2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar benım mesai bitiyo ben kaçar kendinize iyi bakın stres skıntı yapmayın
hepinize iyi haftasonları diliyorum yarın ben meleğime alışveriş yağıcam pazartesi günü eklerim ciciler sayfamıza sizden gelecek resimleride bekliyorum bu arada bebek şekerlerine baktım az önce örgüler daha güzel duruyo bu akşam denicem bitane bakalım yapabilecekmiyim

ben en iyisi şimdi kalkayım bi abdest alıp namazımı kılıp kuranımı okuyım.belki sakinleşirim yoksa saçma sapan şeyler geçiyor aklımdan hoş şeylerde değil.:KK37:

Evet canım işte yapman gereken bu.Şimdi doğru yoldasın sen şeytana uyma.Biliyomusun şeytan hamile kadınlarla uğraşmayı çok severmiş.sürekli vesvese,fit verirmiş.Zamanında Havva anamıza bile neler yapmış kaç çocuğunu düşürmüş şeytan yüzünden.Eşine de müsade et canım.Biraz kafa dinlesin yazık.Gelincede surat asıp onun güzel geçirdiği bir günü mahvetme.Kendine iyi bak canım kendini harap edip bebişini de üzme.:KK16:

arkadaşlar kaç gündür midemde yanma var o süreeken şimdide boğazım düğümlenme yumru gibi bi his var napsam geçmiyor sanki boğazımı sıkıyorlar gibi hani ağlama hissi gelirde boğazızınız düğümlenirya öyle nasıl geçer bi bilginiz varmı bu konuda lütfen yardım edin:18::18:

Kızlar bugün kontrolümüz vardı herşeyi çok çok iyi çok şükür kızımın boyu 17 cm olmuş hatta geçmiş bile biraz kilosuda 224 gr olmuş kurbağacığımın... ama aklımıza takılan bişey oldu bugün. Doktorumuz ayrıntılı inceledi bebeğimizi beyin gelisimimiz gayet iyiymis, böbrekleri tam olmasi gerektiği gibi, kol ve bacak uzunluğu tam, el ve ayak parmakları tam ,midesi barsaklari herseyi normal kalbide normalmis ancak kalbinde minicikkk bi parlaklik var dedi yani kalsiyum birikmesi diye adlandiriliyormus.. onu gorunce herseyini cokkk daha detayli inceledi başka hic bi sıkıntı yok o yuzden bu ekojenik odak tek başına hiç bi anlam ifade etmez korkcak biseyimiz yok masum bişey tek basina zaten ikili tarama sonuun cok iyiydi bi de ucluye bakinca iyice netlesir ama eger yaninda suphelendiim en ufack baska bi bulgu olsaydi o zaman daha sıkı takibe alirdim seni dedi rahatlattı bizi yoksa inanilmaz tedirgin olmusuk eşimle...parmaklarinin arasinda aciklik olup olmadigina kadar kontrol etti doktorumuz...muhtemelen ilerleyen zamanlarda kendiliginden kaybolacaktir dedi biz aileleri simdiden bilgilndiriyoruz dedi.... inşalllahhhhh dedii gibi kaybolur...bize dua edin baya tedirgin olduk :KK43: geldigimden beri arastiriyorum netten...

Kızın hayırlı olsıun canım, sağlıkla kucağınıza alın inşaalah...bugün 2 kız haberi daha aldık. Ankete hemen ekle canım :KK66:
Bence korkma canım. Dr. Lar bunu hep söylüyor, burada bir kaç arkadaşda da çıkmıştı, korkulcak birşey olsa zaten doktorlar söylüyor ve önlemini almaya çalışıyorlar, ya da daha detaylı inceliyorlar. Zaten 20. Haftadan sonra detaylıya girersin ve daha rahatlarsın...şimdi keyfini çıkar hamileliğinin....

çok geçmiş olsun canım, dikkat et. valla hamilelikte hasta olmak kadar kötüsü yokmuş onu anladım bende, bugun 3. gün zor tutuyorum kafamı ve ofistede yalnızım :KK43: allah sağlık ve sabır versin hepimize.

