2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

GUNAYDIN KIZLAR EPEYDIR GIREMIYRDUM ANNEM RAHATSIZDI CUMA GUNU HASTANEDEYDIM HAFA SONUDA YOGUNDUM KATILIM BENI ARADI :)) ÇOK MUTLU OLDUM SESINI DUYDUM EN AZINDAN ÇOK ISRAR ETMEME RAĞMEN KIM OLDUGUNU SÖYLEMEDI:KK5:AĞZINDAN KAÇIRMADI BILE VALLA:KK1:NEYSE BENIM KURBANIMDA YOK HIÇ ORTALARDA NAPIYO NEDIYO BILMIYRUM BENDE ARAYIM BARI:))En Büyük KKEn Büyük KK

Günaydın arkadaşlar :21: sonunda hediye alışverişine başladım 3 parça aldım devamı gelecek :KK51:
Neler aldin bakimm :))
kizlar bisey diycem ama kizmayin herkes istedigi ve musait oldugu tarihte gondersin oyle hepimiz ayni tarihte nasil gonderelim ki onemli olan:KK45: yilbasindan once arkadasimizin eline gecmesidir..yani demem o ki kurbaninizin bulundugu sehre gore de ayarlayabilirsiniz..
tabi burda onemli olan yilbasindan once olmasi:KK51:

Canim tabiyki herkes ayni gun veremez ama problemler cikmasin diye 20 kadar dedim kii banada 10 gun duzeltme payi kalsin tabii umarim oyle birseyle karsilasmayiz :))

Valla kızlar, Eğer hazırlayan göndersin gibisinden bir durum varsa

Benim kargom ya en geç 12 sinde Van da olmalı ki ben Ankara'ya gitmeden paketim olduğum ilçeye gelsin. Ya da Ocak 4 te döneceğim tekrar, o civarlarda gelsin.

Erken ya da geç farketmez benim için.

Zorlamak istemiyorum.

Benim aldığım hediyelerden bir kısmı yarın, bir kısmı cuma günü elimde olacak.
Diğer kısmı da haftaya salı ya da cuma :)

Hepsi elimde olur olmaz ptt kargoya vereceğim.

canim bununla ilgili yapicak cok sey yok aslinda artik tamamen sizin zevkinize kalmis ... Yarim elma gonul alma

aynen öle benım kurbanım yok zaten ortalarda hıc grmedım yazsın buraya denk gelmedık artık gönlumden gecenı zevkıme göre alıcam bışıler yapcak bişi yok :)

günaydın kızçeler nasılsınız ben bazı şeyleri aldım kurbanımın bugunde dışarı çıkarsam alıcam ben haftaya şehir dışına çıkcam 5 günlüğüne falan sonra gelince göndercem inş begenir

Kıyafet tarzı bir şeyler alacaksanız ben o zaman bir iki ipucu vereyim de bana hediye alacak arkadaşımın işini kolaylaştırayım.

Kıyafetlerde pembe,turuncu,sarı,yeşil gibi renkleri sevmem.

Kıyafet olarak özellikle

-siyah
-kırmızı
-lacivert
-bordo gibi renkleri severim

Aslında koyu renkleri severim daha çok.

Çok fazla desenli dallı güllü çiçekli kıyafetler sevmem, genelde tek renk,sade şeyler giyerim.

Kazak tişört yerine gömlek sevebilirim. Ama gömlek de kareli desenden pek haz etmem.

Tesettürlü değilim.

Şal severim :)

İç çamaşırı, gecelik, pijama,çorap hastasıyım. Seksi şeylere bayılırım :)

kizlar bisey diycem ama kizmayin herkes istedigi ve musait oldugu tarihte gondersin oyle hepimiz ayni tarihte nasil gonderelim ki onemli olan:KK45: yilbasindan once arkadasimizin eline gecmesidir..yani demem o ki kurbaninizin bulundugu sehre gore de ayarlayabilirsiniz..
tabi burda onemli olan yilbasindan once olmasi:KK51:

canım haklısın belirli bir gün olması zor ama kimiside çok erken gönderince zevki kalmıyor
yine ayın 20 sine yakın olmalı bence

Kızlar bişraz daha fazla tanıtsaydık keşke kendimizi. Ben hediye almakta biraz zorlanıyorum. Özellikle yazdığı şeylere göre seçmeye gayret ediyorum ama hoşuma gitmiyor genelde. Hani sadece süs eşyalarını alıpta göndermekte istemiyorum. Kıyafet alacağım ama çok kararsız kalıyorum onu giyer mi giymez mi? Tesettürlü mü bilemediğimden dolayı zorlanıyorum. Herkes bir resmini falan mı paylaşsa:26:

canım bu konuda bende hak veriyorum sana
o yüzden ben kendimi yazayım bari ben açığım
ama çok aykırı kıyafetlerde giymem
düzgün olan bana yakışan her rengi giyerim ve beğenrim
benim katilim hiç sınıntı çekmesin ne alırsa beğenirim

X