2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar az önce yanlışlıkla 2013 haziran anneleri sayfasına girmişim okuyorum okuyorum Allah Allah diyorum bizim kızlar nereye kayboldu acaba bide baktım ki evin dağınıklığından babaların bi çocuga bakamıyosun laflarından bezmiş kadınlar bide annelerden biri bebeğini düşürmüş mama sandalyesinden dedim eyvah noluyoruz ya millet doğurdu da benim haberim mi yok

sonra bi baktım ki 2013 teyim çok güldüm

Kızlar az önce yanlışlıkla 2013 haziran anneleri sayfasına girmişim okuyorum okuyorum Allah Allah diyorum bizim kızlar nereye kayboldu acaba bide baktım ki evin dağınıklığından babaların bi çocuga bakamıyosun laflarından bezmiş kadınlar bide annelerden biri bebeğini düşürmüş mama sandalyesinden dedim eyvah noluyoruz ya millet doğurdu da benim haberim mi yok

ahahahaa yıkıldım.. :KK9::KK9::KK9::KK9:

aslında arada okuyup ilerdeki zamanlarımızda neler yaşayacağımızı görmemiz lazım :KK52::KK52::KK52::KK52:

Bi tane çok basit bir yemek biliyorum. Çok da lezzetli. Patatesleri soyup büyük küpler halinde doğruyorsun. Sonra kırmızı biber karabiber tuz ve kekik döküp karıştırıyorsun. Sonra üzerine azıcık süt gezdiriyorsun ve azıcık da tereyağ koyuyorsun. Kısık ateşte kapağı kapalı sütü içine çekiyor harika oluyor. Pişince de üzerine rendelenmiş kaşar döküp yine kapağı kapatıyorsun altını da kapatıyorsun buharıyla eriyor zaten kaşar. Immmmmmıhh harika oluyor:KK70:
Bir de sağlıklı ve basit alternatif fırında balık olabilir. Zaten temizlenmiş alıyorsun üzerine limon kesip aliminyum folyoda fırında pişiveriyor.

ay bunu da yapayım o da çok güzel :KK1:

Ben tip fakultesinde rutinleri yaptiriyorum ozel bir doktorum yok kim varsa iste..dogumu 29 mayista yapmayi dusunuyorum oraya devam etmeye basladim bakalim ordaki dojtor yesim hanim tanimiyorum daha bakalim .

mrb canım.. bende ankaradayım..bende zekai tahire gidiyorum sürekli.. tıp fakültesi nasıl.. Herkes bir şey diyor.. Zekai tahirde ben riskli gebelik bölümünde takipteyim fmf hastası olduğum için.. Ama orasıda herkes riskli olduğu için randevu falan alınamıyor.. Tıp fakültesi nasıl? Bizde hergün dr değişiyor.. Tıp fak. tek bir dr mu takip ediyor. Orada da durum aynı mı?[/QUOTE]

Canim dogrusunu soylemek gerekirse hiic memnun degilim aslinda onun icin sadece rutinleri yaptiriyorum sonuclarida ozele gosteriyorumm tip fakultesinde iki doktor var

anam bizimki şimdiden söyleniyo ev dağınık çocuk olursa hiç bakamıcan diye :KK1:

simage, puhahahahah Allah iyiliğini versin..
şok olmuşsundur birden :KK1:

Pazartesi öğrendim kızım olacakmış. Çok sevindim. Birde 20. haftada bir test isteyecekmiş doktorumuz ama ne testi bilmiyorum.

Ay canım güldürdün beni beğen butonu yok beğenemiyorum sizlerde var mı

selam herkese..umarım herkes iyidir...giremiyorum foruma acayip yoğun bir hafta geçiriyorum 2 gün evde yatmak zorunda kaldım bugünde rahatsızım geç geldim ama işler yığılmış :KK43:(

kendinize ve meleklerinize dikkat edin ..gece girip okumaya çalışırım..umarım kötü bir durum yoktur..hepinizi öpüyorum

bir arkadaş bebek arabası alıp almamakta kararsız kalmış ben iki çocuk büyütmüş bir anne olarak bebek arabasını kesinlikle tavsiye ederim benim için olmazsa olmaz hem bebek hem anne için rahatlık bizim de aracımız var ama öyle düşünmeyin çünkü bir yemeğe çıkıyorsun çocuk kucağında olmuyor düğüne gidiyorsun olmuyor uykusu gelince yatırıyorsun onun rahatı bozulmuyor yani çok pahalısından olmasa da işinizi görebilecek bir araba tavsiye ederim

selam herkese..umarım herkes iyidir...giremiyorum foruma acayip yoğun bir hafta geçiriyorum 2 gün evde yatmak zorunda kaldım bugünde rahatsızım geç geldim ama işler yığılmış :KK43:(

kendinize ve meleklerinize dikkat edin ..gece girip okumaya çalışırım..umarım kötü bir durum yoktur..hepinizi öpüyorum