çok teşekkür ederim vallaha herkes kendıne dıkkat etsın çok zor

arkadaşlar kaç gündür midemde yanma var o süreeken şimdide boğazım düğümlenme yumru gibi bi his var napsam geçmiyor sanki boğazımı sıkıyorlar gibi hani ağlama hissi gelirde boğazızınız düğümlenirya öyle nasıl geçer bi bilginiz varmı bu konuda lütfen yardım edin:18::18:

canım dün oldum öyl eçok fenaydı ya elma rrahatlattı beni bide bol su içtim

hastaneden geldıkten sonra uyumusum kızlar herkese teker teker yazamıyorum hepinize çok teşekkkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için RABBİM hepimizi korusun

kızlar çok kötüyüm ağlamaktan şiştim resmen.:KK14:allahım ne kadar öküz kocam varmış haberim yokmuş benim aklıma geldikçe deliye dönüyom.benmi abartıyorum yoksa haklımıyım siz söyleyin.
benim gerzek kocam arkadaşlarıyla beraber iş yerinden izin alıp mangala gittiler allahım söylerken bile çıldırıyom bak:KK47:.hemde nereye dağın tepesine paşa cep telefonunuda bıraktı nasıl olsa çekmiyor die.sinirimden ölcem.:KK47:bende dün grip oldum hafiften ateşim var ve deli gibi öksürüyorum.herşey bi tarafa şu memlektte komşularımdan başka kimsem yok gurbetteyim.siz söyleyin hangi öküz hamile karısını hasta hasta bırakıp mangala gider hemde dağın tepesine bu soğukta:KK14::KK14::KK14:.geçen akşam beyfendi üşüyor die beni yarım saat yürüyüşe çıkarmda şimdi dağın tepesine pikniğe gidiyor.kafayı yicem.neler söyledim gidersen dönme kal orda dedim.banamısın demedi yaaa adam sanki hipnoz olmuş gibi.ağlamaktan kafamı çalıştırıp plan bile yapamıyorum.:KK14::KK14:ben ona bunun hesabını çok fena sorucam da dur bakalım bi sakinleşebilsem.:KK47::KK47:

canım sakin ol sabahtan sen bana diyodun şimdi ben sana üzme bebişi ve kendini ne olur .. akşam bizimkide delirdi gidicem diye hadi hep vde işide stresli gitsin dedim kızdım aynen sen gibi ama öyle ayağı alçıda görünce mavf oldum o yüzden sakın kızma onlarada hak vermek gerek nereye kadar hep bizle baksana hiç böyle yapmaz diyosun demekki seninkide benimki gibi şuan zaten kendini züyosun hasta olursa o zaman sor ona ama sen hastasın ya başka akşma erteleseydi iyi olurdu yiede yanlış bişey yapma sonradan pişman olursun canım

bende hissediyorum sanki böyle balon patlaması gibi çok değişik karnınızın tam nersinde hissediyosunuz kasıklarda aşağıda mı ? uksa göbek deliğin edoğru yani yukarıda mı yada tam ortada mı benim tam aşağıda kasıklarda heyecen yapıyorum o diye ama çok aşğıda geliyo emnde olamıyorum

Amannnnnn hala aserenlerimiz var mi :KK53:
Bende istiyommmm asermekkk bendeeeeeeee :KK52:

Kızlar ben benim kocisime çok çektirdim bu konuda yazık adam bana televizyon izleme artık demeye başladı
ama şimdi hiçbişey istemiyo canım gerci ben birazda çingeneliğimden yaptım daha dur burnundan getirecem bn onun
özellikle bi gece kaldırıp fellik fellik aratmayı düşünüyorum ama hava soğuk diye kıyamıyorum şimdi biraz düzelsin havalar ben yapcağımı biliyorum :KK1:
çok çingeneyim çok :KK56:

selam canım.. bende aynı dertten muzdaribim.. instagramda hrkes hakve paylaşımında bulununca 1 aydır canım çok istiyor.. fakat miniğime kıyamıyorum zararlı diye içmedim =))

bende ilk aylarda hiç aşermedim nasıl merak ediyorum cnım bişey istiyo oda hemen oluyodu sonra 16 haftalıkken falandı canım istedi dkkate almadım sonra rüyama girdi meğer rüyaya girince gerçek aşerirmişin sabah kalktım evdede vardı bu reçel kızlar söylemeyeyim canınız istemesin yarım kavanoz yedim çook iştahlı bi şekilde sonra bende ohh be aşerdim sonunda dedim ....:KK9::KK52::KK52:
ama kocamı şöyle dolandırmak isterdim neyse daha bitmedi 4,5 ayımız var :KK52::KK52:

herkese çok teşekkürler arkadaşlar yazmak bi iyi geliyoki destek veren herkesi seviyorum allah razı olsun.annem arayacak die ödüm kopuyo.kesin ağlarım normalde tartışmalarmızı bile belli etmem aileme ama bunu saklayamıyorum berbat durumdayım.

