :KK53:

Günaydın canım ama ben işyerinde ayakta uyuyorum resmen.Geceleri kalçamdaki ağrılar,kramplar uyutmuyor bir türlü.Bir de sabahları midem pek iyi değil nedense hafif bulantı ve hazımsızlık oluyor.Herşeye rağmen çok şükür diyebiliyorum Allah daha büyük rahatsızlıklardan korusun bizi ve bebişlerimizi.

Bende henüz bu türk sıkıntılar başilamadı canım inş. başalamaz. İnş. senin sıkıntılarında tez zamanda diner. Kaç haftalıksın?

günaydın canım,ayyyy simit bayılırım çok pis boğaz oldum bende,
neyseki yakınlarda simit fırını var.kahvaltıda iyi fikir.
Olsun be kaç kere hamile kalıcan :KK52::KK52:yediklerin bebişe yarasın inşallah
hayırlı işler..:KK49::KK49:

cnm ben şişman bir bayan oldum için :26: Neolucak halim bilmiorum

dişi ağrıyanlara rabbim yardım etsin çok zordur ilaçta içemioruz:44: Ama dr gidin belki bişey verir yapar :KK34: Bende saçımı kestiremiorum şu büyüklerin batıl inançları yüzünden:KK50:inanmasamda içimde bir şey kestırme dio:26:

hamilelikte tükürteki asit çoğalıyomuş o çürütüyomuş sanırım benmde çürüktü ama sonra birden gitti diş kanal tedavisi çok acıdı bakalım buakşam nolucak bide hastayım :KK53:

çok geçmiş olsun grip mi.Allah yardımcın olsun,ben onuda atlattım,çok şükür.
uyuşturmuyolarmı neden acıyo?

X