Allah'a şükür kötü bi haber falan yok cnm, olmaz inş..
sende dikkat et kendine ve iyi bak.. :KK34:

Ay canım güldürdün beni beğen butonu yok beğenemiyorum sizlerde var mı

var canım buton değişti..
yazılan yorumun altında sol tarafa bak yıldız işareti var..o beğen butonu bide 2 seçenek çıkıyo bu yoruma katılıyorum/katılmıyorum diye seçiyosun..
gereksiz teferruat olmuş ama neyse..öyle işte :KK1:

Kızlar iyi dilekleriniz için cok saolun Dr dan geldim cok şükür Allah a iyiymiş bebeğim hemşire boşa telaşlandrms her hareketini hissedemeyebilirsin yorgun oldugunda da hissetmezsin dedi Dr ...354 gr ve 23 cm olms bzmki haftaya da detaylı ultrasona giricm inş

Ooo büyümüş seninki maaşallah, dedik sana okumadın heralde, rahat ol diye, sevindim canım gözünaydın.

Hay Allah ya yazdiklarim ucup gitmis.. sinir oldum.. oglusumun pipisinin resmini aldik geldik. 3lu testi yaptirmak istemiyorum diye imzami da attim. Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin hepimize

Hadi bakalım bu fotoları çerçevetelim mi ne yapalım benim her ultrasonda verilen fotolar, bizim çektiklerimiz ve videolar... Geçen gün doktorun verdiği cd yi soruyorum eşime, nerde bizim kızın cd si dedim sonra yerlere yattık gülmekten.:KK52::KK52: sanki şarkıcıymış gibi :):KK1::KK1: İkili iyiyse 3 lü ve 4 lü yaptırılmıyor zaten. İyi yapmışsın.

ay kızlar biraz önce simage arkadaşımız yanlışlıkla girmiş diye bir okuyayım dedim 2013 haziran annelerini ne kavgalar dönmüş Allah korusun.. ama doğum hikayelerini bir okuyun, insan çok değişik yerlere dalıyor..

benim mesaim bitmek üzere.. Allah'a emanet olun bebişlerinizle.. öpüyorum herkesleriii:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ay ilahi çok güldüm:KK1: bende okuyayım merak ettim

Pazartesi öğrendim kızım olacakmış. Çok sevindim. Birde 20. haftada bir test isteyecekmiş doktorumuz ama ne testi bilmiyorum.

Gözünaydın, kızlar artıyor, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

• yumurtalı patates
  • melemen
  • yeşil mercimek yemeği (az sulu olan)
  • patates yemeği (çabucak)
  • buzluğunda varsa taze fasülye - bezelye (düdüklüde)
  • mantı :KK1:

Offf ya akşama balık var ama şu saydıklarınız iştahımı açtı yanına yapayım bari yumurtalı patates :)

ay kızlar biraz önce simage arkadaşımız yanlışlıkla girmiş diye bir okuyayım dedim 2013 haziran annelerini ne kavgalar dönmüş Allah korusun.. ama doğum hikayelerini bir okuyun, insan çok değişik yerlere dalıyor..

benim mesaim bitmek üzere.. Allah'a emanet olun bebişlerinizle.. öpüyorum herkesleriii:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ay vallaha merak ettim iyice, aslında okumak lazım bizi neler bekliyor, ama yoksa gözümüzmü korkar şimdiden:18:

var canım buton değişti..
yazılan yorumun altında sol tarafa bak yıldız işareti var..o beğen butonu bide 2 seçenek çıkıyo bu yoruma katılıyorum/katılmıyorum diye seçiyosun..
gereksiz teferruat olmuş ama neyse..öyle işte :KK1:

sağol canım gördüm şimdi

Ne ilaci kullaniyosun bende progestan kullaniyodum 12.haftaya kadar simid bisey kullanmiyorum ben de rahim anamolisi var

Bende rahim iç yapısı bozukluğu var ve bu yüzden hala progestan hapını kullanıyorum günde 3 defa ve ayrıca haftada 1 kez Proluton deput adlı düşük önleyici iğne kullanıyorum canım.. bu ilaçları 27. haftanın sonuna kadar kullanacağım...

bnde 1,5 kılo aldım vallaha bn hamılelıgımı kazasız belasız bıtırırım ıns bu aralar çok streslıyım hemde oyle boyle değil yanı :KK43:

bende hiç kilo almayanlardandım ama son bir iki haftada 1 kilo almışım zaten karnım çok acayip çıktı almış olmam normal sanırım.ben çok emin olamıyorum kilo konusunda çok yemiyorum ama çok çabuk acıkıyorum nolcak bakalım:26: hayırdır canım senin ne derdin var ne oldu :44:

X