vallahi ben o dağdan nasıl inecek çok merak ediyorum 3 saattir ağlıyorum.canımı öyle yaktıkı ama hiç içimden kötü geçirmedim.rabbime bıraktım aklını başına getir yinede sana emanet ediyorum dedim.
inşallah aklı başına gelir.bugunu asla unutmıcam.:KK14:
bu ağlamalar ne berbat yaaaaa durmuyo kızlar yemin ederim neler yaptım 1 cüz kuran okudum ama gelin bana sorun kriz gibi.şimdi netten bi komedi filmi açıcam.bebeğimi çok üzdü bugun babası hesabını sorucaz aklı başına gelmediyse eğer.
ben hala gittiğine inanamıyorum.asla bırakıp gitmezdi.neyse oldu olan kimbilir gecenin kaçında gelecekler.hayatım boyunca bozdağından nefret edecem.:KK47:

herkese çok teşekkürler arkadaşlar yazmak bi iyi geliyoki destek veren herkesi seviyorum allah razı olsun.annem arayacak die ödüm kopuyo.kesin ağlarım normalde tartışmalarmızı bile belli etmem aileme ama bunu saklayamıyorum berbat durumdayım.

vallahi ben o dağdan nasıl inecek çok merak ediyorum 3 saattir ağlıyorum.canımı öyle yaktıkı ama hiç içimden kötü geçirmedim.rabbime bıraktım aklını başına getir yinede sana emanet ediyorum dedim.
bu ağlamalar ne berbat yaaaaa durmuyo kızlar yemin ederim neler yaptım 1 cüz kuran okudum ama gelin bana sorun kriz gibi.şimdi netten bi komedi filmi açıcam.bebeğimi çok üzdü bugun babası hesabını sorucaz aklı başına gelmediyse eğer.
ben hala gittiğine inanamıyorum.asla bırakıp gitmezdi.neyse oldu olan kimbilir gecenin kaçında gelecekler.hayatım boyunca bozdağından nefret edecem.:KK47:

canım benim bazen bende sen gibi hissediyorum ama sakin ol o ağlama krizlerini biliyorum istesende geçmez sen rabbşme sığın elbet eşin hatasını anlayacak....

bende ilk aylarda hiç aşermedim nasıl merak ediyorum cnım bişey istiyo oda hemen oluyodu sonra 16 haftalıkken falandı canım istedi dkkate almadım sonra rüyama girdi meğer rüyaya girince gerçek aşerirmişin sabah kalktım evdede vardı bu reçel kızlar söylemeyeyim canınız istemesin yarım kavanoz yedim çook iştahlı bi şekilde sonra bende ohh be aşerdim sonunda dedim ....:KK9::KK52::KK52:
ama kocamı şöyle dolandırmak isterdim neyse daha bitmedi 4,5 ayımız var :KK52::KK52:

bende sürekli rüyamda yemekler yiyorum canım istediği istemediği herşeyi.. annemde diyor bana da rüyamda yedirirlerdi die.

Esim pazar gunu bizi disari cikarmadi diye nasil sinir olmustum. Dokunsalar aglayacaktim resmen. Olaya disaridan baktigi zaman daha objektif olabiliyor insan. Mesela ben senin esinin yaptigi seyi cokta abartili bulmuyorum. Arkadaslariyla cikip karda mangal keyfi yapmak istemis, cok gormemek lazim ( tabi arada bi yapiyorsa ki seninki ilk defa yapmis, belkide bu yuzden bu kadar kizdin). Tek kusurlu yani senin hasta oldugun bir donemde yapmis olmasi bunu. Belkide atesli oldugunu bilmiyordu. Ayrica seni de cok iyi anliyorum canim bende herseye aglar oldum duygularimiz cok yogun eskiye oranla daha alingan ve kirilganiz. Eger sende cok hasta degilsen bence cokta uzerine gitme esinin huzurunuz kacmasin. Sakin kafayla dusununce sen de hak vereceksin bana tatlim.
Ben kocama asigim resmen. Onunda beni cok sevdigini biliyorum ben nasil onun tirnagi tasa gelsin istemiyorsam o da istemez bizim icin. Yanliz erkekler duz mantik olduklari icin bizim kadar teferruata girmezler yada duygusal dusunmezler hepsi bu.
Bebisini uzme olur mu huzeyfem:KK54:

kızlar çok kötüyüm ağlamaktan şiştim resmen.:KK14:allahım ne kadar öküz kocam varmış haberim yokmuş benim aklıma geldikçe deliye dönüyom.benmi abartıyorum yoksa haklımıyım siz söyleyin.
benim gerzek kocam arkadaşlarıyla beraber iş yerinden izin alıp mangala gittiler allahım söylerken bile çıldırıyom bak:KK47:.hemde nereye dağın tepesine paşa cep telefonunuda bıraktı nasıl olsa çekmiyor die.sinirimden ölcem.:KK47:bende dün grip oldum hafiften ateşim var ve deli gibi öksürüyorum.herşey bi tarafa şu memlektte komşularımdan başka kimsem yok gurbetteyim.siz söyleyin hangi öküz hamile karısını hasta hasta bırakıp mangala gider hemde dağın tepesine bu soğukta:KK14::KK14::KK14:.geçen akşam beyfendi üşüyor die beni yarım saat yürüyüşe çıkarmda şimdi dağın tepesine pikniğe gidiyor.kafayı yicem.neler söyledim gidersen dönme kal orda dedim.banamısın demedi yaaa adam sanki hipnoz olmuş gibi.ağlamaktan kafamı çalıştırıp plan bile yapamıyorum.:KK14::KK14:ben ona bunun hesabını çok fena sorucam da dur bakalım bi sakinleşebilsem.:KK47::KK47:

Canim neler yasamissin oyle ya :26:
Sakin ol tatlim bebegini dusun lutfennn.....
Erkeklerin bazen boyle vurdumduymaz taraflari tutuyor iste maalesef.....
Biraz dusuncesizlik etmis evet ama gezmek sanki onunda hakki.....
Biz genellikle evde gecirdigimizden onlarinda dizimizin dibinden ayrilmasinlar isttiyoruz sanki :KK52:
Ama azicik burnunu surttur canim :KK52:

Ben ilk 3 ay hiç aşermedim azerikızı, yeni başladı anlamadım vallaha.. Neyse çekmesin canın birşey, böylesi daha iyi bence :KK9:

Canim keske benimde yine baslasa.....
Hala ayni kilodayim yeter yaaaa :KK14:

Kızlar bugün kontrolümüz vardı herşeyi çok çok iyi çok şükür kızımın boyu 17 cm olmuş hatta geçmiş bile biraz kilosuda 224 gr olmuş kurbağacığımın... ama aklımıza takılan bişey oldu bugün. Doktorumuz ayrıntılı inceledi bebeğimizi beyin gelisimimiz gayet iyiymis, böbrekleri tam olmasi gerektiği gibi, kol ve bacak uzunluğu tam, el ve ayak parmakları tam ,midesi barsaklari herseyi normal kalbide normalmis ancak kalbinde minicikkk bi parlaklik var dedi yani kalsiyum birikmesi diye adlandiriliyormus.. onu gorunce herseyini cokkk daha detayli inceledi başka hic bi sıkıntı yok o yuzden bu ekojenik odak tek başına hiç bi anlam ifade etmez korkcak biseyimiz yok masum bişey tek basina zaten ikili tarama sonuun cok iyiydi bi de ucluye bakinca iyice netlesir ama eger yaninda suphelendiim en ufack baska bi bulgu olsaydi o zaman daha sıkı takibe alirdim seni dedi rahatlattı bizi yoksa inanilmaz tedirgin olmusuk eşimle...parmaklarinin arasinda aciklik olup olmadigina kadar kontrol etti doktorumuz...muhtemelen ilerleyen zamanlarda kendiliginden kaybolacaktir dedi biz aileleri simdiden bilgilndiriyoruz dedi.... inşalllahhhhh dedii gibi kaybolur...bize dua edin baya tedirgin olduk :KK43: geldigimden beri arastiriyorum netten...

Canim Rabb'im sabrini versin .....
Lutfen tedirgin olma.... Bak doktorun guzelce aciklamasini yapmis....
Ciddi birsey olsa zaten soylerdi.....
Bunu gizlemek gibi bir hakki yok tamam....
Bizde de kist cikti basinda doktor onemli birsey olmadigini soyledi.....
Rabb'imin izni ile bu sorunlarin ustesinden gelecegiz....
Ve yavrularimizi saglicakla kucaklarimiza alacagiz canim :KK16:
Her zaman iyiye odaklanalim iyi olsun sonuclar :nazar:

Tatlim gecmis olsun....
Bilirim o yanmalari bana en iyi gelen kizilayin maden suyu canim.....
Aromali icme ama katki maddesi var.....
Bir dene istersen :KK34:

bende sürekli rüyamda yemekler yiyorum canım istediği istemediği herşeyi.. annemde diyor bana da rüyamda yedirirlerdi die.

Canim inan baslarda hep burnuma kokular gelir gibi olurdu....
Asermek nasil oluyor bilmedigimden aklimin ucundan gecmezdi......
Velhasil ruyalarima girerdi ruyamda tika basa yerdim....
Sonra gercekte yitim dedim amanin bir nimet bu kadar mi guzel olurduuuuu :KK56:
Super oluyor ya baska hic oyle istahli yedigimi hatirlamiyorum :KK1:

X